-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
Witamy i zapraszamy do zaglądania :)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/33/f5fd8a1503d7236b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/33/b4ec3414b0a3efd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/33/19c814a4cca2a176.jpg[/IMG][/URL]
-
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ja to nawet bym wolała, żeby oni się już nie odezwali, bo najwyraźniej nie są odpowiednimi osobami dla Rudiego! Czyli Rudi/Roki nie ma teraz Allegro? Mogę mu wystawić tylko prosiłabym o napisanie tekstu :czytaj: :modla:. -
[quote name='Kati']Upały wszystkich porządnie wymeczą, ale pewnie wieczorem musi wydatkowac energię i szaleje. :)[/quote] A skąd! Wieczorem to on do spania nocnego się zabiera :evil_lol:.
-
Tak to już tu jest. Ludzie powoli odchodzą od uratowanej bidy i lecą pomagać następnej. A ja z przyjemnością zaglądam do Stokrotka. A z jeszcze większą oglądam jego fotki!
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Aż się normalnie wzruszyłam tym "listem" pana Jerzego... Pięknie Fredzio trafił, wspaniali ludzie !!! :) A domki dla innych piesków to nie tylko dzięki Fredziowi, ale i dzięki Tobie Ulu. W końcu to ty przekabacasz tych ludzi z dalamatyńczyka na innego czworonoga :) Dzięki za dodanie Katowic do podpisu. -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='florida_blue']przeciez nie wydamy psa nieodpowiednim osobom tylko dlatego że go "kupili"[/quote] No jasne, że nie. Nawet o tym nie pomyślałam. [quote name='muka1']zaczyna mi się to nie podobać.Ja mysle ,że dawno powinni zadzwonić irozpytywac o psa a tu cisza....?[/quote] Może to byli jedni z takich żartownisiów Allegrowych. A teraz będą się dopominać o komentarz i nie daj boże o psa. A czy w opisie aukcji było przynajmniej napisane, że zalicytowanie nie oznacza zakupienia psa? -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
To jakaś dziwna sprawa... A nie było w opisie aukcji napisane, żeby przed licytowaniem zadzwonić, omówić zasady adopcji? -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdziak']Powierdzam - Allegro wystwione przez naszą Kociarę - Kociara strasznie się cieszy, że tak szybko znalazła dom dla Rokiego. [/quote] [quote name='muka1']Magdziak nie potrafie odnależć rokiego na allegro?.....[/quote] Ja też nie mogę znaleźć. Można prosić o link? -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
To ciekawe z tym Allegro... :roll: Ja też nie znalazłam :shake: Ktoś z dogo robił? Przyznać się :mad:. A co to za dziewczyna, która znalazła ten dom? Czy też może źle zrozumiałam Twoje zdanie "zadzwonila dziewczyna i powiedziala ,że znalazła przez allegro dom dla Rokiego"... Ale zrozumiałam je w ten sposób, że jakaś dziewczyna znalazła Rokiemu dom przez Allegro. A tym domek są ci ludzie podobno z Częstochowy. Ja korzystam z tej umowy adopcyjnej: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2360719&postcount=74[/URL] -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='muka1']dzisiaj przyjda ludzie do Rokiego!Znależli go na allegro.Zobaczymy kto to taki.Trzymajcie kciuki[/quote] To Roki ma Allegro? Nie podałaś tu linku :mad: czy ja przeoczyłam :oops:? Hehe, a chciałam mu jutro Allegro robić ;) Jeśli to będą Ci ludzie to pamiętaj o: - umowie zrzeczenia się psa, - umowie adopcyjnej. Jedno i drugie w 2 egzemplarzach (chyba, że jeden chcesz dla siebie, to w 3). Też trzymam kciuki !!!!! -
Stokrotek jak zawsze przepiękny !!!! I pomyśleć, że mogło go już nie być na tym świecie....
-
W te upały Bazyl nawet z takiej gąbki spada, a raczej nie ma siły na nią wejść...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/33/d7a7afc9342882ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/33/c50ad07e61de6d03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/33/8a14edab8fb8f1d3.jpg[/IMG][/URL]
-
Ależ one mają u Was fajnie. I jak Wy macie z nimi fajnie. I zdjęcia jakie fajne. I działka też fajna. Ech... fajne życie macie :)
-
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
No właśnie.... co z ogłoszeniami?? Są już jakieś? Robić? -
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Świetne wieści :) A ten domek to dzięki Tobie Ulu przecież !!!!