-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
[quote name='agaciaaa']uważaj, bo jutro zapukam do Twych drzwi :diabloti: :evil_lol:[/quote] Czekam z niecierpliwością :eviltong:
-
[quote name='basia bonnie']Witamy w świątecznym dniu.... :multi:[/quote] Witamy :multi: [quote name='ATLANTYDA'] Hej ,Hej ! Funieczka śliczna :smilecol::bigcool: Mizianki dla Funii:smile: i pozdrowienia od Bono:calus:prosto w nosek.Nic a nic nie wygląda na tyle lat. [/quote] Ma krzepę mój skarbuś :loveu: [quote name='Pimpek']Yyyyyyyyyy............. Nie..... To przez mamę xD Ona nawet mi nie pozwala Z Pimpkiem do miasta pojechać.....:roll:[/quote] To czas się wybrać :evil_lol: [quote name='_ChiQuiTa_'] Ojej ale nagadane :P Ale fotki cudowne :iloveyou: Luzia namawiaj Agacie do przyjazdu to i ja się wprosze :diabloti:[/quote] Postaram się ale nic nie zdziałam bez Twojej pomocy :diabloti: no wiesz :evil_lol: [quote name='agaciaaa'] troche daleko mam :cool3:[/quote] Dasz rade :evil_lol: nie zrobisz tego? dla [SIZE=3]NAS :crazyeye: :diabloti:[/SIZE] [quote name='dadiii'] hej no gdzie wy jestescie co???? gdzie fotki ????[/quote] Czytaj wyżej :eviltong: święta są :shake: rodzinka i te fazy a fotki może będą :eviltong:
-
[quote name='dadiii']co tak tu pusto?? xD[/quote] Święta nie mam kiedy nawet na neta siąść :shake: [quote name='Werka'] [COLOR=royalblue]Gdzie się zapodziała luzia??:errrr:[/COLOR] [COLOR=#4169e1]"Czy ktoś widział Dziub-Dziuba, gdzie jest ten nasz Dziu-Dziub...." :evil_lol:[/COLOR] [/quote] To ja jestem Dziub-Dziub :evil_lol: [quote name='Justys95'] Tylko nie ta piosenkaaaaaa! :mad: [/quote] A z kąd ten uraz :razz: [quote name='agaciaaa'] Ja mam pytanie (znowu :evil_lol:)- ile Funia ma w kłębie? Raz na fotkach wydaje mi sie mała, raz większa ;-) [/quote] Około 40 :lol: centymetrów oczywiście [quote name='Sznaucerka-Balbina '] Witam w nowo przybyłej galerii:loveu: Jej galeria ma 2 dni a tu już 12 stron?:-o:evil_lol: [/quote] Idziemy pełną parą :diabloti: [quote name='Marta_Ares'] Witam;-) i jak tam zakupy sie wczoraj udaly??? [/quote] A udały kupiłam sprzęt dla szczurka :loveu: a Funi adresówkę kość i dropsy jogurtowe :loveu:
-
[quote name='Rinuś'][I][B]oo ale tutaj widzę czarną piękność:loveu:[/B][/I][/quote] Dziękujemy za komplement :loveu: [quote name='Pimpek'] To zwierzęta mogą wchodzić do zolo ?:crazyeye:[/quote] Tu gdzie mieszkam zawsze z Nią do Zolo wchodzę (w dodatku zawsze ciasteczka dostaje :evil_lol:) [quote name='chester07'] hehe no xD a kiedy u Cibie nowe fotki? ^^ [/quote] Może dzisiaj jak ładnie poprosicie :diabloti: [quote name='Justys95'] Śuperrrrrr! :loveu: fajowsko wyszła Funiczka! :smile: [/quote] Dziękujemy za uznanie :cool3: [quote name='dadiii'] wiem ze masz juz owiele lepszy banerek ale nudzilo mi sie i zrobilam jeszcze takie to tak z nudow zrobilam hihi tak wlasciwie to niczym prawie sie nie roznia tylk odo jednego dodalam jeszcze troche zoltego :p [/quote] Oba super ale ten z żółtym taki weselszy :p Na pewno skorzystam ale na razie nie mam jak wkleić bo ja tylko na chwilkę :razz: [quote name='Werka'] [COLOR=royalblue]z żółtym ładniejszy xD[/COLOR] [/quote] [quote name='dadiii'] tez tak uwazam bo chyba taki troszke zywszy jest no nie ?? :-D xD [/quote] No to się zgadzamy :multi:
