Czytam i czytam i tak sobie myślę, że co nie zakazane to dozwolone;)
Kakadu, jest taki dział "off topic" i tam kto chce pisze o czym chce. Ty możesz założyć watek pomocowy dla Frodzia i podlinkować w podpisie.
To moje zdanie.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f38/"]Off Topic - Dogomania Forum[/URL]