Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. świetnie wygląda, mi tego brakuje, żeby psa w koce wsadzić-Bismarck ma za dużo sierści i mu gorąco:roll:
  2. Ta mała laska w oglądalności bije naszych chłopaków;) Mam nadzieję, że się uda za pierwszym razem
  3. Szelki uważam za hit:lol: Chodzi w nich super, nie ciągnie, nie wyrywa.Trochę mu się zakładanie nie podoba, ale co tam.Ma zielone do koloru smyczy i jest teraz kolorowym misiem:)W dodatku czyćsiutkim, bo wczoraj się kąpał. Dzisiaj jeszcze z nim idę, żeby mu na grzbiet nałożyła weterynarz specyfik na pchły i kleszcze, lepiej dmuchać na zimne niż potem zwalczać:)
  4. No to spacerujemy. Właśnie czytałam o aukcjach na allegro na wątku psiaka, którego ma Seaside w podpisie-ale to chyba nas nie dotyczy? Bo numer konta podaję właściciela konta allegro, a potem to do ZuziM wysyłam i w poście 20 było rozliczenie. Chyba wiarygodność jest? Bo nie wiem jakby to inaczej zrobić?
  5. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  6. Ja w ciągu najbliższych dni z maskotkami ruszę-wystawię je na leki dla niego. Wkleję link jak już to skonstruuję i wystawię:)
  7. teraz ok 60, myślę, że nazwisko poprzedniej właścicielki działa na wyobraźnię
  8. dzielna kobieta z Gosi:loveu: :loveu: :loveu: A Kasię ostatnio wypatrzyłam na allegro:cool3:
  9. dziadziuś w górę!!!!!!!!
  10. No to niuniuś popularność zyska:-(
  11. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=184708711[/URL] Niunia na allegro
  12. No właśnie, mam nadzieję, że coś się uda. Taki piękny psiak:-(
  13. To nie Makary, na zdjęciu data 12. 03, a Makary do schroniska 23. 03 trafił, własnie sprawdzałam:-(
  14. Dobra. Jest jedna osoba obserwująca, ale nic nie pisząca, więc nie wiem czy to tak z ciekawości, ale wyrażnie zaznaczałam, żeby nie obserwowały osoby, które nie są w stanie mu pomóc, zobaczymy jak dalej się sytuacja potoczy.
  15. No to w górę rano pędzimy!!!!!!!!!!
  16. Dzisiaj nadrobię zaległości, bo wczoraj miałam trochę spraw i niuńkę wystawię
  17. Bismarck dostanie dzisiaj szelki-bo ja już nie mam siły się z nim siłować. zresztą już raz mnie przewrócił, bo wskoczył na murek i pociągnął mnie za sobą:diabloti: A ostatnio widziałam ONka w szelkach i sobie pomyślałma, że to będzie najlepsze rowiązanie, bo na kolczatkę się nie skuszę.
  18. Niuniuś w górę!!!!!!!!
  19. Ja jej też allegro założę, trzeba próbować:)
  20. A ciebie niuniek ponad 80 osób na allegro ogladało:-(
×
×
  • Create New...