Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B]słynne kapliczki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='ewelinabuck'][B]no oczywiscie ze po znajomosci:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:mam najlepsze na swiecie linie hodowlane:razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote] to nie podlega wątpliwości :diabloti::diabloti::diabloti:
  3. [COLOR=Navy][B]Ewka, ten pudel dla mnie to za pół ceny nie?, po znajomości :diabloti::diabloti: jeszcze 2 miechy czekać:razz::p ale jakoś wytrzymam :evil_lol: na takiego psa warto czekać:cool1: [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Navy][B]tak, poproszę, takiego pięknego jak Chaps, albo jeszcze piękniejszego, takiego eksterrierowo the best ! :loveu::diabloti:[/B][/COLOR]
  5. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [COLOR=Navy][B]Dziękujemy ! :) Wzajemnie wszystkiego dobrego na Nowy Rok, spełnienia marzeń i przede wszystkim zdrowia![/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2097.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2098.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2108.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. [quote name='Asiaczek'][B]Matusz[/B] - t ez żałuję, bo jest to pierwszy szczeniak w mojej hodowli o tym umaszczeniu...:p No, ale trudno, tak bywa... Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]no tak.. matka natura lubi płatać figle, ale mam nadzieję, że to nie pierwszy i nie ostatni taki szczeniak o takim umaszczeniu :loveu:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Navy][B]świetne fotki Asiaczku, male podrosły :loveu::loveu::loveu: szkoda, że ta sunia nie [/B][B]będzie do wystaw, bo umaszczenie ma super:loveu: [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Navy][B]Aluniu, wszystkiego dobrego w Nowym Roku, spełnienia wszelkich marzeń :loveu: :calus::buzi: [/B][/COLOR]
  10. Kasiu, Te czerwone oczy...:diabloti:
  11. [COLOR=Navy][B]to wtedy Ty musisz być biedna...:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Navy][B]o matko święta !!! Biedna Halszczka... :shake::shake::shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::roflt::roflt::roflt:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Navy][B]mój też nic takiego nie ma.[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]a może po prostu to podskakiwanie spowodowane jest mrozem?:razz:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Navy][B]dzięki :loveu: [/B][/COLOR]
  15. [quote name='jamnicze']Śliczny Mikołaj u Was chodził :lol: [URL]http://img508.imageshack.us/img508/2668/img2025qy7.jpg[/URL] przyniósł dużo prezentów? :razz: :loveu: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1951.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B] dużo, dużo :razz::lol:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1951.jpg[/URL] fantastyczna fotka!!! :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej :) dzięki :)[/B][/COLOR] [COLOR=Black][B]Asiaczku[/B][/COLOR], [B][COLOR=Navy]synchron mistrzowski :cool1: [COLOR=Black]Isadora[/COLOR], może i troska, nie znam się :eviltong: [/COLOR][/B][CENTER] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9291/img2090vp0.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2091.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2093.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2095.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. [quote name='Tinka:)']mam też krajobrazy z mazur : P i było więcej śniegu :razz: dobrze że się odezwałeś, nie muszę szukać galerii : P kończę avek dla Karoliny i zrobię dla Ciebie ;) może być? : P[/quote]] ok:diabloti:
  17. [COLOR=Navy][B]u mnie podoba pogoda :) tylko trochę mniej śniegu. a zdjęcia Gramika:loveu::loveu: coś miałaś zrobić dla mnie na dziś :diabloti:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Navy][B]ale ucztę miała Saidi :lol::lol: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Navy][B]:loveu::loveu::loveu:ale zdjęć, nie wiadomo które zacytować [/B][/COLOR]
  20. [quote name='Tinka:)']ja karmię britem, też koło 8zł za kilogram, a gramowi strasznie smakuje...[/quote] ja też Britem:lol::multi:
  21. [quote name='Isadora7']Jakieś klonowanie w święta było? [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1951.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] to fotki jeszcze z przed świąt...;)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]a mi się wyświetla wszystko...[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] jedna fotka ze świątecznego spaceru z moją kuzynką :diabloti:[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2086.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. [CENTER] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1940.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1942.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1951.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1959.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1960.jpg[/IMG][/CENTER]
  23. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Żeby tylko 2 kg :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]ja już powróciłem to wcześniejszej wagi :p[/B][/COLOR] [quote name='anetta']Widać że to pies i suka [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1927.jpg[/URL] :p[/quote] [COLOR=Navy][B] no raczej :eviltong:[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Navy][B][url]http://img171.imageshack.us/img171/7867/obraz1935xr2.jpg[/url] Chaps jaka mina :roflt::roflt::roflt: [/B][/COLOR]
  25. wstałem :grins: po 8 :eviltong: u mnie też od 5 stycznia uczelnia.:razz:
×
×
  • Create New...