Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. do rąk wŁasnych z pokwitowaniem odbioru ;)
  2. Oczywiście !!!! Pomożesz mi zapakować ??
  3. :mad: Basiu jak możesz . My sobie rozmawiamy jak kumpel z kumplem o życiu codziennym. Aha wspominaŁ że nie chce już szelek na spacer bo czuje się jak gówniaż ;) o obroże prosiŁ :diabloti:
  4. no co Ty, dzwoniŁ przed chwilą do mnie i mówiŁ że mu się nudzi i nikt nie chce się z nim bawić :(. Lira czyta książkę a Apsik chrapie po meczu. Lord podobno kombinuje jak by się urwać w nocy z boksu ale Dropsik go szantażuje że powie wszystko rano pani Marysi.
  5. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Olu :) Tylko ciepły domek! :loveu:[/QUOTE] tak tak !!! ma się rozumieć jak mawia Prosiaczek ;)
  6. W tym miesiącu imieniny Jana :) co chcielibysmy dać naszemu Jasiowi??
  7. Dzięki Basi naukom i cierpliwości zacznam wklejanie zdjęć. Basiu buziaki !
  8. Można zrobić coś najtrudniejszego...spróbować znaleźć DT, hotel cokolwiek co nie doprowadzi do zawiezienia do schroniska.
  9. tak tak co za dużo to nie zdrowo :( koŁtunki proszę ciąć na raty ;) Niestety w lecznicy też gardziŁ suchym ...
  10. Najwspanialej byŁoby gdyby znalazŁ się jej wŁaściciel który szuka jejw innym mieście...i już już starciŁ nadzieję....cudownie byŁoby również gdyby ktoś zechciaŁ dać jej dom... ale rzeczywistość jest na razie szara i smutna
  11. CaŁy czas na pierwszą ;) zapomniaŁam że pinczerka ma prwie 2 metry ;) jeden podrzut i można sięgnąć nieba :):):) w górę Lisku my z Basią będziemy Cię asekurować.
  12. wŁaśnie :(
  13. Pinczerka on już wyżej nie może ;)
  14. Janie proszę pokazać się z jak najlepszej strony ;)
  15. Lisek się nie obija tylko odbija ;) z tylnich nóżek ;) podskokami do góry :)
  16. Sunia jest w lecznicy w Bielsku, zostaŁa przywieziona 3 dni temu, wczoraj nie miaŁa siŁ się podnieść i wyjść na spacer więc jej nie braŁam, leży i śpi ....śpi i je...i tak wkoŁo. Wkleję potem zdjęcia.
  17. Niestety ja nie dam rady :( ale pozdrawiam Grzybka.
  18. Nikt nie lubi niskopodŁogowych psiaków?? Co jest grane....
  19. Dzięki ocelot ! Nie wiem co będzie jak każą ją zabrać z lecznicy :(
  20. no chaŁupek nie widać :( może choć norka się znajdzie?? nie norki nie chcemy ...;)
  21. Wątek starej suczki Belli: proszę zajrzyjcie. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10339363#post10339363[/URL]
  22. [SIZE=4][B]WYSTĘPUJĄ[/B] : [COLOR=darkred]Stara suka, dobry duch, inwalida[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B]CZĘŚĆ PIERWSZA[/B] :[COLOR=darkred] Zima[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Stara suka ledwo trzymająca się na nogach idzie środkiem jezdni, jest zimno, mroźno i ślisko. Dobry Duch zatrzymuje samochód , delikatnie nawoŁuje psa i podchodzi gdyż widzi że ten ma problem z poruszaniem. Pies ma posklejane mokre futro, podkulony ogon, trzęcie się z zimna i strachu , patrzy spode Łba :( Dobry Duch chce wsadzić psa do samochodu ale pies na to nie pozwala. Dobry Duch wyciąga kanapki które porywa pies i oddala się z nimi w pysku na chwiejnych nogach :([/SIZE] [SIZE=4][B]CZĘŚĆ DRUGA[/B] : [COLOR=darkred]WiOSNA [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Stara suka z odmrożonymi uszami na trzęsących Łapach przemierza w poprzek rondo. Na rondzie porusza się samochód za znakiem inwalidy, stary burak za kieroniwcą śmiejąc się szyderczo do dzieci które wiezie przyspiesza i nakierowuje samochód na psa! Jeszcze tylko sekundy i pies będzie martwy. W tem Dobry duch odgradza psa od samochodu , inwalida z gŁupim uśmiechem z piskiem opon oddala się omijając Dobrego Ducha. Suka uchodzi z życiem. Dobry Duch zachęca psa do wejścia do samochodu jednak i tym razem się nie udaje. Zjada to co Dobry Duch mu oferuje i oddala się.[/SIZE] [SIZE=4]Dobry Duch szuka w okolicy opiekuna suki i dowiaduje się że pies już od kilku miesięcy mieszka naulicy żywiąc się resztkami ze śmietnika.[/SIZE] [SIZE=4][B]CZĘŚĆ TRZECIA[/B] : [COLOR=darkred]LATO[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black]Dobry Duch po raz trzeci spotyka sukę, jest konająca. Nie ma siŁy gryźć rzucanych parówek ale Łapczywie je zgarnia pyskiem, resztką siŁ poŁyka powoli kęsy.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Dobry Duch wie że teraz nie odpuści, stara suka jest w starsznym stanie. Chce zabrać psa do samochodu jak tylko skończy jeść. Stara suka jednak sama podchodzi do auta i wkŁada przednie Łapy do środka. Na więcej nie ma siŁ. To jednak wystarcza Dobremu Duchowi. Delikatnie wkŁada sukę do samochodu i jedzie w stronę lecznicy.[/SIZE] [SIZE=4][B]CZĘŚĆ CZWARTA[/B] : [COLOR=darkred]TERAZ [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Stara suka dostaje imię Bella. Jest konająca , do lecznicy przyjechaŁa w ostatniej chwili. Nie ma siŁ na podniesienie. Dostaje leki na wzmocnienie i dobrą karmę. Zjada tyle ile dostanie.[/SIZE] [SIZE=4]Z badań wynika że ma zesztywnienie w kręgosŁupie pomiędzy odcinkiem lędźwiowym a krzyżowym. Na 99 procent jest po sterylizacji, na listwie mlecznej ma guz.[/SIZE] [SIZE=4]Bella czeka na Szarotki na odwiedziny i zainteresowanie. Jest starą suczką może to jej ostatnie dni na ziemi...[/SIZE] [SIZE=4]Bella jest psem wielkości owczarka niemieckiego. Niestety Dobry Duch ma pod opieką pięć psów i sześć kotów. Szóstego psa utrzymuje w hotelu. On również zostaŁ znaleziony na ulicy, konający, potrącony przez samochód, oskalpowany...[/SIZE] [SIZE=4]Dobry duch jest sam, sam nie da rady. Proszę pomóżcie pomagać.[/SIZE] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9240/bella001bu5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5081/bella003zs3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/2008/bella004lz4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5642/bella006kz2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=152&i=bella006kz2.jpg][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5642/bella006kz2.b5d64d0e00.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=152&i=bella006kz2.jpg"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5642/bella006kz2.b5d64d0e00.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Basiu, wiem, że ten kudłaty to chłopczyk, ale p.Irena w niedzielę wpadła na to, aby miał na imię Kosma - od jakiegoś świętego :) Guziczek do przodu![/QUOTE] on miaŁ już inne imie :( ale niech będzie
×
×
  • Create New...