Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Gdy czytam na wątku do którego wstawiłam Barona, to właściwie ten domek nie jest jeszcze na 100 %. Baron w każdym razie jest faworytem. Trzymajmy kciuki.
  2. Suczka szuka domku. Kto pokocha tę małą psinkę?
  3. Patusia szuka domku na początku.
  4. Bursztyn w ciepłych kolorach jesieni, pies doskonały na wszelkie zmartwienia i troski. Pokochaj Bursztyna!
  5. Ciekawe, czy ten, kto cię Karolciu obserwuje, też i pokocha?
  6. Szczeniaczki w góre!
  7. Kto pokocha i przygarnie małego Logo?
  8. Długonogi Iwan biegnie szukać domu na początku!
  9. Kajunia tak długo czeka i czeka...
  10. [quote name='graynew'][quote name='Ulka18'][SIZE=3][COLOR=teal][B]DON pojedzie do Wroclawia 30.wrzesnia. Takiego maila napisala jego przyszla Pancia[/B][/COLOR][/SIZE] :multi: Tak :) Już sie nie moge doczekać strasznie żałuje, że nie moge po niego pojechać szybciej. Praca to coś okropnego takie problemy z czasem :( W domu już wszystko i wszyscy czekaja. Onek piekny szkoda, że nie ma imienia chociaż dla niewtajemniczonych Don to też ładne imie :D Codziennie jak wracam z pracy to juz sobie myśle jak to będzie fajnie móc wyjść z psem na spacer. Strasznie mi sie ciagnie ten wrzesień :( Ja też trzymam kciuki za reszte ONków z Mielca. A co do strony anashara to jest tam troche psów i " Don" też tam sie znajduje wiec chyba te obostrzenia nie sa takie straszne. Czy ktos potrafi przyspieszyć wrzesień??[/quote] Witaj graynew! Jak dobrze, że pokochałaś ONka i dajesz mu dom. A czas leci, ani się obejrzysz już będziesz tuliła psiaka. A imię możemy wymyślić. Prosimy o propozycje! Ja proponuję GRYF:cool1: Musę sobie sprawdzić jakie ONki są u Anashara i uzupełni ew. listę.:roll:
  11. Trzymam mocno kciuki, żeby się udało.
  12. Biedne te psy schroniskowe. Jak mają nie mieć nadwagi, jeśli dniami, miesiącami czy latami siedzą w boksach mało się ruszają. Z drugiej strony jakby miały głodować....A kluseczkom przynajmniej ciepło w mroźne dni:cool1:.
  13. Iwan na allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=243152468"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=243152468[/COLOR][/B][/URL]
  14. Hund, proponuję policz dokładnie i napisz w tytule. Może to coś pomoże. A tak z ciekawości zapytam, czy próbowałyście na allegro dać w tytule w "typie rasy Cawalier King Charles"? Ludzie lubią mieć psa w okresłonym typie:roll:. No i może coś, że już tak długo czeka w schronisku? Kajunia nadal czeka! Ile jeszcze długich lat będzie wypatrywała domku? Kto ją pokocha i zabierze do siebie na dobre i złe?
  15. Wstawiony jeszcze tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6758151#post6758151[/URL]
  16. No to cię podniosę, mały piesku.
  17. Czyli trzeba szukać domów, żeby jak najwięcej z nich trafiło do troskliwych ludzi. Do góry pieski, prezentować się na początku!
  18. Halciu, nieco innymi drogami chodziłyśmy;), ale Twoje sunie i ich losy śledziłam:eviltong:. Pies piękny, a skoro ludzie trzymają dogoi w blokach ,to czemu nie mieszańca? Jak się znajdzie mądry człowiek, to moim zdaniem problemu nie będzie. Piękny Iwan, dystyngowany i z klasą, czeka na własnego człowieka.
  19. Ja niestety nic nie wiem:shake: Za to podnoszę mieleckie pieski w górę!:multi:
×
×
  • Create New...