Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Aga sunia nie jest po sterylce :( ale może zgodzą się na sterylkę po ? Jest podobno bardzo grzeczna. Czy w niedzielę wybiera się ktoś na spacery z psami ?
  2. Niestety Dropsik się chyba zadomowił w lecznicy gna tam ze spacerków jakby się paliło...
  3. Pilnie potrzebuje schronienia suczka Fifunia z Bielska której grozi schronisko. Była już w 4 domku kiedy umarła jej 4 właścicielka. Teraz zabrała ją na kilka dni na przetrzymanie sąsiadka ale już nie daje rady, ma po 70siątce i swojego psa który nie toleruje innych zwierząt. Ciężko jej je rozdzielać. Fifunia była wychowywana wśród dzieci, psów i kotów , jest bardzo grzeczna i wychowana, sięga przed łydkę, w tym roku skończy 6 lat. Pani błaga o pomoc. [URL="http://img142.imageshack.us/my.php?image=fifinka.jpg"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6136/fifinka.jpg[/IMG][/URL]
  4. też mi mówiła o tej drugiej nodze :( ale przynajmniej teraz wie czego ma się spodziewać.
  5. piękny :) kilka dni temu o nim myślałam jak goliłam moją starą ślepo głuchą Maszkę . Odmłodniała z moją fryzurką tak jak Ciapuś po pierwszym strzyżeniu :)
  6. Irenka jak zaczyna całować pierwszego zwierzaka rano to kończy na ostatnim wieczorem.
  7. Fundacja Arka w najbliższym czasie tj maj , czerwiec nic nie organizuje więc jeśli chcemy jakiś festyn lub kiermasz musimy działać samodzielnie.
  8. chciałabym chciała ...
  9. Tak to zupełnie inny pies :) rozstawia chłopaków po kątach. Zdrowie na w miarę dobrym poziomie. Ostatnie badania krwi miała robione 1,5 miesiąca temu, są lepsze niż poprzednie. Leki na wątrobę i royal hepatic jej służą. Wkleję więcej zdjęć dziś wieczorem , niestety wczoraj miałam problem z netem.
  10. W piątek bieguna była jeszcze gorsza niż na początku. Woda :( Drops chodził z wygiętym grzbietem i spuszczonym ogonkiem . Ogonek jednak chodził radośnie jak tylko w pobliżu był inny psiak . Posiedział godzinę na łące w trawie więc humor miał lepszy po powrocie. A co do bazarków , dałam kilka reklamówek budryskowi, nie mam pojęcia na jakiego pieska wystawia ale te bazarki które przekazuję są dla wszystkich z Żywca.
  11. Po świąteczne życzenia i podziękowania od Moniki dla tych którzy pamiętają oraz kilka zdjęć wiosennych zdjęć Belli :) [URL="http://img527.imageshack.us/my.php?image=obraz005c.jpg"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/4636/obraz005c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img527.imageshack.us/my.php?image=obraz002rfb.jpg"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7393/obraz002rfb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img527.imageshack.us/my.php?image=56540358.jpg"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3874/56540358.jpg[/IMG][/URL]
  12. Dropsik znowu nie jest taki smutny , potrzebuje tylko trochę zainteresowania. Chętnie się przytula i wychodzi na spacerki więc jak ktoś ma tylko czas... ;) wczoraj byliśmy na łące , trochę nawet biegał za moimi suczkami. Biegunka nie ustaje, niestety chyba boli go przy tym brzuszek ponieważ zanim cokolwiek z niego wyjdzie musi się dużo nawysilać.
  13. z tego co wiem psa nie ma w najbliższym schronie, i go tam nie było. Podobno go zabrano z ulicy. Tylko kto i gdzie? Sprawa jest niestety zagadką.
  14. Irenka kuśtyka ale wygląda na wypoczętą. Dobrze Jej to siedzenie w domu zrobiło. A Reksiulek schudł :) i teraz przynajmniej ma jak się na nóżkach utrzymać :)
  15. ja też dostałam takiego samego mail z prośbą o pomoc , mam nadzieję że pies żyje. Tragiczne że nikt z okolicy się tym problemem nie zajął przechodząc koło niego codziennie , żyć się odechciewa :(
  16. Mam nowe bazarki, czy ktoś reflektuje?? Budrysek i z myślą o Tobie wzięłam ręczniki i jaśki chcesz dla kotów? Będziesz na lelewela?
  17. Trzymaj się Dropciu dziewczyny Cię dziś odwiedzą ;)
  18. Jasieczku musi się udać
  19. święta w samotności :(
  20. Co wiesz o jamniku ? Miałam chętnych, mogę poszukać namiarów. Czy właściciel Róży ponownie jest w więzieniu? Czy mam dać bubu wszystkie bazarki czy ktoś jeszcze chce wystawić? Rzeczy są przeróżniste od małych gadżetów , apaszek , ciuchów i torebek po gazety dla facetów...
  21. a miały być tylko 2 tyg ;) każdemu trzeba dać szansę !
  22. :) dzięki basia. Ja zbieram surowce ponieważ jest mi szkoda ich po prostu wyrzucić a cel jest szczytny my dostajemy drzewko a pieniądze ze sprzedaży makulatury , puszek itp idą na budowę studni w Afryce. Jeśli nowy właściciel schronu pozwoli nam na zagospodarowanie przestrzeni zielenią zgłoszę się ;) do Ciebie ! hahahah dzięki za propozycję.
  23. aha Budrysek akcja z TVN przeniesiona została na 17stą do domu p. Basi.
  24. akcja się wczoraj skończyła ale zostaw makulaturę bo w kwietniu jest Dzień Ziemi i będzie kolejna akcja z drzewkami :) za 10 kg albo 20 jest 1 drzewko ale panowie z nadleśnictwa tak lubią nasze schronisko że dadzą tyle ile będziemy chciały :)
  25. podnosimy psie dziadziusie i babcie. Niestety zima nie chce nas odpuścić. W schronie wiatr szaleje :(
×
×
  • Create New...