-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Witaj Onku:) Widzę, że kociaste lubią przygody...;) Fajne foty!!!
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Cześć Żonkilu:) -
Doberek:) Fajne plażowe fotencje!!!!
-
[quote name='Izabela124.']Witaj :) Dawno Cię nie było[/QUOTE] Fatk, trochę czasu minęło.....
-
Cześć Sajduchy:) Mam nadzieję, że Sajdi czuje się dobrze..... Super foty!!!!
-
Cześć Bobiki:) Śliczne zdjęcia!!!!
-
[quote name='Buszki']Zameczek...uwielbiam zwiedzać takie podniszczone zameczki :loveu:.[/QUOTE] Ja też:p [quote name='bianka19']no to nieźle podróżujecie sobie widzę.;) świetne wystawowe fotki. :loveu:[/QUOTE] Czasami trzeba się ruszyć;) [quote name='bety']Pozdrowionka dla szarych futrzaczków. :) Pzdr[/QUOTE] Cześć Amerykanki:) Dzięki [quote name='Izabela124.']Fajnie tak pozwiedzać, zamek super :)[/QUOTE] Tak:lol: [quote name='Ptysiak']Śliczne zdjęcia :loveu:[/QUOTE] Dziękować:lol: [quote name='tulasy']Pięknie zachowane te riuny zamku, Piękne widoki z góry na miasteczko. Aniu kiedy Slash będzie wystawiany ?? Głaski dla czterołapów Basia[/QUOTE] Ładne okolice. Nie mam planów wystawowych..... Dzięki Basiu:) [quote name='Chiquita&DeeDee']Ale miałam zaległości!! Tyle pięknych zdjęć z ogrodu, samochodu, wystaw, spacerków..:mdleje::loveu: Slash pięknie rośnie! :) Co do rozmów o rasie to nie znam się i nie odróżniam o czym pisałyście:oops: Jeżeli chodzi o wystawę w KRK - Nawet nie chce myśleć co czuł Aiko w tej saunie, ja z dziewuszkami stałam w miejscu, a byłam mokrzusieńka... dramat i tyle:shake: Biedne psiaki... Widzę, że światowo się zrobiło, piękny gość :) No to głaski dla przystojniaków:loveu: Pewnie o czymś zapomniałam napisać - jak przypomnę sobie to wrócę ;)[/QUOTE] Miło Cię widzieć:multi: Gość, to dziadek Aika, ze strony matki:p [quote name='jamnicze']Wy z tego co pamiętam nocowałyście w Oberwarcie? Ten zameczek to gdzieś tam?[/QUOTE] [quote name='ania90']ladne fotki :)[/QUOTE] Dziękować:) [quote name='Asiaczek']Co tam u Was, futrzaki? Pzdr.[/QUOTE] Nic specjalnego Asiu.... [quote name='bianka19']odwiedźcie dogo czasem.:)[/QUOTE] Tak jest!
-
[quote name='Asiaczek']Na zdjeciach widze jednego budryska. A gdzie drugi? pzdr.[/QUOTE] Drugi robił foty;)
-
................................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01805.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01806.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01807.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01808.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01809-1.jpg[/IMG]
-
................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01794.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01795.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01796.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01797.jpg[/IMG] a to wystawa [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01803.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01804.jpg[/IMG]
-
............................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01789-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01790.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01791.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01792.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01793.jpg[/IMG]
-
..................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01784.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01785.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01786.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01787.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01788.jpg[/IMG]
-
................................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01779.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01780.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01781.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01782.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01783.jpg[/IMG]
-
a to droga na zamek w pobliskim miasteczku [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01774.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01775.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01776.jpg[/IMG] panorama okolicy z podzamcza [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01777.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01778.jpg[/IMG]
-
To jeszcze trochę fotek. Obserwator Aiko:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01769.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01770.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01771.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01772.jpg[/IMG] i bociek [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01773.jpg[/IMG]
-
[quote name='Buszki']Ale Mały już jest duży :).Prawie starszego wujaszka dogonił :).[/QUOTE] Już przegonił, jest wyższy od Aika:roll: [quote name='Ptysiak']Dzień dobry :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01762.jpg[/URL] normalnie walki psów :evil_lol:[/QUOTE] Hejka:p Dokładnie walki psów:diabloti: [quote name='Asiaczek']A ten sasiad na kominie to nie klekotał za głośno?;) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01766.jpg[/URL] pzdr.[/QUOTE] Trochę klekotał, ale to było nawet miłe:) [quote name='Błyskotka']Zabawa na całego :)[/QUOTE] Taaa.....;)
-
.................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01761.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01762.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01763.jpg[/IMG] Miałyśmy takiego miłego sąsiada:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01764.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01765.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01766.jpg[/IMG]
-
[quote name='Izabela124.']Witaj M&S :)[/QUOTE] Hello:):) c.d. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01756.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01757.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01758.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01759.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01760.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']O, a z kiedy są te foteczki:) pzdr.[/QUOTE] Z lipca:):)
-
[quote name='jamnicze']Cześć wilcze, gdzie teraz szalejecie?[/QUOTE] Cześć Sajduchy:) Nie szalejemy.....siedzimy na miejscu. [quote name='Asiaczek']Wpadły-wypadły... Pzdr.[/QUOTE] No tak coś w tym guście;) trochę fot z Austro-Węgier.... zabawy w hotelu [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01751.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01752-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01753.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01754.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01755.jpg[/IMG]
-
Cześć:) Gratki!!!!
-
Cześć Asiu:) Gratulacje, ale w zasadzie to było oczywiste....;)
-
[quote name='Asiaczek']No i sie nie spotkały, A Wilcze z Rosji wygrały konkurencje Para Hodowlana:) pzdr.[/QUOTE] Asiu, to nie były wilcze, tylko keesy....i to te same, co w ubiegłym roku w Sopocie i Białymsoku. Witanko:)
-
[quote name='Wombat4']Hello, my name is Barbara- and I´m the owner of Aiko von der Schwedengasses grandfather Ingo vom Schmuttertal called "Lucky". I´m sorry- as I´m german- I´ll have to write in english- or german. I think english might be better..;-) I found "Aiko" by google-search and decided to introduce Lucky (and myself) in case you would like to. "Lucky" will become 10 years- in spring 2013. This is how he is looking in winter: [IMG]http://www.abload.de/img/162549773hdpf.jpg[/IMG] We do have 3 dogs: [IMG]http://www.abload.de/img/hundekombi194c54.jpg[/IMG] What ever you want to know- please ask! I´m not quite sure wether it´s the right thread to introduce us- but I thought it could suit well -[/QUOTE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]HelloBarbra,[/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]My name isAnna, my daughter is Marysia. Aiko you already know. For several months we havepuppy called Slash - Quarto vom Taubengarten. We have also 3 cats.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]It’s agreat and really very nice surprise, that you've found us. We’re glad that youare here and we can meet Aiko grandfather. [/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Aiko isalready Polish Champion, but what much more important he is fantastic dog withalmost perfect character ;)[/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]I hope thatnext year we will come to German on some Dog Show with both our wolfsspitz.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Please camehere often!!![/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Regards[/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Ania andMarysia (m&s)[/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]