Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Tymczas potrzebny dla Mopa na gwaŁt :(:(:( spokojny psiak który większość czasu przesypia :( umie jeździć w aucie i daje znać kiedy chce wyjść za potrzebą ! MusiaŁ być w domu ...:(:(:( Teraz ma gorączkę i siedzi sam :(:(:( dobrze że w kociarni a nie w boksie :(
  2. Najgorsze jest to że Bolek wróci do wilgotnego boksu i z futrem będzie coraz gorzej :(
  3. Masz pomysŁ na zmianę ??? Dobranoc piesku.
  4. Jasiu dziś podskakiwaŁ z radości kiedy byŁam w schronisku, kręciŁ kuperkiem w koŁo i przebieraŁ Łapkami :) fajnie widzieć jak się cieszy. Myślę że dużo daje to że mieszka w spokojnym boksie. Niestety nie mogŁam go dziś zabrać na spacer ....
  5. Wczoraj weterynarz powiedziaŁ tylko że Bolek jest w lepszym stanie niż Mop :( a Mop już jest w schronisku :(
  6. Czekamy na wyniki. Co do fryzjera , niestety najbliższy termin jest po 12 maja :(
  7. Co do guzów , weterynarz powiedziaŁ mi że najpierw musimy poczekać na wyniki krwi zanim zaczniemy zajmować się wogóle guzami. Jego stan jest bardzo zŁy, wystają mu kości, jest chudziutki i rozjeżdżają mu się nÓżki, w taki stanie żaden zabieg nie wchodzi w rachubę. Proszę pomÓżcie !!!!! To że musiŁam go dziś oddać do schronu byŁo starszne !!! Nie wiem czy on przeżyje :(:(:(
  8. Mopa zobaczyŁam pierwszy raz w sobotę. MyślaŁam że nie żyje :( nie reagowaŁ na bodźce zewnętrzne, wyglądaŁ starsznie. Ale byŁo bardzo pÓźno i myślaŁam że może śpi zmęczony jak większość psów. Pracownicy zadzwonili do mnie kilka dni wcześniej że mają takiego psa i przydaŁby się fryzjer. W niedzielę widziaŁam go już w dzień, zadecydowaliśmy wspólnie że nie kąpiemy go w schronie bo możemy zaszkodzić. Na szczęście pani Agata nasza fryzjerka zgodziaŁ się go przyjąć w szybkim terimnie. Jak twierdzi to byŁ jej najgorszy przypadek. Smrodu nie da się opisać :( targedia. Pani Agata mówiŁa też że Mopik muisŁ już kedyśwcześniej być u fryzjera, wiedziaŁ o co chodzi i byŁ bardzo grzeczny. Mop jest caŁy czas w trakcie kwarantanny, nie minęŁy jeszcze 2 tyg odkąd trafiŁ do schronu. Podobno krązyŁ po okolicy a ż uderzyŁ w niego samochód. On niedowidzi, myślę że mógŁ niezauważyć nadjeżdżającego auta :( W pomieszczeniu obija się ościany i drzwi :(
  9. Pani frzyzjerka obcinając go powiedziaŁa że ma coś z briarda ale i ze sznaucera. Pyszczek, osadzenie oczków i uszy są sznaucerowate ale budowa kości już nie caŁkiem. W tylnich Łapach dodatkowy palec jak u briarda, na sznaucera średniego jest za duży na olbrzyma za maŁY.
  10. Ale tak trudno ją mieć :(
  11. Krzyś też pojawi się z zespołem debiutującym ;) czyli mamy już 2 :) [B]PROSZĘ NIECH KAŻDY SIĘ ZASTANOWI CZY MOŻE GDZIEŚ UMIEŚCIĆ MOPA LUB BOLKA. SYTUACJA JEST TRAGICZNA .[/B]
  12. Bąbel na razie nadal sam , patrzył dziś na mnie smutnymi oczkami . Już wiem w jakim boksie chciałabym go umieścić ale dziś nie miałam tyle czasu żeby zostać i sparwdzić jak się zaaklimatyzował.Nie chciała wyjeżdżać w niewiedzy.
  13. Na szczęście teks nieaktualny.... Warka już wie że ją też można kochać.
  14. w schronie nowy kociak :( piękny, nie znam się na kotach, na pewno nie jest w typie persa, bardziej main coon tyle że wielkości normalnego kota i delikatne ciałko. zapewne dachowiec skrzyżowany z jakimś rasowcem...
  15. Kto był w niedzielę w schronisku i widział Mopa ten bardzo się zdziwi jego wyglądem. wczoraj 3 godziny spędziałam razem z Krzysiem asystując przy obcinaniu. To był najgorszy przypadek jaki nasza pani fryzjerka miała w swojej praktyce. Mop miał takie kołtuny , posklejane futro odchodami i innymi nieczystościami że robiąc kupę nie spadała ona na trawnik tylko dostawała się po warstwę kołtunów zlepiając i tworząc natepne. W tym wszystkim lęgły się robaki i muchy. Smród obcinanego futra był nie do wytrzymania. Odchody i gnijące ciało. Mop miał tak posklejane futro że nie mógł chodzić. Miał powbijane między poduszkami oraz w pachwiny różne przedmioty druty , patyki, nawet kulki suchej karmy. Jak stwiedziła pani Agata musiał być kiedyś obcinany u fryzjera ponieważ zachowywał się spokojnie jakby wiedział o co chodzi. Według niej ma coś z briarda ale i sznaucera. Pyszczek , układ oczu i uszka ma sznaucerowate. Po fryzjerze pojechałam z nim do weta.Niestety ma pełno guzów na ciele :( stan fatalny, zabiedzony, skóra i kości. Wczoraj dostał antybiotyk i steryd oraz leki które ma przyjmować do niedzieli. Rano z przykrością odwieozłam go do schroniska. W lecznicy go nie przyjęli.:(:(. Musiał jeździć wcześniej autem ponieważ spokojnie znosi podróż. Przygotowałam mu legowisko w kociarni , pracownicy obeicali że będzie tam do niedzieli czyli do dnia podawania leków. Jest bardzo słabiutki :( rozjeżdżają mu się łapki :(:(:( niedowidzi i obija się o ściany :(:(:( [COLOR=red][B]AHA jeszcze jedno MOP JEST KASTRATEM , ktoś o niego kiedyś zadbał i to w niedługiej odległości czasowej. Miał na sobie obrożę przeciwpchelną nie najtańszą, obroża była w miarę nowa, założona tej wiosny. Mimo że miał futro w fatalnym stanie obraoża działała i pasożytów nie było. Musiał mieć dom!!!! Może zabłądził? zgubił się ?? Jest ślepy, nie umiał wrócić....tak bym chciała żeby go ktoś szukał...[/B][/COLOR]
  16. :) dzięki berni, cieszę się że dużo ludzi oglada wystawę.
  17. Bolek już bezpieczny w lecznicy!!! Po leczeniu pójdzie zrobić sobie sliczną fryzurkę. Mop czeka aż go zabiorę do fryzjera jeszcze dziś.Bubu zawizła go na badanie krwi, nietstety nie jest z nim dobrze. Zobaczymy czy wróci do schronu po fryzjerze :( ZOBACZCIE :) [URL]http://www.bielsko.biala.pl/379,reportaze[/URL]
  18. [quote name='basia bonnie']zrobiłam nowy bazarek na Żywiec;) nasiona cynii :) [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10050844[/url] a pieniądze z mojego poprzedniego bazarku z ciuszkami przywiozę w przyszłą niedziele do schroniska;)[/QUOTE] Basia dziekuję !!!
  19. Ja tam nie jestem za starylką aborcyjną i zdania nie zmienię. Nie jestem też za usypianiem ślepych miotów. Co do Myszki jeszcze nie urodziła. Ma dobre warunki więc myślę że bez stresu wyda małe na świat.
  20. to byłaby odpowodź....dobrze że są też dobrzy ludzie na świecie !!!!!!
  21. Ale nie na taki :( nie na budkę :(
×
×
  • Create New...