-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][B]Jak ryżyk ?[/B][/QUOTE] Wyszedł, nawet się nie przypalił :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']ło ja cie ....ale dziecina urosnięta już :loveu: Wujcio dumny ;)[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]ano, 7 miesięcy już stuknęło ponad ;)[/COLOR][/B] [quote name='Asiaczek']...a Tobiaszek się postarzał..... Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="navy"]No w lutym skończył 10 lat, wiec zaraz 10,5 będzie miał :) Ale i tak mój rusek się dobrze trzyma :loveu: [/COLOR][/B] Cioteczki, powiedźcie czy podczas brania antybiotyku można iść do dentysty? Byłem dzisiaj i pare godzin po fatalnie sie czuje, wymioty jak kot, raz zimno, raz cieplo:-(:-( -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Dzięki:) Herbata nie jest wskazana przy chorym gardle. Ona wysusza śluzówkę. Więc woda z miodem i cytryną albo jakis sok. Ale nie herbata! A może i czosnek i nacieranie plecków spirtem, co? Pzdr.[/QUOTE] a nie ma za co ;);) :loveu::loveu::loveu:[CENTER] [CENTER][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/5122/img2297ya.jpg[/IMG][/CENTER][/CENTER] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']i znów złapiesz anginę ;)[/QUOTE] najwyżej umrę :cool3: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']to u nas dziwna pogoda jest ...pewnie Ewelina zabrała naszą a angielską podesłała ;)[/QUOTE] no właśnie !! ja chce już upały ! -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
słonecznie, aż dziwnie jak na Anglię :diabloti: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Pewnie narobiła ...set fotek i teraz nie wie, które wstawić na DGM;) Pzdr.[/QUOTE] luubię too:eviltong: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']owijanie szaliczkiem , płukanie gardziołka , miodzik pomaga ;)[/QUOTE] no jak wychodzę to z chustą :) płukać niczym nie będę płukać :eviltong: a herbatka z miodem i cytryną jest :) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']i stopka została sierotką :(:diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="navy"] na szczęście na jednym palcu zrobiła się dziura :evil_lol: a ja walczę dalej z anginą. Angina part 2 :mdleje::confused: i kolejny antybiotyk... tak to jest jak wcześniejszy lekarz, zapisał mi przy wcześniejszym antybiotyku za małą dawkę :/[/COLOR][/B] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Ja nie łapię "jednej stopki niebieskiem", ale ja jestem juz stara i mam do tego prawo. Dlatego prosze o wyjaśnienie:) pzdr.[/QUOTE] stopka - skarpetka :) taka do połowy kostki :) znajomy mi ściągnął i wyrzucił przez balkon, potem już zapomniałem jej szukać i tak o :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Dziękuję! :multi: w końcu wczoraj opiłem i to porządnie, wróciłem do domu z jedną stopką niebieska :shake::diabloti: moje ulubionee ;] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=red][B]ZDANE :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :drinking: [/CENTER][/QUOTE] :drinking: :diabloti: [quote name='Asiaczek']Ooooo, to dobrze:) Teraz to dopiero rozpocznie się picie... Pzdr.[/QUOTE] na 5 :D na dyplomie :D od środy dopiero, bom jeszcze na antybiotyku :razz: [quote name='Justa']:drinking: :drinking: :drinking:[/QUOTE] [quote name='Alicja']i jeszcze raz ... :drinking::drinking::drinking:[/QUOTE] [quote name='Iza.']Nooo to ja też! Gratulacje! :drinking::drinking::drinking::drinking:[/QUOTE] dziękuję :multi: -
[quote name='Justa']Do 1 lipca.. :mdleje:[/QUOTE] dam radę ! :D :diabloti::diabloti:
-
[quote name='Asiaczek'] Mądrala. Będziesz w W-wie na wystawie w lipcu? Pzdr.[/QUOTE] Chyba tak :)) nie wiem dokładnie jeszcze;)
-
[quote name='Asiaczek']Taki cichy wielbiciel baskowy, co?:) Pzdr.[/QUOTE] dokładnie :loveu:
-
Do kiedy tak trzymać kciukasy ? :diabloti:
-
[quote name='Alicja']:lol: ja też nie ...ale może on to napisał o tej 2 stronie związku ;)[/QUOTE] no ja mam nadzieję, że to jest o drugiej stronie :P bo ona zdecydowanie bardziej uległa :eviltong::diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][B] wiesz ..kiedyś Jung rzekł że..."[I]Człowiek przyzwyczaja[/I] się do [I]wszystkiego[/I], jeżeli tylko [I]osiągnie[/I] właściwy [I]stopień uległości[/I]." ;) coś w tym jest ;)[/B][/QUOTE] w tym problem, że nie jestem aż tak bardzo uległy :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Justa']Najzdolniejszy :diabloti: Kciukaj mocno, bo skończyłam przedsesję i zaczynam sesję :mdleje:[/QUOTE] czymam jak najmocniej potrafię ! :diabloti:
-
[quote name='Justa']Wykopałeś mi temat z 20m pod ziemią :p[/QUOTE] bo ja jestem zdolny :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="navy"]Hej Matuluu mojaaaaaa Vectruniuu piękna maaaaa :diabloti::loveu::loveu:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="navy"]:kciuki::kciuki: hej Mła Tele :)[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="navy"]To jeszcze jakies 75 wspólnego pożycia :P :eviltong::eviltong: Ja nie wiem czy ja tyle wytrzymam, na razie 10 miesięcy :evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Siema Panno Wodna :diabloti::eviltong:
-
[quote name='Asiaczek']Ooooo, gratulacje od Matusza to nie byle co:) Na pewno dziewczyny docenią to:) Pzdr.[/QUOTE] A jak, ja tu jestem na bieżąco :) zaglądam i czytam :eviltong: