Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. tak na zdjęciach wyszła jak wystaraszona , a ak jest naprawdę ? jak zabawy z Bonnie? apetyt?
  2. To jest niesamowite !!! jestem szczęśliwa i dostałam już od Warki najpiękniejszy prezent !!!! oczywiście chcę zdjęcia jeśli masz na nie czas :)
  3. [quote name='emilia2280']Biedna chudzinka. Nie daloby sié jej podtuczyc kluskami czy jakos?[/QUOTE] Nie jesteśmy w stanie doglądać jej codzienie. Jeśli zaprzyjaźni się z Liskiem nie bedzie miała zagrożenia i będzie się najadać.
  4. Trzeba szybko znaleźć Liskowi dom zwłaszcza teraz kiedy groźba zamknięcia schroniska jest bardzo realna. oj przydałoby się 100 dobrych domków ;) wtedy zamknięcie azylu nie wpłynęłoby negatywnie na mieszkańców.
  5. [quote name='wellington']Piesio nie ma wewnetrznego boksu, pan Tomek umiescil go w kojcu w domku goscinnym :loveu:. Cyganek jest przekochany i bardzo ciekawy, siedzial obok mnie w aucie i caly czas wygladal przez okno po prawej stronie, potem patrzyl sie przez szybe na szose, potem sie wiercil po siedzeniu i weszyl bo z wszystkich stron mu pachnialalo jakis innym psim zapachem . Od Frotki dostal gore kocykow miekkich, czesc jest u Cyganka w kojcu, czesc polozylam na kojcu zeby mial troche prywatnosci , a czesc zapomnialam w bagazniku :oops:.[/QUOTE] Dziękuję za te dobre wieści !!!! Bardzo się baŁam że nie bedzie dla niego miejsca ...Dziekuję za opiekę nad nim.
  6. Koralik nadal w schronie :( a sunia w adopcji w Warszawie .
  7. Ja również dziękuję wszystkim !!!!!:multi::multi::multi::multi::multi:
  8. Może powinnam napisać że dał sobie bez problemu rozebrać szelki ;) bo jak je ściągałam to nie warczał :)
  9. Mamy bardzo podobnego psa w schronisku. Niestety też nie ma zainteresowania nim :(. Ale będziemy go ogłaszać gdyby tak kilka domków się zgłosiło...gdyby tak 2 dobre...Sed i Bambo mieli by domki...Tak sobie marzę.
  10. Byłam dziś na spacerku z Kubusiem ;) przytyło się pieskowi , widać że dostaje dobre jedzonko i ma apetyt.
  11. Basia jestem zazdrosna że Warka nie jest u mnie :oops: ale bardzo bardzo się cieszę że mieszka u Ciebie, że tak odpowiedzialnie podeszłaś do tej adopcji.:loveu: Dziękuję !!!!! Teraz będzie wpatrzona w Ciebie jak w obrazek!!!
  12. [quote name='Kluska4']Skoro Warka już w domku to może na jej miejsce wystawiłabym na allegro Bambo? Wiecie o nim coś więcej, co można napisać w aukcji?[/QUOTE] O Bambie niewiele wiemy. Był tylko raz na spacerze. Szczekał z daleka na inne psy ale w boskie mieszka z Jambo i nic mu nie robi. Musiał mieć dom ponieważ bardzo ładnie chodzi na smyczy i bez problemu dał sobie ubrac szelki.
  13. [quote name='Agnieszka Co.']Czego na dzień dzisiejszy najbardziej potrzeba w schronisku? Pewna osoba chciałaby cos ofiarować dla schroniskowych psiaków, ale nie wie czy karmę, koce, miski?[/QUOTE] Karma jak najbardziej , misek teraz jest dużo ale jeśli chce kupić to może zawsze się przydadzą, zabawki gumowe. Szelki by się przydały bardzo , nam bardziej niż schronisku jako tako ale psy idą do adopcji w naszych szelkach i nie ma teraz w czym wyprowadzać za bardzo na spacery tych którzy mieszkają nadal w schronisku.
  14. czysta pościel :crazyeye: ciekawe co na to Miś i Sabinka :evil_lol:
  15. Czy może być coś okrutniejszego :( Hotel w takiej chwili. Aga rzykro mi bo Ciebie dotknęŁo to bezpośrednio :(:(:( Biedny Cyganek :( czy on ma wewnętrzny boks chociaż? Co teraz ? Nie mam sŁów
  16. Tak ale gminy nie zgodziŁy się pŁacić twierdząc że u nich nie ma bezpańskich psów :(
  17. [IMG]http://i26.tinypic.com/i38awg.png[/IMG] Kochana Warka ! Jak z Bonnie ? dalej warki?
  18. Portos poszedŁ w tym tyg do adopcji. Lira zostaŁa w boskie sama. Futerko odrosŁo ale niestety sunia jest w tej chwili bardzo chuda :( wcześniej miaŁa więcej ciaŁka. ByŁam dziś z nią na spacerze i miaŁam sposobność ją dobrze pooglądać podczas gŁaskania ;), w miejscach gdzie nie miaŁa jeszcze do niedawna futerka jest zmieniona w tej chili skóra , coś jakby Łupież koloru rdzawo czerwono brunatnego. Nie wiem co to dokadnie jest. Ponieważ Warka od Liska dziś posza do adopcji Lircie przeniosŁam do bosku Liska.
  19. Biedny maluch , dobrze że przynajmniej na Łapkę pomaga. W pociągu mÓgŁby pochodzić i rozprostować nóżki. I pociąg tak nie trzęsie jak samochód. Nie wiadomo co byŁoby większym stresem dla niego ludzie w przedziale czy jazda samochodem.
  20. ByŁam dziś zachwycona widząc jak Maja sobie świetnie radzi :)
  21. Binak nie byŁa dziś na spacerze ale razem z Guciem mogŁa caŁą noc biegać po wybiegu :)
×
×
  • Create New...