[quote name='agaciaaa']ale mi nie pozwoliłaś :eviltong: a teraz sama idziesz :mad:
no IDZ JUŻ :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]
Ale sobie pozwalam :eviltong: taki już jeste zimny drań :evil_lol:
A pójdę :diabloti:
[B][SIZE=4]Dobranoc :multi:[/SIZE][/B]
[quote name='agaciaaa']no wiesz co.... :mad:
karaluchy pod poduchy :diabloti:[/quote]
Ty też już chciałaś iść :eviltong:
E tam co mi po karaluchach :loveu:
[quote name='gassira']Zaraz jak tylko zielone światełko zniknie to dopiero się zacznie:evil_lol:[/quote]
No ja wam zaczne :mad:
Tylko ja mogę robić innym Off Topa mi nie wolno :eviltong:
[quote name='agaciaaa']to co, przestawiacie sie na Brita? :)[/quote]
Bardzo prawdopodobne ale na wszelki wypadek kupię jeszcze 1,5 kg żeby się nie okazało że to tylko chwilowa zachcianka :evil_lol:
A tak poważnie ciotki to ja też muszę iść spać bo ciotka ma przyjechać i muszę chatę z samego rana posprzątać:shake:
Więc życzę miłej nocki :multi:
[SIZE=1]Proszę mi tu pogaduszek nie urządzać :eviltong: :diabloti:[/SIZE]
[quote name='agaciaaa'] nie boje sie :diabloti:[/quote]
O jaka odważna popatrzcie tylko na nią :eviltong:
[quote name='furciaczek']Przylazlam se troche pogadac:eviltong:[/quote]
Witamy witamy :diabloti:
Może przesadziłam z tym batem ale żeby ją ruszyć wogóle do stępa to trzeba było ją walnąć na przykład wodzami lub kijkiem :shake:
A teraz Dobranoc :lol:
Z jesiennym akcentem życzę dobrej nocy :p
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/49/81db17189fd899d0.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='monita']Widocznie musi jej baardzo smakować :p[/quote]
Mam nadzieje bo jak jej kupię 15 kilo i okaże się że nie je to nie wiem co zrobie :angryy:
Sama zjem :evil_lol: :diabloti: