[quote name='lafuma-82']To bylo moje marzenie, takie niespelnione, bo zaspalam na egzamin wstepny na dziennikarstwo.
A co do tej summer school, to moj szef mnie na nia wyslal, bo myslal, ze to bedzie bardziej chemiczna szkola letnia, a jak sie okazalo, to glownie wyklady z ekonomii, zarzadzania, etyki, takie pierdu, pierdu;-)
No ale jakbys byl zaintersowany to moge podac ci kontakt do osoby odpowiedzialnej[/QUOTE]
nigdy nie jest za późno :eviltong:
znając życie to w moim uniwersytecie coś takiego nie ma... no ale możesz podać kontakt na PW :) I zależy w jakim miesiącu to by było, bo chcę pracować w wakacje.
pozdr.