-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='nyna']Wolabym piesia wziasc po zabiegu....A jak ewentualnie z transportem piesia???Jutro bede u weterynarza i dowiem sie czy wykonuje takie zabiegi. Pozdrawiam[/quote] A skąd dokładnie jesteś? Wiem, że lepiej byłoby Ci wziąć psa po zabiegu tylko jest małe "ale". Jeśli nie będą mogli go przetrzymać po zabiegu w lecznicy to do zabiegu w ogóle nie dojdzie :-(. Bo jeśli pies będzie musiał zostać odebrany po operacji to gdzie pójdzie? W schronie go nie przyjmą, bo nie będą się nim opiekować, poza tym będzie musiał mieć w miarę sterylne warunki. Ja go nie wezmę, bo mam dominującego samca i maleńkie mieszkanie. Żadnych dt nie ma... I dlatego tak trochę naciskam na wzięcie go przed zabiegiem i zoperowaniem na miejscu. A poza tym jest jeszcze kwestia finansowa. Wiem, że większość z tu wchodzących zaoferowała pomoc, ale czy uda nam się zebrać 700 zł??? To jest dużo pieniędzy. A prawie połowę z nich pochłonie opłata za pobyt psa w klinice (jeśli to w ogóle będzie możliwe...), więc po co za to płacić, jeśli pies mógłby już grzać dupkę w kochającym domku? :) [quote name='kako80']ja niestety nie mam zaufania do dr czogaly...juz parokrotnie wizyty w jego klinice zakonczyly sie dla moich zwierzakow tragicznie.. jezeli nyna jest chetny na onka, ja moge go przetransportowac na zabieg i potem po wyleczeniu na posesje, na ktorej mialby zostac.[/quote] O lecznicy w Brynowie słyszałam różne rzeczy. Tak mniej więcej pół na pół - dobre i złe. Ale o samym dr Czogale raczej pochlebne opinie. Dzięki za pomoc w transporcie. Skąd jesteś? Nie będzie problemu z pojechaniem pod Radom? :) -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
maciaszek replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
O kurcze... :-( Niedobrze... :shake: Z jakiego to może być powodu? A u weta byłaś? Może, jeśli nie ma to związku z niczym wokół psa, to jakieś zmiany w mózgu? :-( Może skonsultuj się tu na dogo z Jacol123 - to świetny psi behawiorysta. Może on coś powie, doradzi, wyjaśni... -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='nyna']Tak mam firme i moglbym wziasc tego biedaczka do siebie narescie moja Sarunia by miala kolege :cool3: .epe dziekuje bardzo za podpowiedz bo nie wiedzialem ze takie cos jest. Pozdrawiam wszystkich.....[/quote] [quote name='kasiaprodex']to jak decydujesz sie na piesia?[/quote] No właśnie... [COLOR=Red][B]Nyna, jaka jest Twoja decyzja ??? [/B][/COLOR] To ważne, bo jeśli wziąłbyś psa to lepiej by było, żeby zabieg przeszedł u Ciebie (pomożemy finansowo). To lepiej dla psa i koszty zdecydowanie mniejsze. A poza tym zabieg na pewno się odbędzie. A tu nie wiadomo... bo jeśli pies nie będzie mógł po nim zostać w klinice to niestety na zabieg nie będę go mogła zawieźć :-( -
Dziękujemy raz jeszcze za miłe słowa i odwiedziny! Wreszcie udało mi się zalogować na you tube. Przez 3 dni ciągle wpisywałam niby nieprawidłowe dane... a teraz wreszcie zaskoczyło. A jak zaskoczyło to macie ;). Bazyli węsząco-wypoczywający. Przepraszamy za usterki :evil_lol:. Pani szła po zboczu nie patrząc pod nogi... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=58PpBnZObu8[/URL] I Bazyli galopujący. Często w tym galopie próbuje wpaść na mnie :mad:. Tym razem skręcił w bok (na szczęście, bo byście na koniec niebo oglądali a nie zadek Bazyla :evil_lol:). [URL]http://www.youtube.com/watch?v=06w3_Q2Ijdk[/URL]
-
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Muka pewnie nie odbiera... A potem powie mężowi, że nikt psa nie chce, że biedny i że musi zostać u nich :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti:. -
Grzeczny jamniczek czeka na domek! Już nie - ma swój DOMEK !!! :)
maciaszek replied to Aga Frejno's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: A dla nowego domku: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do lecznicy, w której pies miałby być operowany. Pojawił się pewien problem... Operować mogą choćby w środę, ale nie wiadomo czy będzie mógł zostać u nich i na jak długo - to zależy od miejsc w szpitaliku i od decyzji lekarza operującego, a ten decyzję podejmie po oglądnięciu psa. A jak powie, że pies się do zabiegu kwalifikuje, ale nie ma miejsc w szpitaliku albo, że np. po 2 dniach trzeba go będzie zabrać? :( Co wtedy? Mam odwieźć psa z powrotem do schronu? Jak on się będzie czuł, zabierany, odwożony... :( (to raz, a dwa, że w schronie nikt nie będzie prowadził dalszego leczenia, zakraplał mu oczu, itp., itd.) I ja też nie dam rady tego zrobić... To ponad moje siły psychiczne... Może tragizuję na zapas, ale wolę się zastanowić, wspólnie z Wami, nad takimi sytuacjami niż potem zostać zaskoczoną. Na razie nie umawiałam się na zabieg. Jutro mam zadzwonić po południu i pogadać z wetem, który będzie operował. Chciałabym się dowiedzieć od niego czy będzie można zostawić psa u nich ew. do zdjęcia szwów czy nie. Bo jak nie to... :( Prawda jest taka, że najlepiej byłoby zrobić ten zabieg w nowym domku psiaka, dlatego Kasiuprodex ponawiam pytanie: czy ten pan, który był zainteresowany wzięciem psa nie zdecydowałby się jednak? Jeśli odstrasza go odległość od Katowic zorganizujemy transport. Jeśli odstraszają go koszty, pomożemy finansowo... -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Wpłynęła pierwsza wpłata od Nyna (ha, jak się odmienia Twój nick??). Dziękuję :loveu:. Jak wpłyną kolejne podam dokładnie co od kogo. No chyba, że sobie nie życzycie, żeby podawać konkretne kwoty... To dajcie wtedy znać. [quote name='kasiaprodex']gdyby na dzień dzisiejszy byl w warszawie juz by dupke grzal w swoim domku. wczoraj 'sprzedałam" dwa onki a jak wspomnialam o nim to facet chcial go juz zabrać.