-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
Grzeczny jamniczek czeka na domek! Już nie - ma swój DOMEK !!! :)
maciaszek replied to Aga Frejno's topic in Już w nowym domu
Teodorku śmigaj po domek! -
Ach no, przepraszam strasznie i jeszcze straszniej się kajam ;). Ty nas odwiedzasz oczywiście. Ale ostatnio TYLKO Ty... :( Reszta jakby zapomniała o Bazylku...
-
Jak Ajka wytrzymuje z tym małym wariatem? :evil_lol:
-
Nikt nas nie odwiedza, nikt nic nie pisze....:placz: :placz: :placz: Ale i tak wrzucę fotki, a nuż ktoś wejdzie :roll:. Dwa oblicza Bazylego: 1. Lekki nieład i niechlujstwo [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/37/54103c5603977cf2.jpg[/IMG][/URL] 2. Dostojność i postawa. Przynajmniej przednią częścią ciała, bo tylna wciąż pozostawia wiele do życzenia ;). [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/37/a371298bac66ca86.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :).
-
Niedożywiona 2-letnia ONka. Burza ma nowy dom.
maciaszek replied to Nanka's topic in Już w nowym domu
A jak nie oddadzą dobrowolnie? -
Beaglowaty Gucio - nieudana adopcja! SZUKA DOMU! ZA TM
maciaszek replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='carolinascotties']Kochani - nie wiem, gdzie piesek ma ogłoszenia i czy w ogóle je ma - ale proszę - [SIZE=2]zajrzyjcie do mojego podpisu o hopsaniu - jest tam wiele stron, na których mozna oglaszac pieska - to na pewno pomoże . Tylko, żeby go ogłaszać to trzeba wiedzieć kilka ważnych rzeczy (np. ile pies ma lat, z kim się kontaktowa), a tego się nie dowiemy dopóki się nie pojawi założycielka wątku... -
Grzeczny jamniczek czeka na domek! Już nie - ma swój DOMEK !!! :)
maciaszek replied to Aga Frejno's topic in Już w nowym domu
Czyżby chłopak hałasował? Niedobrze... :shake: Może napisz jeszcze do zajamniczonych dogomaniaków. Może mają jakieś kontakty, może znają kogoś kto akurat poszukuje jamniora... JamniczaRodzina, Kiwi, Matusz, Roxana. Jak sobie przypomnę jeszcze jakieś nicki to dopiszę. -
Grzeczny jamniczek czeka na domek! Już nie - ma swój DOMEK !!! :)
maciaszek replied to Aga Frejno's topic in Już w nowym domu
Mówię Ci Agnieszko, że tu będzie mu trudno znaleźć dom...:shake: Sama widzisz, że prawie nikt tu nie zagląda :-(. A jak tam Allegro? I czy ogłaszałaś go jeszcze gdzieś? -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ok, to czekam cierpliwie :). -
Zaczynam chyba powoli mieć złe zdanie o Katowiczankach i Katowiczanach... :( Tak mało nas jest na dogomanii??? Czy też mieszkańców Katowic i okolic nie interesuje los tych bid??? Bo kwestie czasu i możliwości nie mają tu nic do rzeczy. Choćby dlatego, że potrzebna nam jest pomoc różnoraka. Ot, choćby ogłaszanie psiaków (co wbrew pozorom jest bardzo, bardzo ważne). Piszę tak bo [COLOR=Red][B]POTRZEBUJEMY POMOCY !!!!![/B][/COLOR] W 2, czasami 3, osoby nie damy rady :(. To naprawdę zajmuje sporo czasu. Pojechanie, zrobienie zdjęć, potem ich "obrobienie", wklejenie, opisanie, zrobienie ogłoszeń, nadzorowanie ich, rozmawianie z ludźmi... Nasza doba też ma 24 godziny... Dlatego raz jeszcze [B]PROSZĘ O POMOC !!!! [/B]Oczywiście nikogo do niej nie zmusimy. Trzeba chcieć to robić. Ale apeluję o wsparcie. Dziewczyny kociary (z forum miau) działają o wiele prężniej niż my! Zawstydźcie się dogomaniacy :shake:. Przynajmniej 4 z nich jeżdżą regularnie do schroniska (są tam z 2-3 razy w tygodniu). Wyciągają stamtąd naprawdę sporo kociaków. Organizują im leczenie, sterylki, dokarmiają... Wiem, że z kotami jest może nieco prościej, ale z psami to też jest do zrobienia. Zapewniam Was, że to możliwe. I byłoby piękne! Tylko musi nas być więcej. W 3 osoby to będziemy wyciągać po 5-6 psów miesięcznie, a w schronie w ciągu miesiąca przyjmują ich KILKADZIESIĄT! :-(
-
Dziękujemy Ci bardzo :) :loveu:. Bazylek niewiele z tego rozumie, ale powiedział mi na ucho, że podoba mu się ta druga tapeta. Ja jeszcze się zastanawiam na wyborem :).
