Aga,:lol::lol::lol:Dzieki za swietne, luzackie zawody;) Jesli kiedys ktos bedzie sie zastanawial, czy piknik to dobre miejsce na debiut, bez wahania odpowiem, ze TAK:p Nie przypuszczalam, ze organizatorzy tak bardzo sie beda starac, zeby nam wszystkim milo sie biegalo. Nastepnym razem zabieram czapeczke na glowe i moze namiot:p, bo postaramy sie zostac na caly piknik...Mysle, ze za rok nas nie zabraknie.
Jestem dumna z mojej psicy, super nam sie bieglo, a bedzie jeszcze lepiej:p
Dimico, dzieki za pomoc!!!