Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. Ale macie tam czystą wodę w morzu, nie to co u nas...:p
  2. [COLOR=Navy][B][url]http://img36.imageshack.us/img36/7152/67443663.jpg[/url] ale pociesznaaa :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  3. [quote name='Agappe']niektórych to chyba pogieło ;) hmm a Wy nie mieliście przypadkiem w planach jakiegoś drugiego pieska?? czy może coś przegapiłam?[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Tak, tak, były tu takie plany, ale chyba to musi poczekać na koniec studiów Matusza. Albo coś takiego... A i nie wiem, czy rasa została do końca okreslona;) Pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]nie pogięło, prosty jestem :p a mamy, mamy :) być może na wakacje bądź na wiosnę dopiero :)[/B][/COLOR][B][COLOR=Navy] wszystko się okaże w praniu :eviltong:[/COLOR][/B] [quote name='olekg89']Vectra czasem trzeba się zmusić i przyznać do brata bleeeeeee xD[/QUOTE] xD [quote name='Vectra']to z wiekiem i z przekonaniami się zmienia :diabloti:[/QUOTE] :diabloti::diabloti:
  4. [quote name='Asiaczek'][B]Matusz[/B] - aaaaa, czyli jednak łódzkie klimaty...;) Zaciskamy. Termin łatwy do zapamiętania, bo... PO wyborach:) Pzdr.[/QUOTE] dziękuję, przydadzą się z pewnością ;);)
  5. ja i tak będę w piekle to mi tam bez różnicy :diabloti: ech, dziecko będziesz bić kijem samobijem xD :shake:
  6. Mamusiu, ale ja naprawdę nie dam rady :evil_lol::evil_lol: to uchyl chociaż rąbka tajemnicy o prezencie :eviltong:
  7. Miłość jest bardzo, bardzo dziwna i ślepa. o! :p
  8. w tym wypadku nie zrobi żadnego mistrza :P
  9. [quote name='Vectra']pamiętaj - cierpliwość to bardzo ważna cecha[/QUOTE] dobrze wiesz, że u mnie bardzo ciężko z tą cechą :eviltong:
  10. [quote name='Vectra']czapka z głowy dla synów , się nie kłócą mi dzieci w końcu :evil_lol:[/QUOTE] nie chwal dnia przed zachodem słońca :diabloti:
  11. [quote name='Vectra']ja tylko półtora roku , byłam brana za kretyna - już NIGDY więcej :evil_lol:[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]toć Ty very, vert mądra kobieta :loveu::diabloti: po synach :diabloti::cool3:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Navy][B]widzę tutaj meteo :diabloti: no to dorzucę od siebie garść nowinek pogodowych :p od wieczora do wieczora leje i leje :cool1: a Ozzulec tarzalec uroczy :loveu:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='Vectra']wiesz co no ciemniejsze , bo odkąd nie jestem blondynką , to się na mnie przestali ludzie dziwnie patrzeć , szczególnie jak mi coś tłumaczą :evil_lol: [/QUOTE] [COLOR=Navy][B]poszłaś w ślady syna :diabloti::diabloti::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Asiaczek']A gdzie jesteś...? Czyzbym cos pokręciła...? Pzdr.[/QUOTE] No ja jeszcze w Olsztynie się kiszę :eviltong: ale jak dobrze pójdzie od października Łódź ;) od 21 czerwca mam egzaminy wstępne, więc kciuki zaciśnięte wskazane :p
  15. [quote name='Justa']Anatomia mi się ciągnie do końca studiów.. więc z tym pokonaniem to za dużo powiedziane - bo pokonałam ją dzisiaj dopiero 3 raz (przez IV semestry) :diabloti: Tylko jeden? O litości.. ja jeszcze walcze z przedsesją :mdleje: A ja jestem na Ciebie zła bo pisze i dobijam sie do Ciebie, a Ty mnie zlałeś :([/QUOTE] [COLOR=Navy][B] to pokonasz tyle razy ile będzie trzeba! ;) 7 czerwca mam ostatni. wybacz słońce ;* ostatnio na nic czasu nie miałem, ten tydzień jest oddechem więc już się odzywam :loveu:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Asiaczek'] Hahaha, to w sumie dobrze, że jesteś w Łodzi... pzdr.[/QUOTE] w Łodzi ? :diabloti:
  17. [COLOR=Navy][B]Brryy maaj teeelee :* Gratulacje pokonania Anatomii ! :) mi został(mam nadzieję) jeszcze jeden egzamin z Ekonomii a potem już Łódź, Łódź, Łódź. ;][/B][/COLOR]
  18. [quote name='Asiaczek']Nie strasz szybkościa.... [/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Nie straszę, pokazuję tylko ile może trwać, a znaczy się nie trwać, bo remont pokoju jeszcze się nie zaczął :evil_lol: Skutecznie przekładany jest z tygodnia na tydzień.:diabloti:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Asiaczek'] Czyżby i u Ciebie też? Zaraz tam zajrzę:) pzdr.[/QUOTE] nie, u mnie nie, ale mój tata robi go już u mnie w pokoju od lutego :evil_lol::diabloti:
  20. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] :stupid: ..... no to ja musze kupić lupe :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=Navy][B]:diabloti:to ja kupię, na dzień babci [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]moje oba dwa wnusie ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] ;) [quote name='Asiaczek']Matusz, a ja myślałam, że ode mnie trochę weźmiesz, tego, no, wiesz:evil_lol:... pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]niestety, nie da rady :P:eviltong:[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4143/img4751b.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. [COLOR=Navy][B]Widzę, że wszędzie remonty :p także powodzenia życzę Asiaczku :)[/B][/COLOR]
  22. [quote name='Vectra']widzisz jaka jestem okrąglutka ? więc nie psuj wizerunku rodziny i przytyj troszkę :diabloti: [/QUOTE] nie jesteś :eviltong: tylko kolor włosów ciemniejszy :) nie da radu przytyć z moją przemianą materii :diabloti:
  23. [COLOR=Navy][B]Mamaaaaaaaaaaa:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] <3
  24. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]ja noszę w plecaku :grins: [/B][/COLOR][/QUOTE] ale serio, muszę zrzucić parę kg :eviltong:
×
×
  • Create New...