[quote name='Yona'][B]terra[/B], ale co zgłosić?...[/quote]
Zgłoś nadużycie.
Że owi allegrowicze licytują i nie finalizują transakcji. W takim przypadku masz prawo wystąpić do allegro o zwrot prowizji. Oni zwracają się do licytującego z prośbą o wyjaśnienie, dlaczego nie dokończył transakcji i w uzasadnionych przypadkach, zawieszają konto takim "kupującym".
O tyle jest to istotne, że jeśli machniemy ręką na takie procedery, będą się mnożyć jak grzyby po deszczu.
Na początek napisz maila do tej osoby, która kupiła i czekaj na odp. Po ok. dwóch tygodniach pisz do allegro.