Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Zaraz wrzucę foty ze schronu, ale zanim to jeszcze dobra wiadomość. Staruszek jamnik (który chyba jednak nie jest takim staruszkiem!) opuścił dziś schron :multi:. Pojechał do domku tymczasowego do Chorzowa, do Agi Frejno :loveu:.
  2. Witamy i zapraszamy do zaglądania :)
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/33/f5fd8a1503d7236b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/33/b4ec3414b0a3efd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/33/19c814a4cca2a176.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ja to nawet bym wolała, żeby oni się już nie odezwali, bo najwyraźniej nie są odpowiednimi osobami dla Rudiego! Czyli Rudi/Roki nie ma teraz Allegro? Mogę mu wystawić tylko prosiłabym o napisanie tekstu :czytaj: :modla:.
  5. [quote name='Kati']Upały wszystkich porządnie wymeczą, ale pewnie wieczorem musi wydatkowac energię i szaleje. :)[/quote] A skąd! Wieczorem to on do spania nocnego się zabiera :evil_lol:.
  6. Tak to już tu jest. Ludzie powoli odchodzą od uratowanej bidy i lecą pomagać następnej. A ja z przyjemnością zaglądam do Stokrotka. A z jeszcze większą oglądam jego fotki!
  7. Zaczyna mnie przerażać ta cisza... Może jakiś odzew na ogłoszenie?
  8. Aż się normalnie wzruszyłam tym "listem" pana Jerzego... Pięknie Fredzio trafił, wspaniali ludzie !!! :) A domki dla innych piesków to nie tylko dzięki Fredziowi, ale i dzięki Tobie Ulu. W końcu to ty przekabacasz tych ludzi z dalamatyńczyka na innego czworonoga :) Dzięki za dodanie Katowic do podpisu.
  9. [quote name='florida_blue']przeciez nie wydamy psa nieodpowiednim osobom tylko dlatego że go "kupili"[/quote] No jasne, że nie. Nawet o tym nie pomyślałam. [quote name='muka1']zaczyna mi się to nie podobać.Ja mysle ,że dawno powinni zadzwonić irozpytywac o psa a tu cisza....?[/quote] Może to byli jedni z takich żartownisiów Allegrowych. A teraz będą się dopominać o komentarz i nie daj boże o psa. A czy w opisie aukcji było przynajmniej napisane, że zalicytowanie nie oznacza zakupienia psa?
  10. To jakaś dziwna sprawa... A nie było w opisie aukcji napisane, żeby przed licytowaniem zadzwonić, omówić zasady adopcji?
  11. [quote name='Magdziak']Powierdzam - Allegro wystwione przez naszą Kociarę - Kociara strasznie się cieszy, że tak szybko znalazła dom dla Rokiego. [/quote] [quote name='muka1']Magdziak nie potrafie odnależć rokiego na allegro?.....[/quote] Ja też nie mogę znaleźć. Można prosić o link?
  12. ---------------------------------------------------------------------- Tak, ona ma już domek ! ONowatego może by ktoś mógł wrzucić na forum owczarków?
  13. To ciekawe z tym Allegro... :roll: Ja też nie znalazłam :shake: Ktoś z dogo robił? Przyznać się :mad:. A co to za dziewczyna, która znalazła ten dom? Czy też może źle zrozumiałam Twoje zdanie "zadzwonila dziewczyna i powiedziala ,że znalazła przez allegro dom dla Rokiego"... Ale zrozumiałam je w ten sposób, że jakaś dziewczyna znalazła Rokiemu dom przez Allegro. A tym domek są ci ludzie podobno z Częstochowy. Ja korzystam z tej umowy adopcyjnej: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2360719&postcount=74[/URL]
  14. Tak, ta amstaffowata :) Same doskonałe wieści dzisiaj !!!! :multi::multi::multi: Jak by tak każdego dnia..... P.S. Poproszę o umowę adopcyjną i umowę zrzeczenia w 2 egzemplarzach (a Fredkowa była w 1 :mad:). Adres masz, prawda? Czy przypomnieć Ci?
  15. [quote name='muka1']dzisiaj przyjda ludzie do Rokiego!Znależli go na allegro.Zobaczymy kto to taki.Trzymajcie kciuki[/quote] To Roki ma Allegro? Nie podałaś tu linku :mad: czy ja przeoczyłam :oops:? Hehe, a chciałam mu jutro Allegro robić ;) Jeśli to będą Ci ludzie to pamiętaj o: - umowie zrzeczenia się psa, - umowie adopcyjnej. Jedno i drugie w 2 egzemplarzach (chyba, że jeden chcesz dla siebie, to w 3). Też trzymam kciuki !!!!!
  16. Bokserka z pierwszego postu pojechała dziś do nowego domku do Ustronia :) !!!! :multi: :multi: :multi:
  17. [quote name='Ulaa']Ona była w boksie z samcami?[/quote] Chyba tak, ale teraz już głowy nie dam...:roll: W każdym razie w papierach miała napisane, że jest chłopakiem :evil_lol:
  18. [quote name='Ulaa']Sznaucerowaty zrobił nam niespodziewajkę ;) Okazał się dziewczynką :evil_lol:[/quote] :crazyeye: Żartujesz! To jak oni sprawdzają te psy? Psa od suki raczej prosto odrożnić... Ale numer:) A ja mu/jej tak klarowałam, że jak się sika to trzeba noge podnosić :evil_lol:.
  19. Stokrotek jak zawsze przepiękny !!!! I pomyśleć, że mogło go już nie być na tym świecie....
  20. W te upały Bazyl nawet z takiej gąbki spada, a raczej nie ma siły na nią wejść...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/33/d7a7afc9342882ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/33/c50ad07e61de6d03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/33/8a14edab8fb8f1d3.jpg[/IMG][/URL]
  21. Ależ one mają u Was fajnie. I jak Wy macie z nimi fajnie. I zdjęcia jakie fajne. I działka też fajna. Ech... fajne życie macie :)
  22. No właśnie.... co z ogłoszeniami?? Są już jakieś? Robić?
  23. Świetne wieści :) A ten domek to dzięki Tobie Ulu przecież !!!!
×
×
  • Create New...