Nie można nie zakochać się w Migotynce :loveu::loveu::loveu:
Bardzo urosła przez ten rok i widać, że nigdzie na świecie nie byłoby jej lepiej, niż u Ciebie... Nie mówiąc o tym, że gdybyś nie dała jej domu, to nie miałaby najmniejszych szans w schronie...
Pozdrawiamy serdecznie całą Rodzinkę!