-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[quote name='Paulina87']Już mam od nowa. Drobne nieporozumienia z TZtem (zazdrość), ale teraz obydwoje mamy uzupełnione konta i jest OK ;).[/QUOTE] aha, rozumiem, bo nawet Ci komentarz i ocenę dałem :) Wyślij mi pw z linkiem do mm Twojego ;-)
-
[B]Paula[/B], czemu skasowałaś mm ? :P
-
[COLOR=Navy][B]Bry wieczór Babciu :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]żeby mi to było ostatni raz ...babcię w konia robić ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=Navy][B]ok, ok :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Witaj [COLOR=Navy][B]Beti ! :multi:[/B][/COLOR] [quote name='bigos']a co Ty w depeszowej braci ze nazywasz Toruń Toronto, czy to zwrot ogólnopolski? :D[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]hmmm, chyba bardziej toruński :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jakie Toronto :hmmmm: jakie balety:roll::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] no te koło Bydgoszczy :P -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Folgujcie sobie, chociaż ruch jakiś jest i się nie kurzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Już jestem z powrotem :P [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']No, podobne, podobne, ale chcemy więcej! pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Nie ma więcej :cool3: [/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']No podobne są, ale do identyczności to im trochę brakuje :eviltong: A Tobi super wygląda w roli mikołaja :p[/QUOTE] :p [quote name='Agga'][URL]http://img691.imageshack.us/img691/2176/img0957h.jpg[/URL] [B]Mati[/B] rewelacyjne to zdjęcie.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Witaj Mamuśka ! :diabloti: dzięki :eviltong: [/B][/COLOR] [quote name='Agappe']cóż za święty Tobiasz ;) a prezenty porozdawał??[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Porozdawał i sam też dostał :) [/B][/COLOR] [quote name='anetta']Ooo jaki mały Mikołaj :loveu::loveu::loveu: A Śnieżynki ma?[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Jakieś tam się znajdą :razz: [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]:loveu: [URL]http://img685.imageshack.us/img685/2933/img0950x.jpg[/URL] Wnuśku ...dlaczego zaginąłeś z moich subskrybcji :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=Navy][B]A tego to ja już nie wiem :eviltong: Lecę do Toronto na balety, bye :bye:[/B][/COLOR] -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Matusz replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='bigos']ja i Bigos, karkówka i wypiek - mało Ci?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Wystarczająco ! :D -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Matusz replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='bigos']a do Poznania to szanowny się nie wybiera?:cool3::cool3::cool3: Co tam chlebem i sola przy tych dobrodziejstwach tfu karkówką i dobrym wypiekiem powitam:cool3::cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] A kto będzie jeszcze ? :D -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Matusz replied to bigos's topic in Foto Blogi
mi wyślij pocztą !! [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/cool3.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/cool3.gif[/IMG] -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Matusz replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='bigos']oddychaj, oddychaj...i tak do 4stycznia :diabloti: przez Was goopie baby będę miała przypadłość zwaną bezsenność:evil_lol::evil_lol::evil_lol::mad:[/QUOTE] Melisa :P :P -
ojjj, ja już się nie mogę doczekać maja :P
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Matusz replied to bigos's topic in Foto Blogi
no i wszystko jasne [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='agaciaaa']To nic, mogą być :diabloti:[/QUOTE] sami chcieliście :diabloti::diabloti: [quote name='Asiaczek']Dawaj te identyczne i nie marudź! A płaskiego brzuszka - zazdraszczam;) pzdr.[/QUOTE] Taką już mam przemianę materii, i tak w rodzinie mówią, że wyglądam jak więzień z Auschwitz :shake::cool3: [CENTER][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2176/img0957h.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2764/img0951ie.jpg[/IMG] [img]http://img685.imageshack.us/img685/2933/img0950x.jpg[/img] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='agaciaaa']Dziękujemy i nawzajem ;) Może jakieś fotki, w ilości większej niż 1 byś wstawił z okazji świąt? :lol:[/QUOTE] nie mam, wszystkie są prawie identyczne [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Jak tam dzisiejsze samopoczucie? A właściwie - jak tam brzuszek?:evil_lol: Pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]A bardzo dobrze, brzuszek jak zawsze płaski, choć bym nie wiem ile zjadł :] :P[/B][/COLOR] -
[quote name='Asiaczek']To jeszcze raz - samych serdeczności dla Was! A ja uciekam do kuchni, trzeba powoli zacząć smażyć rybkę i szykować stół... Pzdr.[/QUOTE] dzięki, dzięki :) Dla Was też jeszcze raz wszystkiego dobrego :) smacznego karpia :P
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Navy][B]Wesołych !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [img]http://img20.imageshack.us/img20/3377/img0949g.jpg[/img] [/CENTER] -
[quote name='Asiaczek']Tak, nic się nie zmieniło... Pzdr.[/QUOTE] No to może rzeczywiście coś z siecią :)
-
[quote name='Asiaczek']Hej, nic nie dostałam od Ciebie; nie mam pojęcia, dlaczego...może sieć przeciążona? Ale pieknie dziękuję za życzenia i tez wysyłam serdeczności dla Was. A w przyszłym roku liczę na więcej spotkań wystawowych:) Pzdr.[/QUOTE] nr masz ten sam ? no ja też na to liczę, że będzie więcej spotkać wystawowych... ;) pozdr.
-
[COLOR=Navy][B]Asiu, wysłałem smsa z życzeniami ale nie dostarczono, nie wiem dlaczemu....:shake: więc tutaj napiszę: [I]Asiu, zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Ci życzę, no i aby Nowy Rok był lepszy od tego, który mija :) Wszelkich sukcesów hodowlanych i wystawowych. Głaski dla wszystkich Asiaczków :loveu: Życzy Matusz;)[/I][/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Babuniu Aluniu Twój wnusiuniu życzenia zostawił na gadulcu :) :*[/B][/COLOR] i p.s też zostawił :P
- 78403 replies
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Matusz replied to bigos's topic in Foto Blogi
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: