Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Biedny Filipek :( Ile jeszcze takich cierpiących biedaków?? ja wysiadam...
  2. Agnieszka Co była dzisiaj u Kuby!! Rozmawiałam z nią przez telefon, o wizycie sama napisze. Kuba żyje i to jest dla mnie pocieszjące, nie pddał się stauszek apati.
  3. Weszła miła pani do sklepu zapytała o ogłoszenie i jak zobaczyła Małpki zdjęcie na dogo to się rozczuliła.Miała już sznaucera , wzięła adres schroniska i telefon.Trochę obawia się dużej suni bo jest teraz sama ,ale powiedziała że pojedzie i zobaczy jakie tam sierotki mieszkają.
  4. rozmawiałam z Agą rano, ma spis wszystkich spraw które trzeba poruszyć z kierowniczką, dużo tego, dużo ale Aga stanęła na wysokości zadania, z notesem pojechała do schronu i wszystko zapisze żeby niezapomnieć.
  5. Kapselek prosi na dwóch łapkach!!
  6. piękna Małpka ma tyle ogłoszeń że musi się udać!!
  7. Aga nie zapomni dziś o Chmurce doda jej sił Chmurka z nadzieją położy się spać.
  8. nikt nie dzwonił z ,, Mojego Psa,, ??
  9. Aga przywiezie nowe wieści ze schronu, czekam z niecierpliwością!
  10. Misiu Aga już pewnie u Ciebie jest!! mizia Cię pod szyjką i po pleckach...
  11. Kuba na miau, trzymamy kciuki za biedaka żeby stare lata spędził w cieple i z człowiekiem....
  12. Kapsel zgłoszony na Bielski portal internetowy!!
  13. Doris się cieszy :) ma ogłoszenie a jutro Jola pojedzie w odwiedziny!!
  14. Churko jutro się rozweselisz pani przyjedzie!!
  15. dobry tekst, rusza za serce. Dorothy ja myślę że zostawię Ci pieniądze u weta , tak dla mnie łatwiej. jeżdżę tamtędy często. Chyba że pomysł jest nie dobry to napisz. Co do kilogramów , to sama jestem ciekawa co z niego wyrośnie i czy będzie podobny do siostry czy zupełnie inny. :)
  16. gdzie chodzicie na te spacerki??
  17. Kokosek ogłoszony w portalu Bileskim!
  18. Dorothy! w schronie 9 psów na 10 ma srake a tylko nieliczne mają w miarę normalną. :( jak tam koopa Kluseka??
  19. kapsel sie nie poddaje!
  20. głowa do góry!! Oskarek i Miś nie mogą poczuć że nie ma wiary w lepsze jutro. U żywieckich psiaków też jest zastój ale to się zmieni...
×
×
  • Create New...