-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
Hehe tiaaaaaaa :diabloti:
-
[quote name='agaciaaa']No pewnie że sie postaram, bede za jakieś 2 tygodnie :evil_lol:[/quote] Ale super :multi: Szkoda że nie ma Edyty na pewno by się ucieszyła :cool3:
-
[quote name='agaciaaa']Cześć Emi :multi: nie śmiej sie z mego psa :mad: bo Cie nim poszczuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] I Cie na śmierć zaliże lepiej uważaj :evil_lol:
-
[quote name='Dorkaa']Chodziło mi o Anzę :P A ty to nie wiem, bo swoich rysunków nie pokazaywałaś :P :evil_lol:[/quote] Lepiej nie patrzeć :diabloti:
-
[quote name='agaciaaa']no już jade :eviltong: :evil_lol: tylko troche zimno i pada :evil_lol:[/quote] Postarasz się dla budyniu :cool3: No i dla mnie oczywiście :diabloti:
-
[quote name='_ChiQuiTa_']Zastanowię się :eviltong: [/quote] No to mam przesrane :evil_lol: :diabloti:
-
Ja tu jestem a ja robie za wszystkich prawda Agaciu :diabloti:
-
[quote name='agaciaaa']Ok, to rób budyń a ja lece pożyczyć od kogoś rower :eviltong: :evil_lol:[/quote] Oki tylko się śpiesz bo wystygnie :eviltong: :evil_lol:
-
Śliczny banerek :p
-
No właśnie już ta godzina i co wiadomo już coś??:cool3:
-
[url]http://images34.fotosik.pl/19/125e271f4530e0e7.jpg[/url] Agaci nie chce się skarpetek prać to Saruni biednej daje :shake: :diabloti:
-
[quote name='g_o_n_i_a']Koniki, łiii!! :multi: Cudniaste zdjęcia [URL]http://images24.fotosik.pl/108/d5d1953d7f962c61.jpg[/URL] A Karusek w galopie, o mamo, szacun wielki Luzia [URL]http://images24.fotosik.pl/108/26f113d4cd3b5802.jpg[/URL] [URL]http://images33.fotosik.pl/36/97a4aff9e4c3ca86.jpg[/URL][/quote] Ale czemu od razu szcun?? :evil_lol: Karusek piękny jest to fakt :loveu: [quote name='Justys95'] [URL]http://images34.fotosik.pl/36/5d43491cab935b3b.jpg[/URL] [URL]http://images31.fotosik.pl/36/3e1a4694128142a5.jpg[/URL] [URL]http://images24.fotosik.pl/108/26f113d4cd3b5802.jpg[/URL] [URL]http://images34.fotosik.pl/36/9bdc4030a65b0412.jpg[/URL] [URL]http://images23.fotosik.pl/108/83041f2bc31b4f3a.jpg[/URL] [B] Jakie śliczne kuniki :loveu:[/B] [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=aSqzvCbaxrE[/URL] [B] Ale skacze...wysoko! :-o[/B] [B] PS:Eh...miałam nie mało do nadrabiania :cool3:[/B] [/quote] Widzę że z każdego po jednym wybrałaś :diabloti: Już mi się za te skoki dostało :diabloti: PS. To musisz wpadać częściej ;) :evil_lol: [quote name='agaciaaa']to dla mnie zbyt skomplikowane :evil_lol: znowu mnie zapraszasz........:cool3: :diabloti: widziałam śliczne qnikowe fotki :loveu:[/quote] No to nie masz innego wyjścia musisz przyjechać to Ci zrobię :cool3: Cieszymy się że widziałaś :diabloti: [quote name='Dorkaa'] Kurcze, mas ztalent do rysunków :smile: :loveu: Cudowne :loveu:[/quote] Ale że ja?? To nie moje prace tylko Anzy ale masz racje wspaniałe :loveu:
-
[quote name='Anza&Hacker']Drugi to jakiś inny koonik, ale jeszcze młody, niestety nie znam jego rasy :roll: Pierwszy to Arab, ale rysowany z pocztówki i specjalnie starałam sie go zrobić mniej "arabowego" bo nie lubie arabów - dla mnie są brzydkie :diabloti: Tutaj widać: [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/1180/dscf4419ls2.jpg[/IMG][/quote] Ale jeździć na nich to sama przyjemność :loveu: Oczywiście nie mówie o tych wystawowych bo są paskudne tylko tych użytkowych :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='evaxon'] yyy zle zle i jeszcze raz zle sie przywitałas:shake: powinno byc tak : " witamy ślicznego boksia :loveu:i jego śliczną panią:loveu: " :loveu:hehe [/quote] Może następnym razem tak napisze tylko ta końcówka :diabloti:
-
[quote name='Marta i Wika']Generalnie psy to kojarzą bez większego problemu. Owszem, gdyby dźwięk jakoś znacząco się różnił, trzeba byłoby psa "przestawić" na jakimś łatwym ćwiczeniu, ale myślę że różnice w głośności tego samego klikera nie mają większego znaczenia.[/quote] Dzięki bo nie wiedziałam czy tak mogę :p
-
O strzeż się, synu, Dziaberłaka! (Jabberwock z Peronówki)
Luzia replied to sssmok's topic in Czechosłowacki wilczak
[url]http://images32.fotosik.pl/38/79d8b4be70860089.jpg[/url] O matko przecież to najprawdziwszy WILK!! :crazyeye: :evil_lol: -
:diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Anza&Hacker']Pokaże, pokaże - jeśli mi się uda coś wy-wypocinkować, czyt. nie wywale jakiegoś "mutanta" zamiast konia do kubła :evil_lol: Na zachęte moge Ci pokazać moje pierwsze w życiu prawdziwe kooniki: :cool1: [URL]http://img239.imageshack.us/img239/7531/dscf4424al6.jpg[/URL] [URL]http://img48.imageshack.us/img48/8043/dscf4426zd8.jpg[/URL][/quote] O Boshe prze cudne :loveu::loveu::loveu::loveu: To Arabki prawda?? :razz: Już wysyłam tylko znajdę płytę ze zdjęciami :cool3:
-
[quote name='_ChiQuiTa_']Heeej :buzi: W Zakrzowie nie pomagałam ale z Filipem do klasy chodziłam :) w podstawówce :) Śliczne te koniki :iloveu: szczególnie to mi się podoba [URL]http://images32.fotosik.pl/36/2ce8b90ddee9f7dc.jpg[/URL] PS. Swoją drogą strasznie tu nadajecie :diabloti:[/quote] Aha no to wszystko jasne :p Kajka i Daga :loveu: PS. E tam wydaje Ci się :cool3: [quote name='Anza&Hacker'] [URL]http://images34.fotosik.pl/36/58b0378d4760cb66.jpg[/URL] - :loveu: Uwielbiam kare konie z rozwianą grzywą! Mogła bym dostać na e-maila ([email protected]) większą wersje/format tego zdjęcia? Chciała bym go spróbować narysować :roll:[/quote] No pewnie tylko pod jednym warunkiem :cool3: że mi pokażesz rezultaty Swojej pracy :diabloti: [quote name='evaxon']ałł sliczne koniki:loveu::loveu::loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/36/2ce8b90ddee9f7dc.jpg[/URL] noski eskimoski:loveu: witanko:multi:[/quote] Dziękujemy ;) Noski noski a ten mniejszy czekoladowy jakiś skrępowany :razz: Witamy :p
-
I koników to by było na tyle :diabloti:
-
A teraz ostatnie fotki wszystkich konisiów razem :loveu: No może nie razem :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/108/6771ae7f553106ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/108/ff017952544cb3f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/36/2ce8b90ddee9f7dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/108/7db17ea78156dd9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/108/83041f2bc31b4f3a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='basia bonnie']tzn. nie lubie jej czyścić, jeździć na niej i blisko niej, bo czyścić ją..to... co chwile musisz przestawać, bo ona ciągle chce cie kopnąć, ugryźć (ostatnio ugryzła konia na którym jechałam, w lesie) :shake: kopyt to bym jej w życiu nie wyczyściła! a jeśli to zapewne dostałabym z kopyta, bądź ugryzłaby :lol: ale jest bardzo ładna:loveu: rodzona bestia:diabloti::shake: kochany źrebolek:loveu:[/quote] Karusek ten który Ci się podobał był ogierem i to mówi samo za siebie :diabloti: Gryz, deptał nie chciał dawać nóg, gdy na nim jeździłam był cholernie uparty :evil_lol: Ale za to go właśnie kofam że był taki dziki i nie przystępny :loveu:
-
I ostatnie 5 Fotek Gwiazdeczki :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/108/aa311e400e7c1ce4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/108/722b371f4581e0f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/36/ebb673255e4b9440.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/108/39a1040f5921a9b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/108/0949cfbae5a8e726.jpg[/IMG][/URL]
-
Cd. Z Drzesterem [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/108/30fa234dd2e5cee5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/337adfb2ed0bc3c8.jpg[/IMG][/URL] Tutaj już z Dumką :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/ce8ca96e3c62694f.jpg[/IMG][/URL] A tu Dumka we własnej osobie :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/36/7ae09684a133858c.jpg[/IMG][/URL] Śliczny Łepek Gwiazdki :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/9bdc4030a65b0412.jpg[/IMG][/URL]
-
A teraz ostatnia tura konikowych fotek :evil_lol: Drzazga z dzieciątkiem (Drzesterkiem):loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/f8d0fad24bd15ba3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/108/4be51eb8ebc3cfcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/36/5aa26b2c961d8de9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/108/c225e1ea77b46665.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/108/d5d1953d7f962c61.jpg[/IMG][/URL] :loveu: