Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]no oczywiście że ja też Wnusiu :grins::loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=Navy][B] Nie wolno bić,a Tym bardziej wnuków :diabloti::eviltong:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Navy][B] synu :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] [COLOR=Navy][B] babciuu, przecież wiesz, że to z miłości ! :loveu:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Navy][B]100 lat starucho Ty moja :diabloti::loveu:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='olekg89']Marta ,żeby dojechać 10km na rower to robisz tak.Ubierasz psu szelki ,wyciągasz rower z garażu/piwnicy ,sadzasz dupsko na siodełko(nie wiem jak to jest po polsku) i kładziesz stópki na pedały(na mnie) i jedziesz ,jedziesz.[/QUOTE] brawo ! :evil_lol:
  5. [COLOR=Navy][B]No właśnie też się dziwię, Ewka co to za post ? :eviltong: elllo staraa:diabloti: [/B][/COLOR]
  6. [quote name='Asiaczek']Oj, cos mi za dobrze wygląda ta praca... te przerwy na fajkę, na jedzenie.... Pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] wcale nie za dobrze ;) w sam raz :) Gratulacje ! :loveu::multi:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Asiaczek']... i ile chcesz zarobić, tak? Pzdr.[/QUOTE] stawkę mam godzinową :) i jest o tyle dobrze, że przerwy można sobie robić samemu o której się chce, czy to na jedzenie czy na fajkę :)
  8. [quote name='Asiaczek']O, to będziesz pan Ważny:) Będziesz pracował na zmiany 12-godzinne? Pzdr.[/QUOTE] A to różnie :) raz 8, raz 10, raz 12 godzin, sam sobie grafik ustalam, w sensie jak chcę pracować :)
  9. [quote name='Asiaczek']Oj, smutno nam będzie bez Ciebie... A co to za praca i gdzie będzie pracował...? Pzdr.[/QUOTE] No chcę troszku zarobić, więc muszę coś wybrać :eviltong: Na informacji PKS-u, "Dzień dobry, Mateusz Król, informacja PKS-u, w czym mogę pomóc?" :cool1:
  10. [COLOR=Navy][B]Asiaczku:buzi:, chyba nie dam rady dojechać na Białystok. Dostałem pracę w Wawie i za tydzień zaczynam.[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=Navy][B][url]http://img199.imageshack.us/img199/7850/img2870p.jpg[/url] a mój przystanek tramwajowy cały :diabloti: :cool1:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] trzeba nosić latem sandałki :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] noszę tylko japonki, poza tym w ten dzień padał deszcz :p
  13. [COLOR=Navy][B][url]http://img842.imageshack.us/img842/870/resizeofimg2686.jpg[/url] Teraz to wszędzie poznam Serka - pojadacza butów wraz ze sznurówkami :evil_lol::loveu:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Navy][B]Melduję się, że jestem już u siebie na Mazurach :)[/B][/COLOR] [SIZE=1] a z Tobim coraz gorzej...[/SIZE]
  15. [quote name='Asiaczek'] Hahaha, buty w całości, bo schowane były w łazience:) Szkoda, że tak mało czasu miałeś, ale liczę na spotkanie w B:) Pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] oj już nie narzekaj, ponad 3h to mało ? :eviltong:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]ale powiem Ci, że jak wracałem, usiadłem sobie pod pałacem i tak cieplutko było w słońcu, ach :)[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Navy][B]Wszystkie Asiaczki wygłaskane :loveu::loveu: buty w całości:evil_lol::evil_lol: Asiaczku dzięki za miło spędzony czas :)[/B][/COLOR]
  17. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]oj wnuś to oszczędzaj na prezent ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=Navy][B]mam zaskórniaki więc spoko loko :P[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Navy][B]Nie wiem, czy się chwaliłem, że zostanę wujkiem? Chyba nie:eviltong: Fasolka urodzi się pod koniec listopada:multi: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Navy][B]Asiaczki, jesteście w Olsztynie w niedzielę?;) [/B][/COLOR]
  20. [quote name='Kashdog'][B]Matusz [/B]zdjęcie fajne, ale ta sukienka/bluzka mogłaby być cała mokra :cool1:[/QUOTE] jest cała mokra, ale może tego nie widać ;)
  21. [quote name='smallpati']Mateusz fajny pomysł, ale nie podoba mi się efekt świetlny po prawej, no i horyzont troszkę poleciał[/QUOTE] horyzont jest ok :)
  22. [COLOR=Navy][B]Co powiecie na to ? ;) [img]http://img85.imageshack.us/img85/3324/img5808.jpg[/img] [/B][/COLOR]
  23. [COLOR=Navy][B]Będziemy ;)[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...