Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Asiaczek']Hej, Szybowcu! Dlaczego się nie odzywasz? Przeciez to dla Ciebie nie pora na wakacje... Pzdr.[/quote] pewnie zarobieni są, tyle przychówku....;):lol: A.
  2. [quote name='Izoldas'][COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Część szczeniaków jest jeszcze wolna ;) Przed urodzeniem było kilka rezerwacji, w tym niektóre bardzo interesujące, jednak pech chciał, że nabywcy z Hiszpanii musieli zrezygnować ze względów osobistych, a rodzinę z Brazylii przerosły koszty transportu szczeniaka, które wyniosły pod 150 % ceny pieska. Uznałam, że branie zadatków przed urodzeniem szczeniąt nie ma sensu, z wielu powodów, teraz jednak zaczynam się zastanawiać czy to nie był błąd. Jak to często niestety bywa, niektóre osoby, które wcześniej wielokrotnie potwierdzały zainteresowanie szczeniakiem, zrezygnowały, nie informując mnie o tym, w związku z czym paru naprawdę fajnym osobom odmówiłam i kupiły pieska gdzie indziej. Tak więc [FONT=Fixedsys]wyjątkowe, inne niż wszystkie i niepowtarzalne[/FONT] Szwajcary są jeszcze do wzięcia :razz:[/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote] [quote name='Asiaczek']Ja nigdy nie brałam i nie będę brała zaliczek PRZED urodzeniem się maluchów. Jak ktoś jest zdecydowany, to poczeka aż maluchy się urodzą. A jak nie - to jego sprawa. Pzdr.[/quote] ....Trzymam kciuki za dobre domki dla maluchów :) a swoją drogą dobrze, że mam futrzastych facetów....;) A.
  3. [quote name='gosiaja']:) miłej nocki[/quote] dobrejnocy :) [quote name='Mania&Dolly&MuSan']słonecznego dnia, a teraz dobranoc.[/quote] Dzięki i miłych snów :p A.
  4. [quote name='Mania&Dolly&MuSan'][URL="http://www.photofunia.com/view/53qv01tgo9e0YGA63bXgYg/"]Here we go! - PhotoFunia[/URL] [URL="http://www.photofunia.com/view/J-nL1dVuU5u0OsoqfCHd2g/"]Here we go! - PhotoFunia[/URL] [URL="http://www.photofunia.com/view/8pf0bA-kyAuGvtltFq4e8g/"]Here we go! - PhotoFunia[/URL][/quote] ja też podobie bawiłam się ze swoimi futrami....:p [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Dobranoc ;) U nas nadal lato. Mam nadzieję, że rano jeszcze będzie :roll::roll::roll:[/quote] Miłych snów :) A.
  5. [quote name='gosiaja']ja na razie daje sobie jakoś radę z dwoma (więcej nie planuje) [/quote] ...ale oszczędna w słowach jesteś ;) napisz coś więcej :p proszę... A.
  6. Smakowicie wygląda :lol:, Sto lat dla Jubilata :multi: A.
  7. Witam wieczorową porą :) co u Was? A.
  8. [quote name='calessandra']Widzę, że cudne maluszki i tu :-) Ci którym udało się załapać na przyszłych opiekunów tych wyjątkowych maluszków mają prawdziwego fuksa :-)[/quote] a własnie, bialaski mają już przyszłe domki ? A.
  9. [quote name='Tengusia']a ja pytam gdzie usprawiedliwienie od mamusi za nieobecnosci :mad::eviltong::evil_lol:[/quote] ...to nieobecności nie usprawiedliwiamy...:cool3: A.
  10. ładny jestem ;):lol: [url=http://img193.imageshack.us/i/dsc07291.jpg/]Imageshack - dsc07291[/url] ....no nie mogę mała "pirania" :evil_lol: [url=http://img524.imageshack.us/i/dsc08537f.jpg/]Imageshack - dsc08537f[/url] ładnie idę, fotę, rób fotę....:lol: [url=http://img145.imageshack.us/i/dsc07305.jpg/]Imageshack - dsc07305[/url] A.
  11. M&S

    Galeria eMosława!

    Cześć wieczorową porą :) u nas padało a zaraz będzie burza :p fajne zabaweczki;) A.
  12. Fajne spacerowe fotki :p A.
  13. wietrzenie paszczy :evil_lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/50/d92622187955ed39[/URL]. jak fajnie :lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/491/91026cc4fba02712.jpg[/URL] ja nie śpię, tylko.....:p [URL]http://images6.fotosik.pl/491/9c8ce79e74470f45.jpg[/URL] A.
  14. [quote name='jamnicze']wpadłam się pożegnać pa, pa[/quote] Dobrej zabawy :lol: [quote name='Izabela124.']Witam się i dziś :)[/quote] Hello, a u nas zaraz będzie burza..... A.
  15. [quote name='Asiaczek']Napisałam, że pojawię się dopiero wtedy, gdy Gospodyni wróci. Więc jestem. ale jak Ona znowu wywinie taki numer, że zniknie na booog wie ile, to ja za siebie nie odpowiadam...:cool1: pzdr.[/quote] to zabrzmiało jak groźba :evil_lol: A.
  16. Pańcia, daj spokój z tymi fotami ;):evil_lol: [URL]http://img154.imageshack.us/img154/9969/dsc5738boyblackd19.jpg[/URL] piękne serdelki :loveu: A.
  17. [quote name='AngelsDream']No ja mam nadzieję, że pogoda nam dopisze na weekend.[/quote] byłoby miło....bo Mania ze Sparkiem jadą do Brna.... A.
  18. Udanego wypoczynku i kłaniaj się górom nisko :lol::lol::lol: A.
  19. [quote name='AngelsDream']Gdyby nie mój pomysł, żeby zbadać mu mocz nic byśmy nie wiedzieli, bo krew ma w normie.[/quote] jak to o wszystkim trzeba myśleć.... A.
  20. [quote name='Kinia']U nas słoneczko wyszło!!![/quote] U nas też, nieśmiało ;) A.
  21. [quote name='AngelsDream']No to misja się nam przesuwa - mamy zapalenie pęcherza.[/quote] kiepsko, to trzymamy za szybkie wyleczenie A.
  22. [quote name='deer_1987']U nas slonce i moze po poludniu agility zobaczymy[/quote] fajnie, u nas jakby wypodagza się :p A.
  23. [quote name='graphi']Cropka jest najwspanialszym Zjawiskiem, jakie mnie spotkało na tym łez padole, zatem Jej Osoba działa bardziej motywująco niz destabilizacyjnie. :) Tak, jak napisała - chcemy więcej i większych... no.... hmmm dób. :lol:[/quote] Łał........:p A.
  24. .....ale zgraja ;) [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/27_2009-06-24.jpg[/URL] no no ale dooopka :evil_lol: [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/29_2009-06-24.jpg[/URL] u wodopoju....:lol: [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/31_2009-06-24.jpg[/URL] ale te chłopaki duże :p [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/37_2009-06-24.jpg[/URL] A.
  25. szczęśliwy pychol :) [URL]http://images46.fotosik.pl/150/377ffb7b1f0f2e2a.jpg[/URL] ...a kuku :evil_lol: [URL]http://images43.fotosik.pl/150/57f00e391a055be5.jpg[/URL] A.
×
×
  • Create New...