Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Jaki cudny hotelik!!!! Gratulacje dla Taty. Za wykonanie i za piękny gest :)!
  2. Melduję się i ja. Maja powędrowała na katowicki wątek i na strone Fundacji. Zmieniłam jej tez opis na stronie schroniska. Zerknij proszę czy wszystko jest ok, bo robiłam to na szybko ;)
  3. Jestem i ja. Sara jest już wszędzie, gdzie być powinna. Proszę tylko o sprawdzenie czy nie ma żadnych błędów, karty zakładałam w biegu ;)
  4. Trzymam i ja :) Oby zakochała się w obu!
  5. Leo powedrował na stronę schroniska i Fundacji, oraz na katowicki wątek. Opis wzięłam ten, który jego obecna opiekunka zrobiła.
  6. Zdjęcie zmienione. Opis też. Oskar powędrował gdzie trzeba :)
  7. I niech tak pozostanie! Amen :)
  8. Jestem i ja. Norma powędrowała gdzie trzeba :) Ale upewnię się: czy to sunia 259/15?
  9. Zrobione :). Mam nadzieję, że niczego nie popierdzieliłam ;)
  10. Jestem i ja. Gizmo powędrował gdzie trzeba :)
  11. Pogadajcie kiedyś z osobami, które pracują w sklepach zoologicznych to dopiero Wam mowę odejmie :( Ludzie przychodzą i chcą wymieniać króliczki na myszki, myszki na szczurki, szczurki na chomiki, itp. , bo dziecko już się znudziło. Albo bo tego zwierzaka jeszcze nie mieliśmy w domu. Albo bo się zwierzak zestarzał. Tego typu akcje są tam na porządku dziennym. Ludziom naprawdę coraz bardziej pierdzieli się w głowach i niestety to popierdzielenie dzieciom przekazują :(
  12. OPisy zmienione, linki też :)
  13. Melduję się i ja :)
  14. Schronisko zdjęło Hebana ze strony. Znalazł dom?!
  15. Aida dodana na stronę Fundacji i schroniskową też :)
  16. Nie ma za co :)
  17. Czy plaster na łapce Soni oznacza, że została wysterylizowana? ;)
  18. Jaszko, relaksuj się! Zasługujesz :)
  19. Dziewczyny powędrowały gdzie trzeba :)
  20. Szkoda, że ludzie tak często o tym zapominają - że są odpowiedzialni za to, co oswoili. Przykre. Ale Ty nie zapomniałaś! I sercem patrzyłaś! I Hektor na pewno to czuł. Pamiętaj o tym. To taka Twoja prawda do zapamiętania, na te trudne chwile.
×
×
  • Create New...