-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
No nie mów, że śpisz z taki dwoma olbrzymami... Chyba masz łóżko 2,5x2,5 ;).
-
[quote name='furciaczek']hehe on wiecej miejsca zajmuje w tym lozku niz ty:evil_lol:[/quote] W sumie racja. Wiedziałam o tym, ale jakoś tak bardziej "podświadomie", teraz dopiero zobaczyłam jak to wygląda naprawdę :evil_lol:. Ale przyzwyczaiłam się do takiego stanu rzeczy. Czasem mi białas przeszkadza, ale mamy taką niepisaną umowę, że wystarczy iż pani się podniesie (czasem jeszcze doda "Bazyl!") i pies schodzi, czeka aż pani się wygodnie ułoży, po czym włazi i się "dopasowuje" :evil_lol:. Dopóki leży w nogach jest ok, ale jak zaczyna się przemieszczać w górę i tam rozpychać to mówię bardzo zdecydowane "Bazyl" (o ile mam siłę...:evil_lol:).
-
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='kama_i_ja']Noo a ja byłam w schronie. I odprawili mnie z kwitkiem. Rozumiem, że nic nie napisałyście, bo nie miałyście czasu?[/quote] Sorrki, że tak wyszło, ale napisałam przecież (na poprzedniej stronie), że: [quote name='maciaszek']Zostawiłam krople w schronie. Rano będzie kropił wet (jutro muszę go złapać, bo dziś się nie dało, ale jutro złapię go na pewno w schronie), po południu kropić będą pracownicy. [B]Opcja kropienia przez nas w ogóle nie wchodzi w grę [/B]i została dość nerwowo przyjęta. Tak więc pozostaje nam tylko być dobrej myśli,[B] [COLOR=Red]a wszyscy, którzy mieli jeździć mają wolne[/COLOR][/B] (ale dzięki za zaoferowanie pomocy :loveu:).[/quote] A na wątku katowickim napisałam wczoraj wieczorem, że: [quote] I jeszcze prośba: przenieśmy rozmowy i ustalenia dotyczące ONka na jego wątek, ok?[/quote]To tak gwoli wyjaśnienia :roll:. Tak, czy inaczej dzięki, że byłaś. Na pewno ma to ten plus o którym wspomniałaś, że już raczej nie zapomną...:eviltong:. Byli mocno zdziwieni? O której byłaś? Dzwoniłam tam o 16.30 i p.Ula nic mi nie wspominała na ten temat, ale była z lekka podirytowana...:evil_lol:. [quote name='kako80']:multi: jutro powinny wplynac kolejne pieniazki:multi:[/quote] Bardzo mnie to cieszy :multi: :multi:. I chyba nie tylko mnie, prawda? -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='muka1']I jeszcze jedna wiadomośc :Roko zostaje w domu tymczasowym! Dziękujemy Maciaszkowi za uratowanie Rokowego życia.[/quote] Naprawdę ???? Mąż w końcu uległ ??? (dziękujemy mężowi !!!!) Mogę zmieniać tytuł i prosić o przeniesienie wątku ??? :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: A mnie nie masz za co dziękować :oops: :oops: :oops:. Naprawdę. -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
maciaszek replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']smutne oczka kurcze on w takim stanie ma małe szanse na dom:-( nic się nie da zrobić zeby chociaż go trochę pozwolili podciąć:cool3:[/quote] Nie ma takiej opcji...:( -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='kako80']poniewaz dzwonilam wczesniej, nie pytalam jak istotne jest kropienie ale zapewne jest istotne, natomiast jezeli okaze sie, ze nie beda kropione a my wplywu na to nie mamy, o coz...przeciez i tak nic z tym nie zrobimy...[/quote] Ano nie mamy na to wpływu, ale jak się okaże, że ew. niekropienie wpłynęło na stan jego oczu i nie mogą go operować to będzie problem... Będziemy z psem w lecznicy i co dalej??? -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
maciaszek replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='marillka']fryzjera pragnie :)[/quote] Nie będzie go miał dopóki ktoś go nie zabierze ze schronu.... -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
:angryy: :angryy: :angryy: Wiem, że nic nie wiem i niczego nie jestem pewna... Zostawiłam krople w schronie. Rano będzie kropił wet (jutro muszę go złapać, bo dziś się nie dało, ale jutro złapię go na pewno w schronie), po południu kropić będą pracownicy. Opcja kropienia przez nas w ogóle nie wchodzi w grę i została dość nerwowo przyjęta. Tak więc pozostaje nam tylko być dobrej myśli, a wszyscy, którzy mieli jeździć mają wolne (ale dzięki za zaoferowanie pomocy :loveu:). [B]Kako80[/B], będziesz dzwoniła do dr Gierka? Spytaj proszę jak wielkie mają znaczenie te krople? Co jeśli oczy będą kropione np. tylko raz dziennie? I czy w piątek rano też trzeba zakropić? Powiedz, że pies ma lekki wyciek ropny z oczu i czy to ma jakieś znaczenie w kontekście zabiegu? Co do kąpieli obiecano mi, że psiak zostanie wykąpany w czwartek po południu, tylko trzeba im o tym przypomnieć. A to fotki chłopaka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/385/e4a459e5900e8bb6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/385/ba1d64c918296268.jpg[/IMG][/URL] Porównajcie to zdjęcie ze zdjęciami z pierwszej strony... :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/53/ed66b444078c90b9.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze dwa zbliżenia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/69/74baef71e86f8b96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/70/d49b32c111ad4cd2.jpg[/IMG][/URL] -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
