Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Witanko niedzielne:)
  2. Doberek:) jak samopoczucie po wczorajszych szaleństwach...?
  3. [quote name='Ptysiak']Dzień dobry :) Śliczne zdjęcia :loveu:[/QUOTE] Dzień dobry:) Dziękuję. [quote name='Buszki']Witamy się na mokro ;).[/QUOTE] A my słonecznie:lol: [quote name='dOgLoV']hejka ;) u nas pogoda straszna , zasypiam na siedząco :roll:[/QUOTE] Hej, hej W Warszawie pogoda ładna, tylko troszkę chłodno... [quote name='unikatowydiament']hello piękne futrzaki:)[/QUOTE] Cześć Oskar:) [quote name='Kaaasia']Cześć futrzaki :smile:[/QUOTE] Witamy :) [quote name='dianusia921']Witamy :) Piękne leśne fotki :) I znów nie udało nam się spotkać na wystawie w Białymstoku. Byłam w niedzielę przy szpicach, wypatrywałam Was, ale nie znalazłam. No nic, może za rok się uda :) Pozdrawiam cieplutko ![/QUOTE] Dzień dobry:) Dziękuję. Nie spotkałyśmy się, bo ja niestety nie mogłam być w Białymstoku.... [quote name='jamnicze']Czyżby ktoś zasmakował w jagódkach? :cool3: [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02083.jpg[/URL][/QUOTE] Tak, smakosze owoców jagodowych, tylko jagódek brak:evil_lol:
  4. Poranne dzień dobry:) Miłej soboty.
  5. Spoko Asiu;)
  6. Zdrówka dla serduszka.... Głaski dla Oskara:)
  7. Ale tu cisza.....
  8. Ale rozmarzona:) [URL]http://i1127.photobucket.com/albums/l621/chiquitadeedee/DSC02435.jpg[/URL]
  9. Dobry wieczór:)
  10. Cześć Onku:) Fajne są takie Babcie.
  11. [quote name='Buszki']Ale zawsze to grzybki ;).[/QUOTE] Też prawda:) [quote name='dOgLoV']Ile zdjęć :loveu: super :loveu:[/QUOTE] Dzięki:)
  12. [quote name='Buszki']Nawet grzybki się załapały na foty :)[/QUOTE] Tak, takie troszkę trujące:evil_lol:
  13. M&S

    Moje Chow Chowy

    Uroczy bąbel:):):) Miłego piątkowego popołudnia!!!
  14. Przewietrzam..............................
  15. Heloł Asiaczki:) Jutro sobota....
  16. Dzień dobry:) Jak samopoczucie?
  17. [quote name='Buszki']Tylko,że już nie ma grzybków.Zostały tylko wspomnienia...[/QUOTE] wieeelka szkoda.... Pozdrawiamy popołudniem:)
  18. ................................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02182.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02183.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02184.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02185.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02186.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02187.jpg[/IMG] KONIEC.
  19. .............................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02177.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02178.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02179.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02180.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02181.jpg[/IMG]
  20. ............................................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02171.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02172.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02173.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02175.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02176.jpg[/IMG]
  21. ......................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02166.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02167.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02168.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02169.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02170.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Kaaasia']Ale foteczek :crazyeye: [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02086.jpg[/URL] Chłopaki nieźle kamuflują się w lesie ;)[/QUOTE] Jak to wilcze;) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02161.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02162.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02163.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02164.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02165.jpg[/IMG]
  23. ................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02156.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02157.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02158.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02159.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02160.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...