-
Ja też wysłałam :) I cisza. Zdaje mi się, że trzeba będzie maila posłać do moda...
-
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
A ja będę upier...wa i znów spytam o ogłoszenia chłopaka. Ma jakieś? No i przypomnę o fotkach, na które czekamy :)! -
[quote name='Diana S']tj. straszne ilez ich jest a to jedno schronisko...jedna sunka przebywa w nim od szczeniaczka jakie to przykre tak przykre ze az sie płakac chce...[/quote] Ale są też dobre wieści. W ciągu półtora miesiąca, dzięki naszym wizytom w schronie, ogłoszeniom itp., udało się znaleźć domki 9 pieskom :multi::multi::multi:!
-
Łeeeeeeee.... To ja tu wrzucam foty, wrzucam filmy, a nikt nas prawie nie odwiedza.... :placz: :placz: :placz: Dzisiaj w takim razie skromnie :razz:. Bazyl siedząco-wypatrujący: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/37/bad94abb46a6dec8.jpg[/IMG][/URL] I Bazyl szukający: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/37/3e2cce7fe437fe50.jpg[/IMG][/URL]
-
Jestem prawie gotowa do wklejania. Jeszcze tylko zaktualizuję pierwszą stronę :). A na razie wkleję fotkę kolejnego psiaka, który znalazł dom! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/39/00ee8af123370938.jpg[/IMG][/URL] W ogóle ostatnio sporo psiaków znalazło dom. Sama byłam dziś (będąc w schronie przez półtorej godziny) świadkiem zabierania 2 psiaków :multi:. Jakby tak było codziennie....
-
[quote name='epe']Jejuu jaki piekny pies!!!! Moze do wyborczej "krakowskie zwierzeta" go ogłosić? Cudny jest,moze tez na [URL="http://www.gumtree.com"]www.gumtree.com[/URL]?[/quote] A dlaczego "krakowskie zwierzęta"? Przecież Filip jest w katowickim schronie... :) Pianka porobiła mu tyle ogłoszeń, że jak nikt chętny się nie znajdzie to chyba zwątpię :(. Będziemy wdzięczni (a zwłaszcza Filip!) za podnoszenie wątku i zaglądanie tutaj :).
-
Byłam dziś w schronie i miałam okazję osobiście poznać Filipa. To cudowne psisko :loveu:. I naprawdę nie rozumiem DLACZEGO NIKT GO NIE CHCE :shake: :-(. Wesołe, przytulaste psisko. Strasznie, ale to strasznie lgnie do człowieka. No spójrzcie tylko na to zdjęcie. On tak sam, nie proszony... :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/46/b692892387407a9d.jpg[/IMG][/URL] A tu jeszcze dwie fotki. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/46/bd40fb1e461b20a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/46/c77665865c418894.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Agnes B.'][B]Kasiu[/B] tja robi... teraz może i coś robi, ale też nie od razu natychmiast:roll: Za pierwszym razem czekałam równe 17 minut do reakcji na fakt, że zniknęłam:sleep: [/quote] 17 minut??? :crazyeye: I nie dostałaś zawału? Ja bym chyba padła, a na pewno była przerażona, że zniknął, ktoś go ukradł, poleciał w panice nie tam gdzie trzeba i tysiąc innych wersji... A co do kina to :klacz: :klacz: :klacz:.
-
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Scheila']Jak Rokuś wydostał się ze schroniska to zainteresowanie nim jakby nieco zmalało.[/quote] Niestety... w większości przypadków tak jest... A szkoda :-(. -
Grzeczny jamniczek czeka na domek! Już nie - ma swój DOMEK !!! :)
maciaszek replied to Aga Frejno's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga Frejno']Był bardzo gzreczny na wizycie choć nieszczególnie zachwycony ogledzinami miejsc intymnych:oops: [/quote] No wiesz... a kto by był zachwycony, chyba zbok jakiś :evil_lol:...