maciaszek replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś w schronisku. Psiak ciągle tam jest... Wygląda tak: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/69/0dd0d32b12fc174e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/385/00ceb5029c1aa107.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/53/b149814174030a5f.jpg[/IMG][/URL] -
kto zgubił dogo argentino?? JUŻ W DOMU NA ZAWSZE :)
maciaszek replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Brawa dla Torresa !!!! :klacz: :klacz: Zachował się wspaniale!!! Ty też dobrze zareagowałaś na pogróżki faceta, ze wezwie policję. Stanowicie z Torresem zgrany duet ;). A pochwała? Lepiej nie chwalić w takich sytuacjach (z powodów, które podała Clockwork), ale taka pochwała jak Twoja (po krótkim, ale jednak pewnym czasie) nie powinna zaszkodzić :). Torresiku masz ode mnie wielki całus w białe czoło !!!! -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Spieszę donieść, że wpłynęły kolejne pieniądze. 70 zł (od dogomaniaczki Magya i z Allegro). Dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu:. Zaraz wychodzę z domu i jedziemy do schronu. Zobaczymy co słychać u chłopaka i załatwimy sprawę kropienia oczu (do weta dzwoniłam przed chwilą, ale przyjmował pacjenta i nie mógł rozmawiać, zadzwonię później). Na razie :). -
kto zgubił dogo argentino?? JUŻ W DOMU NA ZAWSZE :)
maciaszek replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='emi230']Dzisiaj pierwszy raz Torres stanął w mojej obronie... ogolnie jestem w szoku...[/quote] Co się stało? Wszystko w porządku? Mów, opowiadaj !!! -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za pozdrowienia, również pozdrawiamy (coraz liczniejszą grupą, bo zaangażowanych coraz więcej, za co im WIELKIE dzięki !!!) i dziękujemy za chorwacką wpłatę na ONkowy zabieg :). -
Śpiący Bazylek? Proszę bardzo, mówicie i macie :) Bazyli z panią śpiący. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/64/48cb688619cfa317.jpg[/IMG][/URL] I romantyczne zbliżenie :loveu:. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/64/afbafebba65facc9.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :).
-
[quote name='furciaczek']ja z przyjemnoscia moge ogladac fotki domowe:) a cio do swierszcza to odkad jestem w UK to zadnego nie slyszalam niestety:shake:[/quote] Ale domowe fotki to straszne nudne by były... Bazyl teraz w domu prawie cały czas śpi :roll:. "Śpiących" fot - jak chcecie - to mogę strzelać na kopy :evil_lol:. Anglicy przegonili wszystkie świerszcze czy co??? A może aura tam dla nich nie sprzyjająca :evil_lol:.
-
[quote name='furciaczek']dziendoberek :) no ja nie widze w tych krzakach zadnego psa:shake: slepa jakas jestem czy co:evil_lol:[/quote] DobryWieczorek ;) A może nocek :evil_lol: Badzior w krzaczorach ukrył się DOSKONALE. W ogóle go było widać. Ale tylko przez moment. Wyłonił się dość szybko. Na dobre spanie 2 filmiki spacerowe. Dla odmiany Bazyli z daleka: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=l6PKJa479v0[/URL] i Bazyli z bliska: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=E0U784llLLA[/URL] Teraz spacery w ciągu dnia bardzo króciutkie, bo jest gorąco, a takie temperatury Bazyl znosi dość kiepsko. Dobrze, że mam "zapas" filmików i zdjęć :evil_lol:. Psisko uaktywnia się wieczorami. Teraz na przykład leży sobie na balkonie i prowadzi obserwacje (tylko czego??? :lol:). A może wsłu****e się w cykanie świerszcza, który zamieszkał kilka dni temu pomiędzy liśćmi fasoli, która rośnie, w ilościach sporych, na naszym balkonie... Któż to wie... A świerszcz gra pięknie. Mówię Wam jak fajnie jest się położyć do łóżka, zgasić światło, wdychać chłodne powietrze, które wpada przez okno, patrzeć na powiewające na lekkim wietrzyku liście fasoli i słuchać tego cykania.... Mmmmmm..... Pozdrawiam nocnie i spokojnych snów życzę :)