-
[quote name='Kiłi']:evil_lol::evil_lol: Ze względu na prawa autorskie i takie tam, moge go pokazać innym właścicielom kanarków?:grins:[/quote] No pewnie :diabloti:
-
[quote name='Rinuś'][I][B] ale to jak zwisam mi się podoba :evil_lol:[/B][/I][/quote] Mi też :evil_lol:
-
[url]http://images24.fotosik.pl/104/bc4ac3fd1702bf9e.jpg[/url] Na liściach buraków :razz: [url]http://images25.fotosik.pl/104/5c342e3a947b4604.jpg[/url] Fajna fotka :loveu:
-
[quote name='Rinuś'][I][B]i gdzie to lanie ?:diabloti:[/B][/I][/quote] Też czekam z niecierpliwością :evil_lol:
-
[quote name='Kiłi']Aha no i buziol soczysty w pomarszczony pychol Vectorka:loveu:[/quote] Już myślałam że w Werki :evil_lol: Ale on raczej nie pomarszczony [SIZE=1]chociaż kto wie :diabloti:[/SIZE]
-
[quote name='chester07']a i wiesz może jaki jest kod żeby jak się klika na obrazek wchodziło mi do galerii? podałaby mi ? :lol:[/quote] Zamów sobie banerek :evil_lol:
-
nie mam pojęcia Dz to chyba coś z dziewczynami :evil_lol: [SIZE=1]zgadłam??[/SIZE]
-
[quote name='Marta_Ares']Witam ja tu chyba jeszcze nie bylam, masz bardzo ladna ksiezniczke:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Witamy :p i dziękujemy za komplement (znaczy się Fusiol dziękuje [SIZE=1]Zaraz ide z nią na zakupy do zolo :evil_lol: [/SIZE]
-
[quote name='Marta_Ares']Ostatnio chyba troche zaniedbalam dogo, ale teraz długi weekend wiec wszytsko do nadrobienia, nie wracam z pustymi rękoma:evil_lol:[/quote] Mamy nadzieje :evil_lol:
-
[quote name='DuDziaczek']No widzisz jakie my zgodne dziefczeta jestesmy :loveu:[/quote] w kupie siła :evil_lol:
-
:vamp::evilbat::lmaa::pissed::nonono2::saeek: :comp26::stormy-sad: :boom: myśle że wystarczy :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Bzikowa']Ej, a ja jestem nie w temacie! :mad: Despera, ło co chodzi z Ritą - kimkolwiek ona jest - i jej byłą właścicielką ?[/quote] No ja też trochę nie w temacie może drobne wtajemniczenie :oops:
-
Muszę to zobaczyć :evil_lol:
-
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]ja lubie.....RYSOWAĆ.......SPAĆ........:diabloti:......i.siedzieć.na.dogo.:evil_lol:...[/COLOR][/quote] Wiele nas łączy :diabloti:
-
[quote name='DuDziaczek']Jedno i to samo :razz: My tu septu septu a gdzie zdjecia :razz:[/quote] Zgadzam sie :evil_lol: Gdzie fotki :mad:
-
Co tu tak cichutko :eviltong: :evil_lol:
-
Widzę że zaczynamy rozmawiać o gustach kulinarnych :evil_lol: Ja lubię... Jeść :diabloti:
-
[url]http://i14.tinypic.com/536igxj.jpg[/url] Patataj patataj :evil_lol:
-
[quote name='Rinuś'][I][B]:evil_lol:[/B][/I] [I][B]dziękuję :oops: ale przykro mi bo nawet za konia bym się nie zamieniała :loveu:[/B][/I][/quote] Nie dziwie Ci się piękny Labek :loveu: Pozdrawiam ;)
-
Lubie serdelki a Funia to jeszcze bardziej :sabber: