Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. :crazyeye: aż mi się w oczach mieni. Dobrze, że to malutkie psiaczki. Straszne słodziaki z nich:loveu: Biedactwa, też na pewno przeżywają stratę swojego człowieka.
  2. Ojej, wielka szkoda, że trafił do schroniska.:-( Pozostaje mieć nadzieje, że szybko znajdzie dobry dom.
  3. Ale niespodzianka :lol: Bardzo się cieszę, że Berni ma dom.:klacz:
  4. Ten ONeczek i Hugon, to moim zdaniem, dwa różna psy.
  5. Ale to przykre:-( A miało być tak pięknie. Można próbować tłumaczyć, ale pewnie znajdą się następne wymagania i przeszkody.
  6. Ale sunieczka w dt wypiękniała :loveu: Cieszę się, że już ma zaklepany domek.
  7. Jak dobrze, że psina będzie mieć własny dom.
  8. Wspaniale, Maleńki, bądź szczęśliwy.:loveu:
  9. No mała, teraz zaznasz nareszcie radości życia :loveu:
  10. Trzy zera? Stawiam na to, że pierwsze zero to jakaś litera np. S,G,U,Q, jeśli to jest tatuaż ZKwP :roll: Czekam na wieści.
  11. Reno2001, jak napiszesz tekst o Mai, to i ja skorzystam;)
  12. [quote name='Szami'][B]Mała Wieś[/B] pod Nowym Sączem - zmarł właściciel zostało 30 piesków.[/quote] Pieski szukają domków, do góry!
  13. Zrobię kilka ogłoszeń Moni, jeśli nie ma.
  14. Mysiu, Ty znasz Uszusia i wiesz co dla niego najlepsze. Na podstawie tego co napisałaś, też uważam,że starych drzew się nie przesadza. Bądź szczęśliwy maleńki przy kochającej cię Mysi:loveu:
  15. Szczeniaczki w wątkach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-szczeniaka-albo-malego-psa-wolbrom-malopolska-132493/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/sunia-podobna-do-tej-szczeniak-ktory-bedzie-maly-132502/[/url]
  16. O choroba! Wstawiłam do wątku 'przygarnę' Gerdę, a nie wiedziałam, że ona u Ciebie w hoteliku:oops: No nic, od przybytku głowa nie boli, ale chyba poproszę o wklejenie na główny mielecki, linków do wątków psów z Mielca, bo robi się galimatias. Jeśli oczywiście nie masz nic przeciwko temu. Moja sunia przy okazji poważnej operacji, miała usuwaną przepuklinę i nie było żadnych problemów, a miała taką jak Gerda. Będzie dobrze.
  17. Wydaje mi się, ze w lewym uchu coś się niebieści, może to tatuaż. A jak nie to jeszcze w pachwinie trzeba sprawdzić, bo nigdy nic nie wiadomo.
  18. KOss, rozumiem Twoje wahania. Jednak Gacuś ma tam szansę na własny dom, tutaj, może tak a może nie. Gacek nie może zostać rezydentem u Murki i im szybciej znajdzie dom tym lepiej dla niego. Mnie osobiście bardziej nie w porządku wydaje się być to, że w kolejce na wyjście ze schronu czekają już po kilka lat, inne biedy i nie wiadomo jak długo jeszcze będą czekać.
  19. Pieski z rana do góry! Szukają szczęścia w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-szczeniaka-albo-malego-psa-wolbrom-malopolska-132493/#post11872450[/url]
  20. O matko :crazyeye: Trzymam kciuki za udaną akcję.
  21. Ten piesek wygląda na grzywacza chińskiego. Trzeba jakieś ogłoszenia w okolicy rozwiesić, może ktoś go szuka?
  22. Ogłosiłam pieski: [URL="http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=40342&id_kat=12"]Mix ratlerki (pinczer miniaturowy) szukają kochających domów[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=38426"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Mix-ratler-pinczer-miniaturowy-pieski-i-suczki-do-adopcji-W0QQAdIdZ109873654"]Mix ratler pinczer miniaturowy, pieski i suczki do adopcji - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Kraków[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1844032_mix_ratler_pinczer_miniaturowy_pieski_i.html"]Mix ratler pinczer miniaturowy pieski i suczki czekają na do[/URL]
×
×
  • Create New...