Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Pięknie :( zarobaczona na maksa....ot wiejskie koty włóczęgi :(
  2. A w oczkach można wyczytać wszystko :)
  3. A to super :) Tz ja jadę na pewno ale nie wiem co z p. Irenką, Krzysiem i Sabiną. Jutro w Sfezrze się wszystko wyjaśni.
  4. Szarik nie odpisaŁam bo jeszcze nie wiem kto jedzie i ile mam miejsc.
  5. Z torebkami tak :) w poniedziaŁek ruszam ;)
  6. Po ustaleniach z Nelą zadecydowane zostało że Śrucia nie zostanie poddana operacji. Byłaby to dla niej za duża męka. Po kolei siadają Śruci wszystkie łapki , operacja byłaby skuteczna kiedy każdą nóżkę po koliei poddanoby zabiegom. To za dużo jak dla jednej małej Rudki. Piesek ma wspaniałą opiekę i mimo swojej nieopełnosprawności cieszy się życiem :) to najważniejsze !
  7. Widziałam właśnie chłopczyka, jest śliczny :) zadbany i ani trochę nie przypomina tego bidaka ze schronu.
  8. Młoda ułożona do wzięcia :)
  9. mama jest wilkowata (umaszczenie onka rozmiar Mariana ;) ) a dzieci brązowawe będą większe od mamy.
  10. Może ktoś się zdecyduje :razz:
  11. Tak masz rację, przynajmniej się rozwija i ma lepsze kontakty z innymi psami.
  12. Ha , kto wymyślał imie Biance niech wystąpi :) To nie byłam ja.... chyba...chociaż... Na początku imiona były nadawane z książeczki psich imienin , te które wpadły mi w ucho zapisywałam do notesu i po kolei nazywalismy psy , ale wydaje mi się że Bianki tam nie było.
  13. [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8314/37zk8.jpg[/IMG] [B]jaki podkulony ogoneczek:( i jak nieśmialo patrzę... :([/B]
  14. [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8314/37zk8.jpg[/IMG] [B]jaki podkulony ogoneczek:( i jak nieśmialo patrzę... :([/B]
  15. takie zadziorne i widać że kombinuje cwaniaczek ;)
  16. [quote name='Gosiapk']A czy jakiś piesulek znalazł dom?[/QUOTE] Niestety :( ale mamy 2 kontakty ;)
  17. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Gosiu, na ogólnym wątku schroniska w Żywcu (link w podpisie Hund) było wszystko opisane i spora fotorelacja :) A Karlosek dobierał się nie tylko do śmieci... wafelki też go zainteresowały :evil_lol: Staruszki po domki![/QUOTE] Wafelków już nikt nie zjadł ...a ledwo co zostały otwarte ;)
  18. Takie niepozorne, zamkniete w sobie, nieśmiałe...im najtrudniej znaleźć dom.
  19. Zrobiłam nowy bazarek z ciuszkami dziecięcymi między innymi na Kubę zapraszam : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10022886#post10022886"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...6#post10022886[/URL]
  20. zrobiłam nowy bazarek z ciuszkami dziecięcymi między innymi na Łatkę zapraszam : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10022886#post10022886"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...6#post10022886[/URL]
  21. Dobre wieści prawda :) A ja zrobiłam nowy bazarek z ciuszkami dziecięcymi między innymi na Bajkę zapraszam : http://www.dogomania.pl/forum/showth...6#post10022886
  22. dziękuję bardzo !!!!! Ja zrobiłam nowy bazarek z ciuszkami dziecięcymi między innymi na Reksia zapraszam : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10022886#post10022886
  23. Widzę że brzuszek coraz niżej :) czy już Myszka szykuje jakiś kącik??
  24. Łaciu już tak było dobrze :(
×
×
  • Create New...