Bardzo się cieszymy, że Misiek trafi do tak miłej Rodzinki!!!
Przykro nam tylko, że mieszkamy tak daleko i nie możemy pomóc w transporcie...
Myślimy, że dzień w którym nasz "wspólny" kochany Miś pojedzie do nowego domu po szczęście, będzie super radosny dla nas wszystkich - długimi miesiącami odwiedzających go wirtualnie na tym wątku...