Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Rewelacyjna wiadomość!:multi: Oby wszystko się udało ułożyć, żeby Amiśka jak najszybciej pojechała do własnego domu.
  2. [quote name='Nikki']No ale teraz już wiesz ;), a to pewnie przez mój bannerek w podpisie dopiero teraz dowiedziałam sie jak wstawić :loveu:[/quote] Ano wiem, i Buźka w górę...:multi:
  3. Ta sunia ma dwóch obserwatorów, zresztą wszystkie szczeniaczki są obserwowane. Może im się poszczęści.
  4. Piękny banerek i wiadomość o nieznanym mi wątku:p Amisia czeka na domek:multi:
  5. To ja podrzucę Gacusia na początek...:roll:
  6. Śliczna jest Majka :loveu:
  7. Nawet nie wiedziałam ,że piesek ma wątek:shake:
  8. Gacusiu...! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-psiaka-124965/#post11250261[/url]
  9. Szczeniaczki suczki w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/pomorskie-dom-dla-szczeniaka-suni-bardzo-mile-widziane-dalmatynczyki-124915/#post11245773[/url]
  10. Mieleckie ONki szukają dobrych domów.
  11. Do góry suniu, przypomnij się wszystkim:multi:
  12. Szczeniaczek jak ONeczek ma obserwatora. Może się młodemu uda znaleźć dobry dom. Czarny kocurek tez jest obserwowany:kciuki:
  13. Wstawiłam Uszusia do wątku, chociaż nie mam wielkich nadziei, bo szukany jest piesek młody: http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-collie-spaniela-tollera-lu-w-tym-typie-slask-124876/#post11242533
  14. Jest taki domek i sunia nadal nie wybrana: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-mini-do-lat-5-szukamy-dalej-119235/[/url]
  15. A Adelka ma już domek zaklepany?
  16. Piękna aukcja. Człowieku Gacka, nie zwlekaj, przybywaj!
  17. Gacorek znowu biegnie na początek porozglądać się za domkiem.
×
×
  • Create New...