Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. ale piękne !!!! Jasiu maluszek szuka domku!!!!
  2. i oby wszystko skończyło się tak jak chcemy !!!
  3. tak mało mogę u dać :(:(:(
  4. ja też :( aż dziw że dzisiaj jest ok....ci...bo zapeszę ;) Ktecki rośnijcie zdrowo !
  5. czy ktoś już podał numer konta???? Dziekujemy za pomoc !!!!
  6. tak to są najnowsze informacje :) Pan dzwonił i bardzo chciał kupic coś dla Reksia :)
  7. psiara1996 wpłaciła pieniążki , proszę o usunięcie z listy.
  8. Przynajmniej może rozprostować nóżki i powygrzewać na słonku ;) Podnoszę psiaka !
  9. Dlatego przypominam staruszki :)
  10. Zresztą tyle przywiozłam ostatnio że jeszcze starczy.
  11. Czy dostaŁ koŁdrę do boksu ?? Przywieźć coś ??
  12. całe szczęście że sa dobre wieści, maleńka trzymaj się !!!!
  13. zazdroszcze, normalnie zazdroszcze tych widoków ale wiem że to też ciążka praca je wychować wię pozdrawiam i trzymam kciuki ! jedzonko itd nadal czeka...
  14. ok w takim razie nie odmawiam fryzjera :) a Ciebie trzymamy w zanadrzu na mniejszą kudłatą istotę która się może kiedyś pojawi ;) Powinno być w tej teraz , Libra i Mop do porzedniej sie nie zmieścili ponieważ za późno doszedł mail, niesttey oni muszą mieć wszystko z tygodniowym wyprzedzeniem conajmniej.
  15. szczenior w lecznicy dokazuje:) na moment nie chce zostać sam bo od razu lamentuje :) światełko najlepiej jakby też było zaświecone ;) takie głośne dzieciątko :) bawić się nie ma czym bo mu nie wolno mieć zabawek :( siedzi w liglinie bo jednak kupka jeszcze nie taka jak powinna być :( ale od dziś dostaje to drooogie lekarstewko więc trzymajmy kciuki !!! Oczka już nie zaropiałe i ogólnie che mu się żyć.
  16. ogólnie, :( tym którym jest żal Lirci nie mogą jej wziąść do domku :( a reszta się nią nie interesuje :(
  17. pewnie się teraz chłopak wygrzewa w słoneczku :)
  18. Aha byłam u weterynarza i dostałam receptę, wykupie mu leki na poprawę nastroju ;) i apetytu :)
  19. Bolek ma umówionego fryzjera na czwartek, nie wiem jednak czy go odmawiac czy nie, Dorothy na czym stoimy???
  20. Wczoraj zawiozłam Reksiowi karmę royal i leki od piq . Wielkie dzięki piq. Oraz 12 kg eukanuby dla struszków. Jeśli mu zasmakuje to będzie miał piesek co jeść. Dziś też dzwonił do mnie pan od Reksia, szykują się kolejne odwiedziny :)
  21. dzwoniłam ale pewnie nie mogłas odebrać :( a potem to juz ja nie mogłam :(, nie wiem co napisać :( brak słów, prosze napisz tylko jak wygląda sytuacja, mamy po niego przyjechać ??
  22. Nikt nie chciałby tak cierpieć i nikt nie chciałby żeby jego pies tak cierpiał. Przykro mi ale wydaje mi się że czas się zbliża ...:(:(:( niestety
  23. Hubert wraca z adopcji :(:(:( Bajka coraz słabsza :(:(:(
×
×
  • Create New...