Ha , kto wymyślał imie Biance niech wystąpi :)
To nie byłam ja.... chyba...chociaż...
Na początku imiona były nadawane z książeczki psich imienin , te które wpadły mi w ucho zapisywałam do notesu i po kolei nazywalismy psy , ale wydaje mi się że Bianki tam nie było.