Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. W domu na pewno by szybciej wyzdrowiała, tylko tego domu brak...
  2. Podnoszę przesmutne Słoneczko!!!
  3. Biegniemy truchcikiem na pierwszą!
  4. Pokazujemy się, przypominamy!!!
  5. Jeszcze raz przypominamy się na dobranoc!
  6. Ja też myślę, że jakby jej zależało to sama by telefonowała, dopytywała się itd. A tak, to widać, że jej wszystko jedno.
  7. Kasiu, możesz zadzwonić z pracy do lecznicy i spytać o Klarcię. Uspokoisz się- bo na pewno wszystko będzie OK - i już bez nerwów pójdziesz po południu ją odebrać.
  8. Jak tam Bacik - wetożerca? Udało mu się dziś zjeść pana doktora?
  9. Zasugeruję jej to!
  10. Dalej szukamy domku dla ślicznego rudzielca!!!
  11. Szybciutko biegniemy na górę!!!
  12. A moja sąsiadka ma kotkę, która uwielbia wodę. Za każdym razem jak sąsiadka się kąpie, kotka wskakuje do brodzika i pływa dookoła. A że jest mała, drobna, to wygląda przy tym jak szczurek. Niewykluczone więc, że koty domowe dzielą się na koty lądowe i koty wodne, z tym, że tych ostatnich jest zdecydowanie mniej, może to jakaś linia boczna:wink:
  13. A to ci Bacik, drzemie w nim krew tygrysa, czy innego lwa:angryy:
  14. Może coś jej wypadło, ale powinna przynajmniej zadzwonić.
  15. Tylko dlaczego sami się o Gratkę nie dopytują?
  16. Prędziutko biegniemy na poczatek!
  17. Mróweczka się pięknie kłania!
  18. Trzymamy kciuki:thumbs::thumbs::thumbs:
×
×
  • Create New...