Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. ja nie mam go gdzie umieścić, niestety sama mam 2 suczki i mieszkam w bloku (5dorosłych osób 2 psy i 3 pokoje):( mieszkam z psami i siostrą w 12metrowym pokoju.
  2. pan dał znak życia ale decyzji jeszcze nie ma a Kuba gaśnie w oczach!! Wczoraj dzięki jednemu ,,detektywowi,, wytropiłam jakie pan ma pseudo na dogo a dziś pan to potwierdził. pan pomaga szkielecikom w Dzierżoniowie. Może jak wszystko tam ucichnie pan popatrzy w oczka Kuby i zabierze go zanim ten już tych oczek na dobre nie otworzy. Kuba gaśnie...
  3. nie chciałam żebyś myślała że Ci go wepchałam takiego na maksa chorego, ja się tak cieszyłam że się nim zainteresowałaś , wiesz że gdyby nie Ty to ... :( jeszcze raz dziekuję i trzymam za Was kciuki
  4. już w Moim Psie! To jest ta chwila kiedy coś zacznie iść do przodu, nie może być inaczej. Ja cały czas wierzę!!
  5. fajne teksty!! podobało mi się !!
  6. Dorothy! tak mi przykro, że tyle problemów z małym , mam nadzieję,że mnie nie przeklinasz. czuję się winna. trzymam za Was mam nadzieję że się poprawi i że się zobaczymy w poniedziałek, podjadę pod weta jeśli będę wolna w tych godzinach co pojedziesz.
  7. miejmy nadzieję ,że kluskowi też pomoże!
  8. u Kokoska pusto i na wątku i w życiu, smutne to :(
  9. a co to tak cicho?? :( Miś zatrzymał się pod schodami i skomli , podnoście!
  10. Kajtusiu poczekaj na nasze odwiedziny trzeba Cię trochę do ludzi pozytywnie nastawić.
  11. ktoś kto go będzie kochał na zawsze... gdzie jesteś człowieku??
  12. mam nadzieję ,że Chmurka się nie podda!
  13. :( :( :( :( Przed chwilą jakiś pan wszedł do slepu zapytać o Małpkę ale jak usłyszał że ma 8 lat, to się skrzywił i powiedział że nie chce , bo jest za stara :( tacy ludzie nie mają pojęcia jaką robią przykrość i jak nie mają pojęcia o piesiach
  14. oj jak się ciocie martwią o Kluseczka, nie zostawimy go !! Dorothy o której będziesz u weta w poniedziałek??
  15. Seaside dzieki!! :) wiesz jak trudno wypchnąć gdzieś psa a Ty z włąsnej woli... dziekuję w imieniu swoim i Doris!
  16. dziewczyny nie miejcie żalu do kogoś kto pisze o psie w potrzebie, jak ktos jest nowy to nie zna wszystkich praw i może mu się zrobic przykro po takim tekście!Miejcie trochę zrozumienia, ja tez zawalałam ten wątek czasami czymś innym. No a tak z innej beczki to zapraszam do sklepu szef pojechał...tylko proszę się ujawnić!
  17. Czekamy a pan nie dzwoni...Kubusiu co z tobą będzie??!!
  18. wszystko się zdarza temu kto umie czekać...
  19. Kokosku kto doceni twój urok osobisty??
×
×
  • Create New...