Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Węgielek widać ma swoje typy urody, które preferuje :razz:
  2. Słodziaki szukają kochających domków.
  3. [URL="http://%5Bimg%5Dhttp://img518.imageshack.us/img518/7051/banerekpoziomeczki.jpg%5B/img%5D"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/poziomka-ii-z-mielca-przepiekne-malenstwo-domku-gdzie-jestes-37964/"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/7051/banerekpoziomeczki.jpg[/IMG][/URL]
  4. Załóż bloga i podlinkuj do podpisu. Opisz wszystko co i jak, roześlę linka do bloga do swoich znajomych.
  5. Bardzo dobry pomysł.:cool2: Nie ma na co czekać, liczy się każdy dzień i każda godzina.
  6. To bardzo smutna wiadomość:-(
  7. Strasznie długo Hienka czeka na dom.:-(
  8. Pokażcie się maluchy na początku.
  9. A ta biała futrzasta przy misce z ostatniego zdjęcia, też jakaś gruba. Wstawiłam pieski do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/super-domek-maly-psiak-do-4-lat-130694/index7.html#post11861379[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-szczeniaczka-malopolskie-131745/index4.html#post11861433[/URL] i [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-suni-bardzo-bardzo-malutkiej-kalisz-pomorski-131942/index3.html#post11861467[/url]
  10. Jeszcze jedno zdjęcie [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0209/malawiespieski01186ae.jpg[/IMG]
  11. Zdjęcia piesków ze strony toz Nowy Sącz [IMG]http://toz-nowysacz.pl/info/data/upimages/mala_W-_MMMMMMMMMMMMMblondynki.jpg[/IMG] [IMG]http://toz-nowysacz.pl/info/data/upimages/mala_wies-BBBBBBrazowa.jpg[/IMG] [IMG]http://toz-nowysacz.pl/info/data/upimages/mala_wies-CCCCCCCCCCCzarnulka.jpg[/IMG] [IMG]http://toz-nowysacz.pl/info/data/upimages/mala_wies-RRRRRRRRRRRRRudzik.jpg[/IMG] [IMG]http://toz-nowysacz.pl/info/data/upimages/mala_wies-SSSSSSSSSSSunia.jpg[/IMG] [IMG]http://toz-nowysacz.pl/info/data/upimages/mala_wies-pieski_015------------------------600.jpg[/IMG] [IMG]http://toz-nowysacz.pl/info/data/upimages/malaW-MMMMMMMMMczarna.jpg[/IMG] [IMG]http://toz-nowysacz.pl/info/data/upimages/mala_wies-pieski_012-600----------------------------.jpg[/IMG]
  12. Czytam i czytam i tak sobie myślę, że co nie zakazane to dozwolone;) Kakadu, jest taki dział "off topic" i tam kto chce pisze o czym chce. Ty możesz założyć watek pomocowy dla Frodzia i podlinkować w podpisie. To moje zdanie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f38/"]Off Topic - Dogomania Forum[/URL]
  13. Pomogę w ogłoszeniach. Potrzebuję więcej zdjęć i danych o pieskach.
  14. Piękny pies, czeka na swoją szansę.
  15. Ale słodziak :loveu: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9922/imag0085qi4.jpg[/IMG]
  16. :-( Jestem tutaj Sabinko - Rusałko :-(
×
×
  • Create New...