-
Posts
575 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martita
-
Wow, ile fotek, swietne wiejskie kundelki;)
-
Piegusa nie kojarze ze spacerow, a z obozu w Grotnikach, na ktory tez mialam jechac, myle sie???:roll: Na Natolin dopiero w pazdzierniku sie przeprowadzam... Fajnie byloby poznac miejsca spacerowe. Do lasku kabackiego chyba tez nie daleko, nie? Bonsai, duzo bordkow jest na Ursynowie?Ja widzialam jak narazie 2
-
Nie zaprzeczam:evil_lol:
-
Swietnie, ze beda w poblizu jacys dogomaniacy:loveu: Piegusa ja kojarze, no i swietnie, ze nie straszy, to byla przenosnia. No ja szukam delikatnych psich kumpli...;) W pazdzierniku sie pisze:p Gdzie jest natolinska gorka???
-
Mi tam nadal odstaje:roll:Ja wymagajaca jestem, szukam takiej oplywowej:evil_lol: Mam tez kieszen gappay'owska, ale sie nie zamyka i jak skacze z psem, to mi wypadaja wszystkie lakocie:roll:Jak narazie najlepsze saszetki sa na stadionie:lol::lol::lol:lecz wymarzonej jeszcze nie znalazlam...
-
Hejka, szukam fajnych dogomaniakow na spacerki z moja sunia, chodzi mi o spacerki wychowawcze:pszukam statecznego staszacza i czowieka slupa:evil_lol:, no ale nie tylko;) Najlepiej z Ursynowa, a juz swietnie by bylo poznac kogos kto mieszka i spaceruje po Natolinie...
-
Wow dziewczyny, fajny watek:lol:Bede zagladac;) Kupmel Tosiencji niezle juz zasuwa:cool3:
-
Wow, ale Saba jest szczupla:-o
-
Ja potrzebuje takiej wielkiej, ale wygodnej saszetki. Te karuskowe sa fajne, ale troche odstaja i zahacza mi sie:roll:, no i mala jest...Moze rzeczywiscie wybiore sie do lumpeksu...tylko gdzie
-
To Sabcia?A ja myslalam, ze jakis lisek:eviltong:
-
A masz wiecej???:p p.s. co ta szefowa wasza taka tajemnicza???
-
A szkoda:placz:My sie rozkrecamy, a przydalyby sie jakies mile nieoficjalne, takie luzackie i w zaprzyjaznionej atmosferze, buuu
-
A ucieszylas sie i pochwalilas dzielna suczke???Nalezalo sie:multi:
-
Z borderem, z borderem, brrr...Z kazdym psem da sie zrobic wiele. A co to, border to jakas maszynka czy co???:roll:
-
Ale Ewa rozszerzylas forum, nono. Kiedy wy jedziecie do tego Wrocka?
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
martita replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Dzis u mnie w miescie, blisko centrum, widzialam na trawniku wielka tabliczke "sprzataj po swoim psie", a obok zadnego kosza, ZADNEGO!!!nawet ludzkiego, tzn.tego normalnego:p, a specjalnie zwrocilam na to uwage, zalamka!!! -
My sie skarzymy na walesajace sie psy po miescie, a na wsiach to dopiero powszechny problem, no i nic nie da sie przetlumaczyc "wlascicielom"tych burkow...Tak bylo od zawsze.Gdy ja ide przez wies z psami na smyczy, to ludzie nadal sie dziwia i stukaja sobie w czolo...:roll:
-
york spacerujacy na wlasnych lapkach:crazyeye:hehe!
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
martita replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Ja w Niemczech widzialam facia na jakiejs maszynie, typu duzy odkurzacz, sprzatajacego psie odchody. Tam w ogole sa takie sliczne czysciutkie trawniczki, fajowo maja:p -
[quote name='prittstick08']Własnie:) A ja mam pytanie, jak juz rozmawiamy o super sztuczkach. Jak klikaliscie/uczyliscie psa (głównie do zachraniarki- bo jej pies pewnie to umie:)) podnoszenia tylnej łapy? ja wlasnie dzis to klikałam, Salma mnie natchneła przez przypadek, bo postawilam jej miske, zeby wchodziła na nia tylnymi łapami. troche nie chciała z nia wchodzic w interakcje:D wiec klikałam kazde podnoszenie łapy tylnej. I potem pies mniej wchodził na miske, ale wiecej podnosił po porstu tylna łape i to klikałam. nawet jak staneła na misce to chcac nastepnego klika podnosiła łape. Potem dziciakowi klikałam. Tylko ona wszystko robi łapami i juz umiala wchodzenie tyłkiem na cos. Ale wyklikałam jej podnoszenie samej łapy, tylko robi to cofajac sie- moja wina + border:evil_lol: oczywiscie obydwie sa na etapie- rozumiemy ale jeszcze kombinujemy. jak Wy uczyliscie tej sztuczki?[/quote] My jeszcze lapek nie podnosimy, ale uczymy sie:pGdy T. wejdzie tylem lub normalnie wskoczy na cos wyzszego, np.lozko, przesuwam pileczke od jej nocha do siebie, delikatnie, coby nie zeskoczyla i wylapuje moment gdy suka sie rozciaga, bo chce pile i podnosi w tej sytuacji lape, czasem zdarza sie jej podniesc dwie, ale klikam narazie jedna;)My tak kombinujemy, no i narazie bez komendy:evil_lol: AAA dzieki za doopke i up:lol: pomysle...
-
My wlazimy tylem pod gorke, na schodki i na lozko, calkiem wysokie, no ale problem mam z nazwa komendy:oops:Co mowicie psu, zeby wlazl tylkiem na cos???:evil_lol:Brak mi kurcze inwencji:roll:
-
Czy moze mi ktos polecic fajniutkie miejsce w poblizu Gdyni?Oczywiscie badace na TAK psom:p
-
[quote name='yassue']siostra :loveu: :loveu:[/quote] oo heja:multi: Izuniu dzieki za Toniksa, nawet nie pamietam kiedy robione;) Wiw, rowniez dzieki, no i plinko - za portrecik:p
-
Ewa, super, extra doswiadczenie;)Tasja to dzielne suczydlo:pTylko , ze tez nas nie wzielyscie ze soba:mad::roll:
-
Piekne fotki:loveu:WSZYSTKIE;)Szetlandzik oplywowy wymiata:evil_lol: Jednak malutko czekoladki:-(