Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
wiesz jak tam weszłam to mnie zatkało że ją widzę i nie umiałam się wysłowić a jednocześnie nie miałam pewności ,że to ona bo trochę włosy nie takie jak kilka lat temu ale głos ten sam. Ta pani była lekarką kiedyś w innej lecznicy , bardzo ją lubiałam bo ma podejście do zwierząt i ludzi też. Leczyła moją Maszkę i Sari chyba też , w każdym razie odeszła z lecznicy i trochę mi było przykro.
-
Zywiecki Kapsel - Popatrz jak ładnie proszę! MA DOM!
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
wrzuciłam Kapselka na wątek gdzie pan szuka pieska którego będzie mógł nauczyć sztuczek, myślę żę Kapselek nadaje się w 100% -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
jeśli historia seda wzruszyła dziecko na tyle aby do Ciebie zadzwonić to znaczy że jest nadzieją masz rację!! trzymam kciuki, maleńki musi Ci się udać! -
Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
tu je wrzuciłam, trzeba próbować bo inaczej nic się nie osiągnie! nadzieja jest zawsze pozdrawiam. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=42681[/url] -
Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
już je wrzuciłąm na jeden wątek, rudego też, mimo ,że podobno jeszcze nie gotowy, ale wiemy jak długo trwa znajdowanie domków dlatego niech już czeka. -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
nie martw się, ja też mam nadzieję że jeszcze ktoś... -
Zywiecki Kapsel - Popatrz jak ładnie proszę! MA DOM!
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
malutki piesek a ma charakterek!!Tylko żeby ktoś chciał go poznać!!! -
Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Aga one są podobne do siebie?? bo może to zdjęcie wystarczy na tę chwilę?? -
Trzykolorowa Kaja po operacji odeszła za TM [*]
Hund replied to Agnieszka Co.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a pewnie ona jest śliczna , tylko trzeba ją oswoić z ręką.... wiadomo ile ma lat?? -
ja tam nie działam...
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
uszka i ogonek podkulony :( Ale to i tak nie ten sam przerazony Sed który wyszedł z boksu!! -
główna postacią jest Kuba. I myślę że o tym każdy pamięta. A jeśli moje posty Cię uraziły to przepraszam ale pisałam wszystko na podstawie naszych rozmów. Powiedziałeś że albo KUbę albo Oskarka weźmiesz tylko nie wiesz którego, i że Twoim błędem było zadzwonienie do 2 osób. Jeśli czytając wątek poczułeś że chcę Ci Kubę wcisnąć na siłę to wybacz ale sam wiesz że tak nie było. To co pisałam o jego samopoczuciu to prawda jest zmęczony i zdołowany i to widać. mieszka w kuchni z jeszcze jednym starym psem i 20 szczeniakmi więc najwidoczniej,,trochę ,, mu to przeszkadza. Bez urazy do kogokolwiek Hund