Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. nie nie podła ona jest kochana duża i skudlona myślę że kojarzyła się z gorylem i dlatego takie imie ale jest naprawdę kochana.
  2. nie jest aż tak duża, za kolano ale nie wielka tylko trudno jej zrobić normalne zdjęcie. pomyślmy boks jest mały teren schroniska to tragedia, a ona całe życie nie miała się gdzie wybiegać...
  3. co tu taka straszna cisza u Kapselka?? piesek boi sie byc sam.
  4. wrzuciłam Doris na wątek gdzie szukają suczki. ,,Mała,, może szczęście jest gdzieś niedaleko.
  5. może Pani która o Ciebie pytała właśnie u Ciebie jest?? życzę Ci dobrej jasnej przyszłości!
  6. Misiu w górę , stań na dwóch łapkach może ktoś Cię dostrzeże.
  7. więc właśnie to jest dobra myśl, możemy pomóc tylko żeby zechcieli tę pomoc przyjąć.
  8. może to odstrasza?? kurcze nie wiem ale Ty masz większe doświadczenie więc dlatego pytam, wiesz może właśnie tak jak zasugerowałaś.Ci prawda nie umie jeszce chodzić na smyczy ale stawia pierwsze kroki?? ja spróbuję zabrać ją na tę smycz.
  9. Ciapku nie zaszywaj się w odległym kącie boksu pokaż jaki jesteś piękny!!
  10. wrzuciłam Kajusię na wątek gdzie pani szuka pieska, może Kaja jej przypadnie do gustu.
  11. wrzuciłam Chmurkę! [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48896[/url]
  12. wrzuciłam Ciapka! [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48896[/url]
  13. wrzuciłąm Misia!! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48896
  14. wrzuciłam Kubę! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48896
  15. oj mam nadzieję że Kokosek znajdzie dom zanim zorientuje się gdzie w tej chwili przebywa.
  16. ja też mam zastrzeżenia do strony, porozmawiam z kierowniczką o tym, niestety ona nie ma internetu więc pewnie ktoś to robi za nią i nawet tego nie może obejrzeć. Poproszę ,żeby było więcej psiaków na adopcjach i krótkie opisy. Misiu może Ty juz nie będziesz musiał tam mieć swojego zdjęcia wklejonego?? życzę Ci z całego serca.
  17. wilczyca Chmurka poszukuje bratniej duszy do spacerów !
  18. ja również , w górę podnosimy starszego pana!
  19. Warka trzymaj się dzielnie, ja wiem że masz krótkie futerko a w nocy jest zimno, że buda jest nieszczelan ale wytrzymaj proszę jeszcze trochę, idzie wiosna będzie cielej , ktoś Cię zauważy...
  20. ,, wszystko się zdarza temu kto umie czekać...,, Doris wytrzymaj proszę !
  21. Dorothy kwota mała :( przykro mi. w każdym razie pamiętam o Was i życzę jak najlepiej.
×
×
  • Create New...