Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Wieczorem już byŁo spokojnie, tak jak przy bubu. Nie wiem dlaczego ma takie wahania :( Cieszy mnie że zachowuje czystość czeka na spacer i zaraz po wyjściu z lecznicy robi to co ma do zrobienia. PogŁaskaliśmy się potem Maxiu zjadŁ kolację , dostaŁ zastrzyki i leki i poŁożyŁ się spać.
-
Jutro rano wet zadzwoni co jest grane z wynikami, wkleję jeszcze trochę zdjęć tylko proszę o cierpliwość. A tu spotkanie z kotkiem ;) Lecą mi Łezki :( Jestem taki sŁabiutki... Łapki same się uginają ale wenfloniku już nie mam...zobaczcie jakie mam wygolone futerko na Łapkach A tu zakrztusiem się śliną...tyle jej jest...a potem zwymiotowaŁem...czuem się taki sŁaby że Ola zaniosŁa mnie do lecznicy żebym trochę pospaŁ
-
o 12tej byŁa tragedia ledwie staŁ na nogach :( i sliniŁ się strasznie. SchudŁ , waży zaledwie 16,30 kg :(:(:( wyników nadal nie ma :(
-
Zaraz odpiszę
-
Wy nie dacie rady ??? Absolutnie jesteście wyjątkowi. Lircia czekaj kochanie czekaj !!
-
Nie do końca, czasami wolę się wycofać, normalnie się boję. _bubu_zwróć uwagę na Łapkę z wenflonem jeśli dziś będziesz. Ja napiszę znowu wieczorem po pracy.
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Ile jeszcze??? Taki fajny psiak ... -
Niestety tu nie chodzi o pieniądze. Ale nie ma siŁy, Bella nie pójdzie do schroniska.
-
Max chodziŁ gorzej ponieważ ma stan zapalny od wenflonu, dziś miaŁ mieć wyjęty. ŻyŁka od soboty mi się nie podobaŁa, a dziś przed poŁudniem jak byŁam Łapka wyraźnie spuchŁa, niestety tylu byŁo pacjentów że teraz jak odjeżdżaŁam mieli mu dopiero wenflon wyjąć. Ogólnie myślę że jest lepiej, śpi spokojniej, przychodzi się przytulać i co mnie zaskoczyŁo dzisiaj to to że od poŁudnia do wieczora czekaŁ z wysikaniem na spacer. UmyŁam mu dziś podŁogę w poŁudnie i jak przyszŁam wieczorem o dziwo miaŁ suchą i czystą !!! jest postęp. Co do śliny max zbiera ślinę w pyszczku i dopiero jak ma jej dużo to stara się poŁknąć a że jest jej dużo to wypluwa. To jest podobno porażenie ponosówkowe wŁaśnie, dodatkowo ma ten powiększony migdaŁ co też nie jest bez znaczenia.
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
MaŁy rudy w sam raz do mieszkania !!! -
Dzięki Budrysek !!!
-
Dzięki , bardzo się cieszę, miaŁam nadzieję że zostaniecie :) ja przespaŁam caŁą niedzielę z przerwami na dogo ,mam nadzieję że za tydzień będę w stanie pojechać.
-
Szarik byŁaś przy zabieraniu Maxia więc wiesz w jakim byŁ stanie. ObiecaŁam sobie że nie będę już się prosić, jeśli ktoś chce może przyjść i odwiedzić, z proszenia nigdy nic nie wyszŁo. A licytować się nie ma po co Figa , Bella i Honey też czekaŁy na odwiedziny ostatnio. I się nie doczekaŁy. Linki do poszczególnych wątków są na gŁÓwnym wątku żywieckim, jeśli ktoś ma ochotę może perzyjść. Wiec jeśli masz czas i chęci to wpadaj :) Szarik kolejny raz Twoja przypinka wróciŁa ze schroniska ze mną do domu, skleroza nie boli :( proszę molestuj mnie bo ja zapominam ,przepraszam .
-
Edi to nic nie da :( znam wszytskich dogomaniaków z Bielska.
-
Lirciu mam nadzieję że za tydzień będę zdrowa i pÓjdziemy na spacer.
-
Trzy mlode kotki czekaja na dom. MYSZKA i 4 jej dzieci juz u siebie :)
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
kochaniutki ;) -
BOKS WEWNETRZNY !!! Oj Grzybku super !!
-
Nie jeszcze nie ma :( na te wyniki można czekać do 2 tyg, mam nadziejęjednak że w przypadku Maxia będzie krócej.
-
Edi nie dam rady, jestem na prawdę chora, wŁaśnie się obudziaŁam po raz drugi, nie mam siŁ tam jechać. Od poniedziaŁku czeka mnie tydzień pracy i muszę stanąć na nogi. Jutro przed pracą tam podjadę ale dziś muszę też myśleć o sobie.
-
Nie wiem czy dam radę do niego dzisiaj przyjechać :( mam nadzieję że ktoś go wyprowadzi...