Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. Wybaczcie, ale wczoraj nie miałam jak. Dzisiaj wieczorem postaram się umóqwić z Wojtkiem i jakoś zaczepić sąsiadów.
  2. Spacerek na pierwszą. Ja się złapałam z Bismarckiem chyba na tekst Seaside? Nawet mi juz jego wielkość nie przeszkadzała, chociaż w moim wyobrażeniu miał być mniejszy;)
  3. Poszłam z nim przed południem na spacerek, okrążyłam szpital na 1000lecia, najpierw wzdłuż al. piastów, przeszłam obok lasu i wyszłam z drugiej strony, wróciłam do domu daję psu ciacho, a jemu kleszcz na samym czubku łepetynki siedzi. Dosięgła go ręka sprawiedliwości i został utopiony:diabloti: .
  4. Coś wymyślę,, bo kobiety zawsze jakos mniej są pokazywane:shake: Co do kotów, to są mi obojętne, póki nie wejdą mi w drogę;) A tak na poważnie, to ja ich chyba nie rozumiem i ich filozofii zycia, w domu bym nie mogła mieć żadnego. U nzajomych pogłaskam, pokicham z uczulenia i na tym sie kończy:)
  5. Ale fajna niuńka, chociaż ja za kotami nie przepadam:eviltong: Ja to bym od razu jakieś historyczne wymyśliła;) Ostatnio studenci z Bismarcka się śmiali, jak się dowiedzieli:evil_lol:
  6. Ja jeszcze przeprowadzę wywiad z tymi sąsiadami, fajnie jej by tam było:roll: A poza tym sam Wojtek stwierdził, że trzeba im psa, bo jego własnego tuczą;)
  7. :loveu: Pannica rozwija umiejętności:) Jest śliczniutka:)
  8. Odnowiłam jej allegro, bo się wczoraj wieczorem skończyło.
  9. Bo chyba chłopak się stresuje aparatem:roll: Dzisiaj wróciliśmy rano ze spaceru a on piszczy i piszczy i chodzi, więc zaproponowałam wskazanie o co mu chodzi, a on mnie pod wersalkę mamy prowadzi, bo miśkiem tak rzucił, że nie mógł go z kąta wyciągnąć:evil_lol:
  10. Może go trzeba Seaside na owczarkach umieścić-ja nie znam adresu:shake:
  11. No to Luśce sie udało:lol: I Wam dziewczyny też znaleźć kolejny taki dom:loveu:
×
×
  • Create New...