[quote name='WŁADCZYNI']Martita wiem że na bank pisał Skinner, ale nie wiem gdzie to wyczytałam najpierw czy u Pryor w 'Kurczaku' którego czytam po raz kolejny czy u Skinnera którego ostatnio też trochę czytam:lol:[/quote]
Kurcze, a tego to juz nie wiem:lol: skoro czytasz jednak Skinnera, to na bank o tym pisze w swoim dziele:evil_lol:
Moze w Barbarze, albo Pameli???:roll:strzelam, hihih.
maly p.sik. Wladczyni, byloby cudnie, gdyby inni ludzie tez tak sie zajmowali swymi psiokami na specerku, ech...Na ogol widuje - "pies sobie, pan sobie"...