Jump to content
Dogomania

ANETTTA

Members
  • Posts

    17387
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ANETTTA

  1. nowy rok rozpoczynamy od wplat [COLOR=#000000]mam wpłaty tylko no od siebie heheh [/COLOR] [COLOR=#000000]i od [/COLOR] [COLOR=#0E037B][FONT=Tahoma]yolanovi co m-c 15 zł solidnie dokladnie dziękuje przelew wykonany [/FONT][/COLOR]
  2. namiastka wiktora [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wiktor awansował, zamieszkał z psami na werandzie. Na zdjęciu namierzył kość, z którą ukrył się Szczeniaczek na sianie.[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=208976575972630&set=a.169846819885606.1073741827.169846089885679&type=1"][IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/s403x403/1800273_208976575972630_1019477459_n.jpg[/IMG] [/URL] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#999999] [/COLOR]
  3. [quote name='ewunian']Aneta, ja dopiero będę w piątek w schronie, ew. po egzaminie we wtorek mogłabym podjechać z Oświęcimia. Niestety wolo w Bielsku nie może podejmować decyzji, gdzie pójdą psy, nawet organizować PoA.[/QUOTE] a jakie to schronisko wogóle jest ?? jakie tam są warunki ??
  4. [quote name='ewunian']Kiedy byłam w schronisku w piątek, podpalane szczeniaki jakieś były. Ale czy to te, nie mam pojęcia...[/QUOTE] dałabys rade je obfocić zrobiłam ogłoszenia lub wykupie pakiet plis moga byc i inne tez mozna ogólnie wystawic szczeniaki
  5. [quote name='ewunian']O hyclu z Zawiercia będą miały też info Olkuszanki. Najlepiej chyba zadzwonić bezpośrednio do schronu lub napisać na profilu FB...[/QUOTE] napisałam on twierdził ze osobiscie zawiózł je do bielska
  6. wojkowice ok będzina mają podpisaną umowe z bielskim schroniskiem .. odławiają jacyś panowie z zawiercia zabrali z pola 2 szczeniaki podrzuce zaraz foty i mam pytanie czy trafiły takie 2 szczyle do was ?? czy są do adopcji ?? to fota z okresu świąt [COLOR=#414141][FONT=Verdana][FONT=inherit][FONT=inherit][FONT=inherit]enia: [FONT=inherit]67233221[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana][FONT=inherit][FONT=inherit][URL="http://tablica.pl/oferta/szczenie-schronisko-bielsko-CID103-ID4y6qN.html#"][FONT=inherit]Obserwuj[/FONT][/URL][CENTER][FONT=inherit][FONT=inherit][FONT=inherit][IMG]http://img05.tablica.pl/images_tablicapl/116408063_1_644x461_szczenie-schronisko-bielsko-siemianowice-slaskie.jpg[/IMG] [/FONT] [/FONT] [/FONT][/CENTER] [/FONT] [/FONT] [/FONT][/COLOR] wiec mogą być większe [IMG]http://img06.tablica.pl/images_tablicapl/116408063_2_644x461_szczenie-schronisko-bielsko-dodaj-zdjecia.jpg[/IMG]
  7. żle mi sie kojarzyło sunia nie ma domu stan zdrowia ok
  8. szkoda ze ona wdomu a on w garażu no ale i te domu są marzeniem dla wielkopsów !!!
  9. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250389-II-edycja-OG%C5%81OSZENIOWY-dla-mestudio-20-og%C5%82-3-z%C5%82-do-20-02-godz-22-00/page12[/url] benki wojtyszkowe ogłoszone
  10. [quote name='ANETTTA']wykupie jej pakiet ogłoszeń tylko tekst poprosze[/QUOTE] co wy na to
  11. [quote name='ANETTTA'][COLOR=#37404E][FONT=lucida grande]Birma, miała nie żyć, bo nie miała szans przy ropomacziczu i tylu kłębiących się larwach much. Do tej pory na wspomnienie wyciągania tego i łapania w locie uciekających pędraków robi się niedobrze. Do nas dotarła suka z połową towarzystwa, reszta została w samochodzie Moniki Lawrynowicz, w postaci pełzającej i fruwającej. Mieliśmy wątpliwą przyjemność wygrzebywać palcami larw z odbytu i sromu. Przecinaliśmy je pozbawiając życia podczas wycinania sierści i wymiotowaliśmy obok. Tego nie da się opisać... Fundacja BERNARDYN [/FONT][/COLOR] [COLOR=#37404E][FONT=lucida grande][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=573885909321467&set=pcb.573887679321290&type=1&relevant_count=3"][IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q73/s320x320/67768_573885909321467_1428317379_n.jpg[/IMG] [/URL] [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=573886775988047&set=pcb.573887679321290&type=1&relevant_count=2"][IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q77/s320x320/970796_573886775988047_802094440_n.jpg[/IMG] [/URL] [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=573887469321311&set=pcb.573887679321290&type=1&relevant_count=1"][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s320x320/58143_573887469321311_1383165204_n.jpg[/IMG] [/URL] [/FONT][/COLOR][/QUOTE] zapytam cos mi sie kojarzy ze suka ma swój dom
