Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='Amber']Trzymam kciuki za obronę :) Tobiemu widzę łapki posiwiały, ale pewnie jak każdy jamnik w sercu nadal jest baardzo młody duchem ;)[/QUOTE] nie dziękuję:P ano troszkę posiwiały, tylko na łapkach, a w sercu i w mózgu nadal 2 lata jak nie mniej :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Masz załątwione:) Pzdr.[/QUOTE] To może od razu za jednym zamachem mieszkanie mi załatwisz Asiaczku ? :diabloti:
  2. [quote name='Asiaczek']No, dobra. Przez starą znajomość będę trzymała kciukasy. Ale od której do której...? Pzdr.[/QUOTE] od 9 Asiaczku :))
  3. [B][COLOR="navy"]G R A T U L A C J E ! ! ! :multi:;)[/COLOR][/B]
  4. [quote name='Alicja']Wnusio ,czeka na tą fotę ;) z Alicją :lol:[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]czeka, czeka :)[/COLOR][/B] [quote name='Asiaczek']Wpadł - wypadł...eh, ta młodzież;) Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]oj tam oj tam :) Lepiej 3mać kciuki, jutro bronię licencjat :) [/COLOR][/B] [COLOR="navy"][B]A tak się Pan T.(10 lat) opiekuje przybyszami z daleka ;) [/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/237/beznazwy1hy.jpg[/IMG][/CENTER]
  5. [B][SIZE="4"][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="navy"]Moje Chapsiątko :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
  6. [quote name='Alicja']ooooooooooooooooooooo Wnusiek :grins:[/QUOTE] :grins: [quote name='Asiaczek']No i co? Żadnych nowych fotek...? Pzdr. [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/QUOTE] nie mam niestety :p [quote name='Agappe']dał 1 zdjęcie pół miesiąca temu i myśli ze to wystarczy ;) ah to jako, ze i ja ożyłam to zapraszam do siebie na zdjęcia z Afryki - Kilimandżaro, w drodze Safari i Zanzibar ;) ah i bym zapomniała, Wesołych Świąt!!! :)[/QUOTE] widziałem zdjęcia, widziałem ;) [SIZE="3"][B][COLOR="navy"][CENTER]SŁUCHAJCIE, CZY ZNACIE MOŻE KOGOŚ, MACIE JAKIŚ ZNAJOMYCH CO MAJĄ DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE W WARSZAWIE? NAJLEPIEJ GDZIEŚ W ŚRÓDMIEŚCIU, OKOLICE ŚRÓDMIEŚCIA??[/CENTER][/COLOR][/B][/SIZE]
  7. hej : )) Ależ masz teraz czekoladowo-rude trio :)
  8. [quote name='katik']Podobna do wujka ;)[/QUOTE] do szwagra raczej ;) [quote name='Alicja']Zadowolona że u Wujcia na kolankach ;)[/QUOTE] a wujek zadowolony również :) [quote name='Asiaczek']Śmieszka na tym drugim zdjęciu:) Pzdr.[/QUOTE] ;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]Wnuśku :calus: spełnienia marzeń [/B][/FONT][/QUOTE] [quote name='Agga']Mati żebyś nie powiedział, że ja zapomniałam:eviltong:[/QUOTE] DZIĘKUJĘ! [quote name='Amber']Cześć Mati, nie wiem czy mnie pamiętasz, Celica z naszychjamników od Finki i Cortiny ;). W końcu założyłam sobie galerię na dogo, może kiedyś wpadniesz? Chociaż widzę, że teraz ty rzadziej tu zaglądasz ;). W każdym razie pozdrowienia dla Tobiasza :).[/QUOTE] Pamiętam, pamiętam :))
  9. Asiu, umieściłem info na FB, jutro będę w Wawie to się porozglądam ! oby się znalazł jak najszybciej!
  10. a pod koniec kwietnia wielka majówka ze mną i Toba w roli głównej Ewka :D:D
  11. Moja 4,5 miesięczna chrześnica :) [url]http://img709.imageshack.us/img709/8261/lusiao.jpg[/url]
  12. Schudł ten Buck coś Ewka :eviltong::eviltong:
  13. [quote name='Alicja']wiosenny Tobiaszek :multi:[/QUOTE] :cool1: [quote name='Asiaczek']O, dał jedno zdjęcie i zadowolony... Pzdr.[/QUOTE] oj tam oj tam :eviltong:
  14. [quote name='jo-jo']Oczywiście że będę :((( Liczyłam na Twoją obecność !! a Ty wnuczek nie bądź taki hej do przodu, tylko też byś na jakąś wystawę wreszcie zawitał ![/QUOTE] o masz, i mnie się czepiają :eviltong::eviltong: będę być może w maju w Dobrym Mieście :eviltong:
  15. Bry Babuluuu : )) Wybierz się na wystawkę, porobisz foty :P a Ozzy da radę, zostawisz wodę, jedzenie i będzie git :lol:
  16. [quote name='paniMysza']matusz - musiałam tu wejść i napisać, ze masz niesamowite zdjęcie w podpisie!:) rewelacja!!!:):):)[/QUOTE] [quote name='Maalwi']ja z tego samego powodu tu jestem. świetne to zdjecie! :D[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]Dziękuję ;)[/COLOR][/B] [quote name='Alicja']Wnusiek ...jak można tak ...nie odzywać się do babci ;)[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]no jak się nie odzywa, jak odzywa :eviltong:[/COLOR][/B] [CENTER][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1343/img0694c.jpg[/IMG][/CENTER]
  17. [B][COLOR="navy"]Wszystkiego najlepsiejszego w dniu kobiet ! :)[/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR="navy"]Wszystkiego najlepsiejszego w dniu kobiet ! :)[/COLOR][/B]
  19. [quote name='Alicja'][B]Wnuśku :calus: ale...To Dziadziuś ma dziś urodzinki :)Babcia miała 5 grudnia ;) [/B][/QUOTE] ech.... to mnie skype oszukało !!!!!!!!! hańba :-(
  20. musi zlecieć !! :) ja tak od pół roku już na odległość, ale jeszcze 3 miesiące :)) Damy radę Ewka :*
  21. [quote name='Alicja'][B]jak pytają obojętnie kogo to my grzecznie odpowiadamy :grins: a poza tym Mateusz to mój ukoffany Wnuczek :loveu:[/B] [B] do Babki nawet życzeń na Dzień Babci nie wysłał :diabloti:[/B][/QUOTE] wnuczek przeprasza, ale ówcześnie nie miał nic na koncie :(
  22. [quote name='Vectra']telefon to do mnie masz nie ?[/QUOTE] a mam :eviltong::eviltong:
  23. To się dowiedziałem :diabloti:
×
×
  • Create New...