Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Bazyli w chaszczach, liściach, krzakach i trawskach... I w ruchu! ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/37/7c3e03b1a8f31d4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/37/b143a4d3ea53fd42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/37/2e1d1424814fc80d.jpg[/IMG][/URL]
  2. A tu jeszcze w schronie, ale już w rękach kochanej Agi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/37/1f03e417e2084d42.jpg[/IMG][/URL] Zwróćcie uwagę na te wystające kości... :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/37/508641c5c12725ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/37/96714218b7106f80.jpg[/IMG][/URL]
  3. Teodor jeszcze w schroniskowym boksie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/33/e60f586c0b4cc729.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/33/4119436cb420f3a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/33/23b53f3673999fd7.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ago, zaraz wrzucę zdjęcia :) Byłaś z Teodorem u weta? To on powiedział, że jamnio ma ok. 1,5 roku? Schroniskowy wet ocenił go na 2 lata, ale nikt nie chciał w to wierzyć. Ten siwawy pyszczek myli... ale może psiak po prostu ma takie umaszczenie albo ze stresu posiwiał... A jak się chłopak sprawuje?
  5. Może i grzywa mu jednak wyrośnie ;) :)
  6. [quote name='Szyszka']a możemy my sprawimy sobie sztucera na KRETYNÓW:cool3:[/quote] Ha! Bardzo dobry pomysł. O ile lepsze byłoby życie bez takich palantów ;)
  7. No kochana, wreszcie mogłam pooglądać Twoje psie cuda :) Tylko chciałam zauważyć, że coś się obijasz w prowadzeniu tej galerii...:eviltong: A Bahor i Giertych....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Podniosę, żeby szukać było łatwiej ;).
  9. [quote name='Ulaa']Oo rany :crazyeye: nie wiedziałam, że masz dogo argentino :-o Kilka lat temu interesowałam się tą rasą, ale koniec końców zdecydowaliśmy się jednak na Abrę :lol: Wystawiasz Bazyla?[/quote] No, nareszcie tu trafiłaś ;). Mam nadzieję, że częściej będziesz zaglądać :) Nie, nie wystawiamy Bazyla. Nigdy nas to nie ciągnęło. A Bazyla by to strasznie męczyło. Poza tym teraz to i tak nie można by go było wystawiać, bo w zeszłym roku został wykastrowany. [quote name='Ania-shira']Oj Bazyl rusz się troche a nie siedź będą wtedy świetne fotki twoich śmiesznych minek lub bardzo poważnych :loveu: :multi: Pozdrowienia dla Białego Bazylka[/quote] Dziękujemy za pozdrowienia i również pozdrawiamy, a co do zasiedziałego trybu życia Bazyla to też mu mówię, żeby więcej się ruszał, ale on uparty jest :evil_lol:.
  10. I znowu fajny optymistyczny mail :) Jak to dobrze, że pan Jerzy i Fredzisław trafili na siebie!!!
  11. Agnieszko i Negro, JESTEM POD WRAŻENIEM !!! Ależ ona ładnie się uczy :) Pięknie wyglądacie razem! :loveu: Widać, że te ćwiczenia sprawiają Wam frajdę :multi: Piękny filmik :) P.S. A Beltaine występował kiedyś w miejscu, w którym pracuje. Fajny koncert dali :)
  12. I znów Bazyli spacerowy :) Prowadzący obserwacje. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/37/8ead2cc4d5e60ae0.jpg[/IMG][/URL] Wypatrujący kota. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/37/deb345b3dee41f89.jpg[/IMG][/URL] I zalotnie unoszący nóżkę ;). [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/37/b568a5b23edca233.jpg[/IMG][/URL]
  13. EllukA, dzięki za rozsądne podejście!
  14. Hmm... jaka ona zaborcza ;) A to chyba nie worek po chlebie, a butelka... :eviltong:
  15. [quote name='Agata_B']Ma to być pies (lub suka), mały/a, do 2 lat.[/quote] Z takim wyszukiwaniem to jest problem. Schronisko nie ma ewidencji komputerowej. Nie ma zatem takiej opcji, że podaje się np. wiek psa i wyskakują wszystkie psiaki które mają tyle a tyle. Gdybym poprosiła o poszukanie psa ok. 2 lat to pani z godzinę musiałaby przeszukiwać wszystkie segregatory...:roll: Tutaj to działa odwrotnie. Wchodzisz na teren schroniska, oglądasz psy i jak jakiś wpadnie Ci w oko wypytujesz o niego. Tylko wtedy możesz się np. dowiedzieć, że ma 4 lata. Ale spróbujemy cosik wypatrzyć dla Twojej koleżanki :) A ta druga suczka w łaty jej się nie podoba? To bardzo fajna psinka.
  16. No i jeszcze kwestia finansowa. Pies będzie coraz starszy i mogą pojawić się częstsze wizyty u weta, większe koszty. Dacie sobie z tym radę? I co Twoja mama na ten pomysł?
  17. [quote name='Szyszka'] Ale wieści, jak to dobrze, że zdąrzyliśmy przed kretynem za sztucerem:eviltong: Aman na pewno szybko sie zaaklimatyzuje i nie trzeba będzie mu sypać jego góry piachu:cool3: :turn-l: A Puchatek z Maciaszkiem tak sie popluli.;) [/quote] Palantowi ze sztucerem trzeba powiedzieć, że jest kretynem i niech sobie ten sztucer wsadzi... A gdzie to już jego wybór :eviltong:. A co do oplucia to tak strasznie się nie opluliśmy (zwłaszcza ja ;)), tym bardziej, że to było wypluwanie :evil_lol:.
  18. Bazyli postanowił zmienić rasę :evil_lol: Oto shar-pei w całej okazałości ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/37/ad72e92eae0865f3.jpg[/IMG][/URL]
  19. I jeszcze raz TFU ;) Amanku wszystkiego dobrego! Niech Ci będzie najlepiej na świecie :)
  20. Znalazłam jeszcze jakieś stare zdjęcia (a dziś porobiłam nowe! ): [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/37/03b320ecd148b4e3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/37/a4aafebfdba34e2e.jpg[/IMG][/URL] I pamiętajcie, że Bazyl ma na Was.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/37/8528eb70c5ccff92.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol:.
  21. I czy w ogóle się skończyła....
  22. A ja właśnie myślałam, że to chodzi o kociaka! :) Śliczny.
  23. [quote name='florida_blue'][URL]http://foranimals.czest.pl/www/chow-chow-rudi/[/URL] tylko to mam i prosiłabym o podanie linka w ogłoszeniu ?:)[/quote] To jest mój opis, z pierwszego postu :eviltong: i chyba nie jest zbyt dramatyczny...
  24. Sunia. Bardzo fajna. Młoda. Chwilami zachowywała się jak szczeniak. Zaczepiała pana i bardzo chciała się bawić. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/37/1b41f90b89f3342e.jpg[/IMG][/URL] Niestety nie dała sobie sprawdzić numeru na obroży. Spanikowała i uciekła :(. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/37/5b88b283fa72ddd3.jpg[/IMG][/URL] [B]Jaago[/B], biały szczeniaczek, suczka ciągle jeszcze jest. W boksach ze szczeniorkami zdrowymi. [B]Czy są na nią chętni czy zrezygnowali?[/B]
  25. [B]Kto ułoży tekst za serce łapiący??? [/B]Ja już nie wyrabiam czasowo... Jak ktoś podrzuci tekst, resztę zrobię, czyli wystawię :)
×
×
  • Create New...