Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Tak miło się to czyta i ogląda:lol:
  2. Śliczne zdjęcia! Z jaką przyjemnością ogląda się taki happy end!
  3. Ona ma dopiero 7 lat, to tylko połowa życia, czy śmierć właściciela ma oznaczać śmierć suni w schronisku?
  4. Grzeczna, przemiła, dobrze wychowana panienka szuka kogoś, kto zastapi jej zmarłego pana!
  5. Niestety, tego się obawiałam, bo za cicho tu było jak na domek. A więc dalej szukamy, nie zrażamy się!
  6. Jestem naprawdę zdziwiona, to nawet mało powiedziane zdziwiona - zaszokowana. A czym się te Panie kierują przy adopcji? Wygląda na to, że sobie zostawiają te ładne, a do adopcji kierują te brzydkie lub stare. Coś tu jest bardzo nie tak!
  7. Kolejna sunia wprost z domu oddana do schroniska, ona tak bardzo prosi weź mnie i już więcej nikomu nie oddaj!
  8. Kropeczko, nie trać nadziei, domek na pewno się znajdzie, bo znaleźć się musi!
  9. To znaczy, że ktoś go przywiązał i tak zostawił? W ten sposób trafiła do schroniska moja Vega - z interwencji, bo ktoś ją przywiązał na ulicy do ogrodzenia z siatki i już więcej się nie zjawił. Nie wiem, jak ona by zareagowała na przywiązywanie, bo nigdy tego nie próbowałam, po prostu do sklepu chodzę sama, a na spacer z psami, poza tym jest u mnie już 12-ty rok, więc może trauma nie jest już tak silna. A póki co Fredzio do góry!
  10. Czyżby się coś szykowało dla Gratki?
  11. Domku, wypatrz Kropeczkę, ona jest sunia domowa, nie schroniskowa!
  12. A ja miałam nadzieję, że Mrówka już w domu. Ale może jeszcze nic straconego. Oby!
  13. Przypominamy się!
  14. Oczywiście, że ma szanse, domek znajdowały starsze pieski, chore, kalekie, a jej przecież nic nie brakuje poza DOMEM!
  15. Mała, młoda, śliczna, sympatyczna sunia szuka domu!
  16. Na dzień dobry pokazujemy się!
  17. Może dzisiejszy dzień będzie szczęśliwszy?
×
×
  • Create New...