[/quote] [B]A czy ten pan nie poczekałby troszkę?[/B] Jeśli uda mi się psiaka zawieźć na zabieg w tym tygodniu to w następnym mógłby jechać już do stolicy (wszak szwy można zdjąć i tam). Albo - jeśli to nie byłoby problemem dla tego pana - można by psiaka przetransportować do stolicy i tam zrobić mu zabieg. Pomoglibyśmy finansowo. [quote name='egradska']Wpłaciłam dzis trochę pieniadzorów, by przyspieszyc moment wyleczenia. Kasiu, pisz, jak jeszcze można tu pomóc[/quote] Dziękuję za wpłatę. Poza pieniędzmi potrzebne jest oczywiście dom tymczasowy lub stały - potrzebna zatem jest pomoc w jego poszukiwaniu. -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
maciaszek replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']były jakieś telefony w jego sprawie?[/quote] Nie, nie było... Cisza... :-( :-( :-(. -
Na ostatnim zdjęciu ajka wygląda tak buźnie :loveu:, że nie da się zakochać... :)
-
Niedożywiona 2-letnia ONka. Burza ma nowy dom.
maciaszek replied to Nanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nanka'] właścicielka Burzy zgodziła się ją oddać :)[/quote] To super !!! :multi: :multi: To trzeba brać sunię jak najszybciej, póki się kobita nie rozmyśli... -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='nyna']Mysle nad adopcja tego psiaka.[/quote] Myśl, myśl.... :roll:. Dziękuję za wpłatę :loveu:. Jak pieniądze dotrą od razu będę o tym krzyczeć :) -
Dziękujemy Furciaczku :) Nie zaprzeczymy ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/49/df1d2cec4e0967aa.jpg[/IMG][/URL] Poza prawie wystawowa: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/106a7bfb84b867fa.jpg[/IMG][/URL]
-
Grzeczny jamniczek czeka na domek! Już nie - ma swój DOMEK !!! :)
maciaszek replied to Aga Frejno's topic in Już w nowym domu
Kciuki zaciśnięte bardzo mocno! :) -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Bardzo Wam dziękuję w imieniu psiaka :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:. Jak tylko pieniądze zaczną się pojawiać na koncie będę tu prezentować wszystkie wpłaty. Po wtorku zajmę się już tą i innymi sprawami. Przede wszystkim podjadę do schronu, żeby zobaczyć czy pies jeszcze tam jest i jak się miewa (facet "od maili" się nie odzywa... :mad:). Jak będzie, umówię go na wizytę w lecznicy i ew. zabieg. Tylko.... jeśli podczas jego leczenia w klinice wet. nie znajdzie się dla niego domek to ja nie odwiozę go z powrotem do schronu :placz:. Będzie musiał zrobić to kto inny... Ja nie dam rady :-(. -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='egradska']podawaj:p niech to bedzie pierwszy konkretny krok na drodze do uratowania psiaka, wspolnymi silami damy radę... Jak piesek ma na imie?[/quote] No to podaję: [SIZE=3][COLOR=Red][B] PKO BP IX oddział w Katowicach 96 1020 2313 0000 3502 0045 2169 Katarzyna Tomaszek[/B][/COLOR][/SIZE] Piesek nie miał imienia... Anashar na potrzeby ogłoszenia na owczarkowej stronie nazwał go Blacky. Może być? -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Pan się nie odezwał... Wysłałam do niego maila. I co z tym kontem? Mam w końcu podawać swoje? -
Grzeczny jamniczek czeka na domek! Już nie - ma swój DOMEK !!! :)
maciaszek replied to Aga Frejno's topic in Już w nowym domu
Jakie wieści? Teodor już u Ciebie? -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
maciaszek replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Szanse minimalne... Poza tym pies nie daje się złapać, boi się :(... -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
maciaszek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wsiowym wypierdkom mówimy stanowcze NIE!, za to Amankowym właścicielom DZIĘKUJEMY :loveu: :loveu: :loveu:. -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
maciaszek replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To zdjęcia sprzed jakiegoś czasu. Teraz wygląda już mniej efektownie, niestety... :(. -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']prowadzisz jakies rozmowy z tym panem?? Odezwal sie?[/quote] Mam z nim kontakt tylko mailowy. Napisał we wtorek, że musi skonsultować się z wetem chirurgiem i wtedy podejmie decyzję. Napisałam dziś do niego. Na razie się nie odezwał. -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
maciaszek replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Boję się, że długo. On w tym schronie tak nieciekawie wygląda. Brudny, zarośnięty.... Wszyscy przechodzą obok niego obojętnie. A nie trzeba dużo wyobraźni, żeby pod tymi śmierdzącymi kłakami (bo inaczej nie da się tego nazwać... :( ) zobaczyć pięknego psa...