  12. wykupie jej pakiet ogłoszeń tylko tekst poprosze
  13. [quote name='Nilsson']Przepraszam,pilnie szukam osoby do wizyty p/a w Piekarach Śląskich,czy mógłby mi ktoś pomóc. [URL]http://schronisko.ustronet.com/index.php?285,redo[/URL] psiak siedzi prawie dwa lata w schronie.[/QUOTE] jest juz ktoś
  14. [quote name='Zuzka2']Witam! Poszukuję osoby do wizyty poadopcyjnej (dla psa z ŚTOZ Kielce) [SIZE=3][B]Katowice ul.Pokoju[/B][/SIZE]. Proszę o pomoc w znalezieniu osób z tych okolic. Proszę o pw lub tel./sms: 531 042 244.[/QUOTE] macie kogoś ????
  15. boje sie bo ja jestem panikara cos wam napisze opowiem dostałam fajny przepis na pyszne ciasto z obrazka też wyglada pychota oczy carycy wpisac w google piecze sie takie dwu kolorowe ciasto -a potem przekrawa na pól kładzie sie tam dobre rzeczy wstawia do lodówki a potem inne dobrocia i przykrywa ciasto drugim plackiem ot tyle .... z tym żę tak ciasto było w lodówce bezpiecznie czekało a to drugie do przykrycia leżało takie niczyje na stole w kuchni .... i jak myslicie co sie z nim stało ............ wchodze oczom nie wierze ............tylko kur mi brakowało same okruchy po całej kuchni rozwalone a laki spokojnie spał pietro niżej !!!
  16. musimy iśc z lakim do weta bo zauważyliśmy jakiegos guzka na tyłku !!!
  17. LAKI JEST U NAS JUŻ PONAD 5 M-CY kochany psiak niestety kota pumby nie toleruje kot jego też nie pumba fuczy werczy jak pies na lakiego ... z tego układu miłości nie bedzie a o tragedie już musze zadbac sama aby do niej nie doszło lakie nie ma w domu kot buszuje ... laki wraca kota zamykany w pokoju ..i tak juz musi zostac !!! przynajmniej na razie laki nauczył sie bawic zabawką ..chyba nigdy nie miał zabawki i nie był nauczony
  18. powiedz tylko panu ze jakby cos sie wydarzyło ...ugryzłaby lub zagryzłaby jakieś zwierze i jednak chcieliby ja oddac aby sie skontaktowali z TObą aby jej nie dali byle komu ani nie wyrzucili ale z tego co piszesz jest dobrze !!!
  19. [COLOR=#000000]sorki za spam ale szukam chetnych na zakupy [/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250399-Rolki-%C5%82y%C5%BCwy-i-nie-tylko-na-d%C5%82ug-ziny-koniec-30-1-2014-godz-0-00?p=21795719#post21795719"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post21795719[/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]1. łyżwy - używane stan bdb [/COLOR][/COLOR] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-v5KZ2iQ9Kfg/Ut2AD7Nyq7I/AAAAAAAALCQ/_Zmkohy9nhM/s650/DSCN0016.jpg[/IMG]
  20. zapraszam sorki za spam ale szukam chetnych na zakupy http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post21795719 1. łyżwy - używane stan bdb
  21. nie macie foty a ile tam tych benków jest obecnie ??
  22. [COLOR=#000000][INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250399-Rolki-łyżwy-i-nie-tylko-na-dług-ziny-koniec-30-1-2014-godz-0-00?p=21786727#post21786727"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post21786727[/URL] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hcWUwI7TLYc/Ut2ACceAqEI/AAAAAAAALB0/8ThxCTFSpBY/s650/DSCN0014.jpg[/IMG] I TO WSZYSTKO DLA ZINY[/INDENT] [/COLOR]
  23. [COLOR=#000000][INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250399-Rolki-%C5%82y%C5%BCwy-i-nie-tylko-na-d%C5%82ug-ziny-koniec-30-1-2014-godz-0-00?p=21786727#post21786727"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post21786727[/URL] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hcWUwI7TLYc/Ut2ACceAqEI/AAAAAAAALB0/8ThxCTFSpBY/s650/DSCN0014.jpg[/IMG] I TO WSZYSTKO DLA ZINY[/INDENT] [/COLOR]
  24. [COLOR=#000000][INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250399-Rolki-%C5%82y%C5%BCwy-i-nie-tylko-na-d%C5%82ug-ziny-koniec-30-1-2014-godz-0-00?p=21786727#post21786727"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post21786727[/URL] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hcWUwI7TLYc/Ut2ACceAqEI/AAAAAAAALB0/8ThxCTFSpBY/s650/DSCN0014.jpg[/IMG] I TO WSZYSTKO DLA ZINY[/INDENT] [/COLOR]
×
×
  • Create New...