-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Tobie co najwyżej , mogę zaoferować gołąbka :diabloti:[/QUOTE] zjem nawet ze 4 ale musi być do tego kawa, a potem fajkaa, o tak !:cool1: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ja z miłością i bez , jakoś nie mogę spaść z wagi :evil_lol: od wczoraj się kocham , z garem gołąbków .....[/QUOTE] ooo, podrzuć mamo parę gołąbków !:multi: [quote name='Asiaczek']...ale ja wtedy zaokrągliłam się, a Ty taki szczuplutki jesteś;) Pzdr.[/QUOTE] mam wagę normalną :p wg wskaźnika BMI - serio :) być może więcej spalam niż pochłaniam :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
poproszę również kawę !:diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']To ja tu czegoś nie rozumiem... Jak zakochałam się z Szymańskim ["], to miałam taki apetyt, że hej. No i wiecznie coś pichciłam dla Niego w kuchni... Żadne diety nie były mi wtedy w głowie... Pzdr.[/QUOTE] ale przecież mówię, że jem dużo :eviltong: [quote name='Alicja']Powietrze na Śląsku jest treściwe ;)[/QUOTE] na mazurach jeszcze bardziej :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Może robaki masz...?;) Jaka śliczna Laurka:) [url]http://img694.imageshack.us/img694/520/img0337qy.jpg[/url] Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]ta, robaki o nazwie Miłość :)[/COLOR][/B] [quote name='Alicja']chyba ryżu preparowanego :roll: kolędę Laura śpiewa ;) [url]http://img694.imageshack.us/img694/520/img0337qy.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="navy"]powietrzem się żywię Babciu :grins:[/COLOR][/B] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']synuś , czy mógł byś zacząć jeść ? wiatry zapowiadają , porwą Cię :mdleje:[/QUOTE] Mamuś, ale ja jem, bardzo dużo jem :cool3: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']Oj i mi się Wnusiek :loveu: rozjeździł po świecie ;)[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]Ano troszkę... :eviltong::eviltong: [/COLOR][/B] [quote name='Isadora7']Wszelki duch Pana.... Gdzieś Ty był jak Ciebie nie było :) Piękne miejsca zaliczyłeś :)[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]A tu i tam, jak widać na załączonych obrazkach ;)[/COLOR][/B] [quote name='Asiaczek']Proszę, proszę! Brat marnotrawny powrócił... Ale pewnie i tak na krótko;) Super ujęcie! [url]http://img3.imageshack.us/img3/6079/img0128fg.jpg[/url] Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]na krótko, bo sesja tuż tuż :placz:[/COLOR][/B] [B][COLOR="navy"]a w międzyczasie, w listopadzie zostałem wujkiem :diabloti: [/COLOR][/B] [B][COLOR="navy"]Tu, zaraz po narodzinach :) [/COLOR][/B] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/247/img9901l.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8788/img9892w.jpg[/IMG] a tutaj, z przed paru dni - 1,5 miesiąca :) Laura :) u babci :D [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1506/img0347bo.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/520/img0337qy.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9610/img0417i.jpg[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="navy"][CENTER]c.d. Pragi :) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9246/16559214646975879661549.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3992/img0274ar.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8779/img0288yu.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/8146/img0282w.jpg[/IMG] Pozdrawiamy![/CENTER][/COLOR][/B] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][B][COLOR="navy"]Kraków, Praga - Czechy :) [/COLOR][/B] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/237/img0019ac.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4756/img0028is.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6079/img0128fg.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/3464/img0133wh.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/996/img0043g.jpg[/IMG][/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][B][COLOR="navy"]Rok 2010 obfitował w wiele podróży :) Chyba najbardziej obfity w podróże wszelakie ;) [/COLOR][/B] Kilka fotek :) Gdańsk, Władysławowo, Hel :) [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/4123/beznazwy1wp.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2752/img8921w.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/9199/img9329s.jpg[/IMG][/CENTER] -
[quote name='Asiaczek'] Jeżeli patrzysz na ostatnio wstawione fotki, to niestety, nie u mnie były robione;) Pzdr.[/QUOTE] a to pardones :eviltong:
-
[quote name='Asiaczek'] O, juz dawno... A co? Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]No widać to na zdjęciach już :))[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="navy"]Widzę, że Asiaczek już po remoncie :)) :*[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="navy"]Sto lat babuniu !! :buzi::buzi::buzi:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Asiaczek']Matusz! Żyjesz:)! Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]a no żyję, żyję, zostałem dziś wujkiem :diabloti:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[COLOR=Navy][B]Bry Babciu ;-) Jak tam życie na ślunsku leci ? :) jak "Twoje" dzieciaki ? :P [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']no ;) i od razu jaki wyrośnięty ;)[/QUOTE] myślałem, że dodasz jeszcze do tego i piękny :eviltong: rymowałoby się :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Mateusz to mój wnuś ;)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]no to :kciuki: [/B][/COLOR][/QUOTE] dałbym jakieś fotki, ale nie mam :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Z Tobiaszem wszystko ok już :) Miejmy nadzieję, że problemy kręgosłupowe już nie powrócą ;) [B][COLOR="navy"][/COLOR][/B] -
dziękuję naprawdę Asiaczku, dziękuję :-(:buzi:
-
Ajj Asiaczku, wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie... Nie będzie pracy w Wawie, nie będzie niczego...:shake::-( jest szansa, że może pojawię się w Białymstoku za tydzień. resztę napiszę Ci na PW.
-
[COLOR=Navy][B]GRATULACJE !:multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jenis']Miało byś oczywiście Mateusz ale chciałam tak szybko zdać relacje z wystawy że zjadłam e:)[/QUOTE] No ja myślę:eviltong:, bo w tym roku mnie nie ma w Sopocie :)
-
[quote name='jenis'] Asiaczkowe baski wystawiali Kaya,[B]Matusz[/B],Zuzka. [/QUOTE] A to ciekawe :diabloti: