Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. do marca niedaleko jeśli do tej pory nikomu Sed nie wpadł w oko to na pewno po lekturze ,,Mojego psa,, rozdzwonią się telefony:)
  2. nikt nie zadzwonił :( mam nadzieję że pan wrócił późno i sprawa aktualna, ale szukamy domku dalej.
  3. dajmy im szansę jasne, muszą się wszyscy zgrać.
  4. ggoga jesteś w stanie zamieścić ją na alegro??
  5. masz ten sam problem ja też nie umiem ale jest dużo pomocnych ludzi więc się nie przejmuj, pozdrawiam
  6. wiem Aga wiem ale jeśli możesz kontaktować się z panem i prosić o jakieś zdjęcia w nowym domu to będzie fajnie. Masz jego maila więc mozna delikatnie poprosić, jesteśmy wszystkie ciekawe a Maksowi życzymy jak najlepiej!
  7. Dorothy jeśli będzie jakaś poprawa w oczkach to proszę o info.
  8. nie chce mi się otworzyć, spróbuję w pracy.
  9. mnie zastanowiło wszystko bo jestem podejrzliwa, sama proponowałam kierowniczce,żę dom sprawdze ale nie chciała. Może aga zagada o to samo ?? wypytywałam o adres ale się nic nie dowiedziałam .Aga masz tel do tego gościa?? albo mail?? możę mozna się z nim umówić na rozmowę. Ania B a czy Ty coś podejrzewasz??proszę o wiadomość .
  10. Ogromne podziękowania dla Agnieszki Co, Aga pani kierownik była bardzo szczęśliwa. Dziękowała bardzo i długo a wszystko się Tobie należy więc powtarzam. Dzięki za nagłośnienie, aukcję i opiekę duchową nad Maksem. !!!! Aga życzę dalszych sukcesów!!!!
  11. ok to super, że jest kilka chętnych do rozwieszania, trzeba jej jeszcze wydrukować , Aga mówiłaś żę jest jakiś wzór. Gdzie coś takiego można zobaczyć??
  12. czekam na jej telefon mam nadzieję że zadzwoni...
  13. Maleńka w poniedziałek w pracy powieszę ogłoszenie informujące o Tobie musi się udać!!
  14. kto chce pokazać się w towarzystwie dostojnej pięknej pani??
  15. Misiu tęskni za pieszczotami, kto mu pomo że zapomnieć o strasznej budzie i ciasnym boksie??
  16. szukamy szukamy, oczywiście piesek czeka i marznie sam malutki w wielkiej zimnej budzie :(
  17. chce na pewno tylko się nie ujawnia, decydu się piękna sunia nie może długo czekać!
  18. Czy ktoś szuka wspaniałej suczki na reszte życia?? Proponuję Warkę!!
  19. Maks pojechał do domku, zaakceptował dzieci, suczke rotwalilera i...... kota!! Maks jest wykastrowany, nie bójmy się, Państwo chcą się jeszcze zastanowić nad amstafka.!!!!
  20. ja za parę dni tez będę pomocna, dogadamy się. nie zostawię Cie Aga sama
  21. Aga ja z plakatami odpadam, narazie przynajmniej. komp w domu ma padnięty procesor a po pracy pilnuje dziecka kuzynce i śpie u niej więc ten tydz odpadam.przykro mi:(
  22. jeżeli ktoś pokocha te oczki wykąpie i obetnie kłaczki to zrobi z Małpki prawdziwą sznaucerkę:) ja już ją widzę piekną ....zamknijcie oczy!
×
×
  • Create New...