[quote name='Agniecha93']Witam :multi:
a ja całą ferajnę :eviltong:[/quote]
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/125/125540v4v8r92s9s.gif[/img][/url], niczego nie obiecuję
[quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/quote]
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/2062/2062031h6fcf21g9e.gif[/img][/url]
A.
[quote name='Cordia']gdziez ja :eviltong: ale wychwalila mnie, nie czytajcie tego :evil_lol:
ta wysysa :shake:, taki catering ze nie nadazam :D :evil_lol:[/quote]
no proszę jak Ci dobrze :lol:
A.
[quote name='Asiaczek']A, mnie pani O tez nie za bardzo pasowała, dlatego czekałam na podział na rasy... I podział okazał się dla nas szczęśliwy.:lol:
Pzdr.[/quote]
Ah te baski, mają fart :cool3:
A.
[quote name='bety']Są :eviltong:
A co taka zdziwiona, ktoś musi ten durny Sopot obfocić, co nie? ;):evil_lol:
Pzdr[/quote]
No dobra, tylko się za bardzo nie zakręć :evil_lol::eviltong:
A.