Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [quote name='VitisVini']Ludki powiedzcie czy wasze psy tez się tak wrogo odnoszą do ludzi chodzących z widocznym kołysaniem, podpierających się do tego laską czy kulą?[/quote] Bazyl jakoś takie "dziwne stwory" olewa, ale fakt, że większość psów się na ich widok denerwuje. Motyw z wałkami bardzo mi się podobał :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Chciałabym to zobaczyć :evil_lol: [quote name='Pianka']A co chcesz usunąć, to ci usune;) [/quote] Już nic, ale dzięki :) [quote name='Akitka']witamy po długiej nieobecności i pozdrawiamy... :hand: Bazyl uroczy jak zawsze. :loveu: A propos upałów to mam ich również dość... I Ambra też. Ambra również olewa wszystko poza miską i jakimiś czułościami chwilami i śpi cały czas. Leniuszki z tych naszych psinek... :cool3:[/quote] Witamy, witamy i do zaglądania zapraszamy :) A psom się nie dziwię, że leniu****ą. Sama bym chętnie pospała w dzień i poleniuchowała. Te upały są wykańczające. A u nas w mieszkaniu jeszcze dodatkowo gorąco. Ostatnie piętro, nagrzane od dachu, zero wentylacji i 30 stopni w środku :razz:.
  2. A co z ogłaszaniem Rudiego (jakoś to imię mi bardziej do niego pasuje...)?
  3. Dlaczego nie można usuwać postów?
  4. Cóż by Wam tu powiedzieć w te koszmarne upały? U nas nic nowego. Wszyscy zdychamy. W mieszkaniu 30 stopni. Spacery króciutkie. Bazyl cały czas śpi albo zdycha z gorąca. Fotek w związku z tym niedobór.... Ale znalazłam starą. Zadowolony pies :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/28/e39ac9a27f3682cf.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Agnes B.'] Ale mam już trop i chyba rozwikłałam przy pomocy życzliwych i wyuczonych ludzi co to takiego:diabloti:[/quote] A co to??? Zdradzisz?
  6. [quote name='Diana S']ja tutaj zadnego zamieszania nie widze to ze dziwczyna zapisala pare postow nie tam gdzie trzeba nie znaczy ze jest niewiarygodna...tak nie mozna...liczy sie ze chce pomoc wziac kolejna bide ze schronu...sprawdz domek jak masz taka mozliwosc... i nie zniechecaj ludzi do tego ze chca adoptowac psa bo ja pewnie bym dala sobie spokoj jakbym takie zdanie przeczytala...kurcze dziewczyna chce wziac psiaka.......................................[/quote] Z zamieszaniem chodziło o to, że w końcu nie było wiadomo jakiego psa chce Iwona. Zmieniała zdanie z prędkością światła ;) I tyle. Nic więcej. Przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Fajnie, że Iwonus chce wziąć jakąś bidę i za to jej chwała! [quote name='muka1']tak wygląda Roko po kąpieli-te zdj na tle zieleni!.To jedno na tle cegielek tuż przed kapielą![/quote] Wygląda o wiele, wiele lepiej! Taki fajny puchaty się zrobił :) [quote name='iwonus22']Wiesz co ja się nie obrażam.Poprostu pierwszy raz piszę na forum.A tutaj już mi błędny wytykają.Każdy się przecież myli.Ale jest Oki :))[/quote] To dobrze, że jest oki. I dobrze, że chcesz pomóc jakiemuś psu :)
  7. Dziewczyny, a mogłybyście o szczegółach rozmawiać już na priv? Żeby nie robić offów w temacie Rudiego...
  8. [quote name='iwonus22']Ja już się kontaktowałam z Necką telefonicznie. Tylko czekam na telefonik w sprawie Dalmata albo Dalmatki :D Chyba się niecierpliwa robię :D[/quote] [quote name='muka1']Iwonus 22 to ty chcesz chowka czy dalmata?Nie rozumiem.[/quote] Ja też już nic nie rozumiem... Iwonus22 wprowadzasz spore zamieszanie. Wypowiedz się w końcu jakiego chcesz psa.
  9. [quote name='iwonus22']Tylko jak przebiega taka adopcja?I gdzie ten piesek teraz jest w schronisku?Ja jestem z Tarn.Gór woj.Śląskie[/quote] Iwono spokojnie :) Nie pisz postu pod postem, bo Cię zbanują ;) Poczekaj cierpliwie, na pewno dostaniesz odpowiedź. NIe wszyscy siedza na dogo non stop. Cierpliwości, cierpliwości kobieto! Pies jest w Częstochowie, w domu tymczasowym. Adopcja z grubsza polega na wizycie przedadopcyjnej u Ciebie, żeby sprawdzić w jakich warunkach będzie mieszkał pies. Oczywiście tez na rozmowie z Tobą :) A także na podpisaniu umowy adopcyjnej. A potem, kiedyś, wizycie poadopcyjnej.
  10. [quote name='Ulaa']Zielona ropa... a z noska nic nie leci? Nie kaszle albo nie kicha? Jeśli był w katowickim schronie, mógł złapać to co Fredi :shake:[/quote] Rudi/Roki był w schronie, ale nie miał styczności z innymi psami. Siedział w boksie hotelowym. [quote name='iwonus22']a można zdjątko na e-maila?[/quote] Zdjęcia są na pierwszej stronie. A nowe, jak już pewnie doczytałaś, będą lada dzień. [quote name='iwonus22']Witam! Ja chce CHOW-CHOW ;D[/quote] Chcesz? To bierz !!! ;) :evil_lol:
  11. :laola::laola: :beerchug: :beerchug: :cunao: :cunao: :cunao: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [B]Fredku, bądź szczęśliwy![/B]:multi: [COLOR=Red][B]Ulu, bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję[/B] [/COLOR]:Rose::Rose::Rose:
  12. Jak to co? Bełchatów chyba. Czyż nie?
  13. W takim razie trzymam kciuki za zdrowie Negry !!!! Niechaj panna nie choruje, ani, ani!
  14. No i zdjęcia jakieś by się przydały... :)
  15. Wieści są [COLOR=Red][B]PRZECUDOWNE I PRZEWSPANIAŁE[/B][/COLOR] !!!! Trzymam kciuki choć już chyba nie ma za co, bo wygląda na to, że nic się nie zmieni w tę stronę, w którą nie powinno :)!
  16. Bardzo ładne foto story :) I psiaki przecudne. A mały biały stworek z niebieskimi oczkami niesamowity!
  17. [quote name='bea_m']To ja mam pytanie w związku z ogłoszeniami. Czy Rudi jest wykastrowany? Oby nie trafił do psełdohodowli jako reproduktor :([/quote] Tak, jest wykastrowany.
  18. Naciskasz "edit" (na dole wiadomości) ==> usuń ==> usuń tę wiadomość i po sprawie :)
  19. [B][COLOR=red]Ulu[/COLOR][/B], nie mogę Ci wysłać priv (w spr. zrzeczenia), bo masz chyba zapchaną skrzynkę...
  20. Szukać, szukać. Jak sądzę Błyskotka miała na myśli tylko tyle, że trzeba być ostrożnym w wyborze właściciela. A zatem szukać, szukać, bo zawsze jest szansa, że wśród tych wielu, wielu ogłoszeń trafi to jedno jedyne :)
  21. A jeśli wydrukują to w jutrzejszym wydaniu czy za tydzień?
  22. Jestem pod wrażeniem....
×
×
  • Create New...