Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. W boksie 33 mieszkała Rusałka, której nie wzięła Bonika. Miała swój wątek. Sabinka to jest Rusałka?
  2. A tymczasem Antosiu pobiegnij do góry, powęszyć za domkiem.
  3. Ale cudna sunia, stojące uszy, pewność siebie i spotkanie trzeciego stopnia:evil_lol: [url]http://img183.imageshack.us/img183/3720/ginarocky072li5.th.jpg[/url]
  4. Wspaniale, że pies tak dobrze trafił:multi:
  5. Może w tym garnku było coś smakowitego?;) Gacuś bryka jak mały źrebak:lol:
  6. Węgielek taki futrzasty jest, że nie czuje, iż beton czy śnieg są zimne:lol: A może on się chłodzi?:cool3:
  7. Cudne zdjęcia:loveu: Każdy pies, niezależnie skąd pochodzi i jakie miał wcześniej przeżycia, będzie tęsknił za tym co znał i co dawało poczucie bezpieczeństwa. A od indywidualnej wrażliwości zależy, jak długo i w jakiej formie. Majka to bardzo wrażliwa sunia i prawdopodobnie bardzo kochała swojego człowieka, który ją zostawił (?) Ona potrzebuje bardzo dużo czasu, żeby od nowa zaufać. Zabieranie Maki w nowe miejsca moim zdaniem bardzo wskazane. A po jakimś czasie może warto byłoby spróbować ją zostawić na dzień czy dwa u mamy? Da to jakiś obraz, czy to dobry kierunek w socjalizacji, czy też nie.
  8. Wstawiłam ERę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/wznowienie-watku-onke-przygarne-131639/#post11798434[/URL] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/157%20sunia%20olna%20%2813%29.JPG[/IMG][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/157%20sunia%20olna%20%2817%29.JPG[/IMG]
  9. Za cztery tygodnie Gacuś wyruszy do domu.:loveu:
  10. Trzymam mocno, żeby Ramzesowi się poszczęściło :kciuki:
  11. Bardzo piękny pies :loveu: Jaki szczęśliwy na tym spacerku :lol:
  12. Znowu ktoś się głupio bawi. :angryy: Ludzie są beznadziejni. Zamiast iść na narty albo sanki, siedzi taki przed kompem i klika psy do adopcji, mając radochę, że kogoś w konia zrobił.:angryy:
  13. Pewności ,że Majka zaakceptuje nowy dom, nie ma. Czy istnieje możliwość wyprowadzania Majki na spacery poza teren ogrodu i wtedy kontakt z ludźmi? Na 'własnym' terenie zachowuje się inaczej.
  14. Miłość czyni cuda :loveu:
  15. Z dostępem do dogo kiepsko:shake:, ale trzymam mocno kciuki ,żeby domek Antosia zobaczył go w programie i przygarnął.
  16. Dobrze, że u Garalla wszystko w porządku. mar.gajko, zajrzyj na FO.
  17. No to teraz trzeba szukać Majki kanapy;)
  18. Szczeniaczki w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-szczeniaka-131486/#post11786180[/url]
  19. Majcia do góry w poszukiwaniu domku.
  20. Wspaniałe wieści:lol: Z czasem Florentyna nabierze sił na spacerki, najważniejsze ,że jest w dobrej kondycji psychicznej. Biedula kochana, tyle się naczekała, teraz czas na szczęście:multi:
  21. Żeby wszystko udało się zorganizować i szansa dla Antosia nie przepadła:kciuki:
×
×
  • Create New...